KK arutelust niipalju, et palun lisa sinna juurde see summa mis sa pf 3/4betiga teenida, kui vastased foldivad. Ja siis oled juba commited ja foldida ei saa enam kuna eq piisav. Siis see miinus enam niisuur pole.
Endal on ka KK preflop AI miinuses, aga kui lisan vastavad andmed juurde, saad palju parema pildi miks ei foldita KK pf AI.
Edit: Kuid õige vastase vastu ka lihtsalt aegajalt callin KK, tean et vastane tõesti nii nit et seal KK/AA vastas, siis loodan et maha tuleb ineti laud ja saab ta välja surutud. Ja ka selliste vastu keda tean et nad bluffivad end surnuks. Siis callida hea jms.
Comment