Tere, nüüd saate kõik mulle kaasa elada, hurra hurraa!
Juuni 2008 hakkasin esimest korda pokkeris midagi õppima peale käte tugevuse teadmise. Liitusin ühe pokkerisaidiga, mis andis mulle 50 dollarit ja õpetas mängima esmalt väikese stacki strateegiat, toksisin algul seda ööd läbi NL25-s 9-16 laua peal, rake'i jooksis nagu muda, raha palju ei teeninud, aga koos FPP-dega sain korralikult ja ise olin väga rahul, et suutsin esimest kord võitvat mängu mängida, sellele aitasid palju kaasa ka mulle 50 dollarit andnud pokkerisaidi artiklid ja õppevideod.
Kui sain juuliks bankrolli u.150 peale hakkasin NL10-s suure stackiga mängima, tellisin ka Starsist endale esimesed raamatud. suure stackiga mäng mul esiti hästi ei läinud, mäletan, et ei suutnud foldida ülepaare ja AK-d (kui midagi hittisin), mis oligi vist põhiveaks. Aga ikkagi teenisin ja kui sain bankrolli 300 peale, liikusin juba juulis NL25-te paariks päevaks, seal võitsin esimese päevaga 100 ja järgmisel päeval kaotasin kõik võidetu ja otsustasin üldse cashgame'ist mingiks ajaks loobuda. (Vahepeal sain ka Olympicult kingituse Doyle'i Supersystem raamatu ja 2500 kroonise turna pileti näol, aitäh neile).
Hakkasin mängima 3.40 sit'n'go'sid, mis läksid mul alguses väga hästi, hiljem hoog rauges ja liikusin tagasi cashi. Septembris, kui olin juba rohkem raamatuid läbi lugenud ja sit'n'go dega korralikult bankrolli teinud, asusin u. 800 dollariga NL10-t grindima, otsustasin, et liigun NL25-te mitte enne oktoobrit ega mitte ka enne seda, kui bankroll on vähemalt 1000 dollari peal. Kuna aga sain juba enne septembri lõppu mõned päevad bankrolli tublisti üle 1000 dollari, läksin septembri lõpust NL25-te, kus mul kohe väga hästi läks ja kus ma siiamaani olen,
Kavatsen mängida NL25-te ligikaudu novembri lõpuni ja tulemuste pealt vaadata, kas tasub siis juba ülesse poole liikuda.
illustratsiooniks, minu kõigi aegade graafik ja sharkscope'i graafik, mis on kuidagimoodi vigane, tegelikult võitsin sit'n'go'dega palju rohkem, aga üleüldine joon on näha.

Juuni 2008 hakkasin esimest korda pokkeris midagi õppima peale käte tugevuse teadmise. Liitusin ühe pokkerisaidiga, mis andis mulle 50 dollarit ja õpetas mängima esmalt väikese stacki strateegiat, toksisin algul seda ööd läbi NL25-s 9-16 laua peal, rake'i jooksis nagu muda, raha palju ei teeninud, aga koos FPP-dega sain korralikult ja ise olin väga rahul, et suutsin esimest kord võitvat mängu mängida, sellele aitasid palju kaasa ka mulle 50 dollarit andnud pokkerisaidi artiklid ja õppevideod.
Kui sain juuliks bankrolli u.150 peale hakkasin NL10-s suure stackiga mängima, tellisin ka Starsist endale esimesed raamatud. suure stackiga mäng mul esiti hästi ei läinud, mäletan, et ei suutnud foldida ülepaare ja AK-d (kui midagi hittisin), mis oligi vist põhiveaks. Aga ikkagi teenisin ja kui sain bankrolli 300 peale, liikusin juba juulis NL25-te paariks päevaks, seal võitsin esimese päevaga 100 ja järgmisel päeval kaotasin kõik võidetu ja otsustasin üldse cashgame'ist mingiks ajaks loobuda. (Vahepeal sain ka Olympicult kingituse Doyle'i Supersystem raamatu ja 2500 kroonise turna pileti näol, aitäh neile).
Hakkasin mängima 3.40 sit'n'go'sid, mis läksid mul alguses väga hästi, hiljem hoog rauges ja liikusin tagasi cashi. Septembris, kui olin juba rohkem raamatuid läbi lugenud ja sit'n'go dega korralikult bankrolli teinud, asusin u. 800 dollariga NL10-t grindima, otsustasin, et liigun NL25-te mitte enne oktoobrit ega mitte ka enne seda, kui bankroll on vähemalt 1000 dollari peal. Kuna aga sain juba enne septembri lõppu mõned päevad bankrolli tublisti üle 1000 dollari, läksin septembri lõpust NL25-te, kus mul kohe väga hästi läks ja kus ma siiamaani olen,
Kavatsen mängida NL25-te ligikaudu novembri lõpuni ja tulemuste pealt vaadata, kas tasub siis juba ülesse poole liikuda.
illustratsiooniks, minu kõigi aegade graafik ja sharkscope'i graafik, mis on kuidagimoodi vigane, tegelikult võitsin sit'n'go'dega palju rohkem, aga üleüldine joon on näha.


Comment