Härra Tuule pokkeristatistika

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #1

    Härra Tuule pokkeristatistika

    Tere, nüüd saate kõik mulle kaasa elada, hurra hurraa!

    Juuni 2008 hakkasin esimest korda pokkeris midagi õppima peale käte tugevuse teadmise. Liitusin ühe pokkerisaidiga, mis andis mulle 50 dollarit ja õpetas mängima esmalt väikese stacki strateegiat, toksisin algul seda ööd läbi NL25-s 9-16 laua peal, rake'i jooksis nagu muda, raha palju ei teeninud, aga koos FPP-dega sain korralikult ja ise olin väga rahul, et suutsin esimest kord võitvat mängu mängida, sellele aitasid palju kaasa ka mulle 50 dollarit andnud pokkerisaidi artiklid ja õppevideod.

    Kui sain juuliks bankrolli u.150 peale hakkasin NL10-s suure stackiga mängima, tellisin ka Starsist endale esimesed raamatud. suure stackiga mäng mul esiti hästi ei läinud, mäletan, et ei suutnud foldida ülepaare ja AK-d (kui midagi hittisin), mis oligi vist põhiveaks. Aga ikkagi teenisin ja kui sain bankrolli 300 peale, liikusin juba juulis NL25-te paariks päevaks, seal võitsin esimese päevaga 100 ja järgmisel päeval kaotasin kõik võidetu ja otsustasin üldse cashgame'ist mingiks ajaks loobuda. (Vahepeal sain ka Olympicult kingituse Doyle'i Supersystem raamatu ja 2500 kroonise turna pileti näol, aitäh neile).

    Hakkasin mängima 3.40 sit'n'go'sid, mis läksid mul alguses väga hästi, hiljem hoog rauges ja liikusin tagasi cashi. Septembris, kui olin juba rohkem raamatuid läbi lugenud ja sit'n'go dega korralikult bankrolli teinud, asusin u. 800 dollariga NL10-t grindima, otsustasin, et liigun NL25-te mitte enne oktoobrit ega mitte ka enne seda, kui bankroll on vähemalt 1000 dollari peal. Kuna aga sain juba enne septembri lõppu mõned päevad bankrolli tublisti üle 1000 dollari, läksin septembri lõpust NL25-te, kus mul kohe väga hästi läks ja kus ma siiamaani olen,
    Kavatsen mängida NL25-te ligikaudu novembri lõpuni ja tulemuste pealt vaadata, kas tasub siis juba ülesse poole liikuda.

    illustratsiooniks, minu kõigi aegade graafik ja sharkscope'i graafik, mis on kuidagimoodi vigane, tegelikult võitsin sit'n'go'dega palju rohkem, aga üleüldine joon on näha.


    Last edited by Tuul; 21.08.10, 16:07.
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

    Väga ilus graafik. Bankroll management paistab selge olevat. Respect!

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

      Tere Tuul,

      Praeguse ilmaga tulid kohe Sina meelde ;D, Kohe ongi novembri lõpp, kas uuest kuust NL50 paistab või läheb veel aega.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

        Algselt postitas Tigrano
        Tere Tuul,

        Praeguse ilmaga tulid kohe Sina meelde ;D, Kohe ongi novembri lõpp, kas uuest kuust NL50 paistab või läheb veel aega.
        Tahan novembris ennast veel Nl25-s proovile panna, eesmärk on detsembriks NL50 liikuda, kui novembris kõik ilusasti lähe
        (paistab, et sa ajasid kuud sassi :P)

        Comment

        • Yokker
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 207

          #5
          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

          Bankroll managementi koha pealt on sinult juba midagi õppida...kannatust ja sihikindlust ma mõtlen....ja paistab ,et häraa tuul ei tuulutagi :D...maladetz

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

            Kui ma muidu mängin Pokerstarsis, siis täna käisin triobetis lõbutsemas:


            Oleksin ma selle käega bad beat lauda sattunud, supleksin praegu rahas?
            Kusjuures vahva, et eelmine nädalvahetus, kui ma trios mõnisada kätt mängisin, sain oma elu teise royal flushi ja täna selline asi, rigggged

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

              Vahel on silmailu ka vaja

              Comment

              • Davy
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1341

                #8
                Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                Nõrk... oleks siis kõrgemalt mastirealt biiti saanud....et siia vinguma oma biidi üle tulla.

                Trio biitidest on see ülinõrk ;D

                Räige käsi OMG

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #9
                  Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                  Seda tulemust sa vist ei oodanud v?! :D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                    Mina isiklikult võtaks asja suht rahulikult kuna selliseid asju ei näe igapäev, ilus asi ikkagi midagi ei ole öelda.

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #11
                      Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                      Oktoobri kokkuvõte:

                      [img width=712 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/oktoober_08.jpg[/img]

                      Teenistusega olen rahul, novembris on plaanis mängida NL25-te ja saavutada suurem bb/100, mis see kuu oli 5.4
                      lisaks mängida vähemalt 30.000 kätt

                      Comment

                      • Tuul
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 989

                        #12
                        Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                        Täna öösel mind mõrvati laudades:

                        See graafik näitab käsi AA, KK, QQ ja AK:

                        [img width=725 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/suured.jpg[/img]


                        üleüldine tänase öö graafik:

                        [img width=725 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/halb.jpg[/img]

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                          Alates eelmise kuu lõpust olen enamasti mänginud pot limit laudu ja kui neid piisavalt parasjagu pole, siis ka mõned no limit lauad sekka. Huvitav on aga see, et alates eelmise kuu lõpust läheb mul pot limit laudades hulga paremini kui no limit laudades, siin on selle kuu graafikud, mis on küll väga väike sample, aga kui eelmise kuu lõpp juurde lisada, siis on graafikute väljanägemine umbes sama. Ma kardan, et asi võib olla selles, et kui pot limitis mängitakse enamik käsi riverini, ja kui mõni muidu alla 1 agressiivsusega mängija flopil poti panustab või 2-beti teeb, siis alla väga tugeva käega callida ei tasu, aga no limitis on 1:1 võimalus, et kui mõni mees 2 dollarilisse potti oma ülejäänud 20 sisse viskab, kas tal siis on nuts, või on tal draw või üldse mitte midagi. Aga mul selliste vendade vastu on vahest raske foldida, kui mul endal hea käsi on.
                          Üldiselt pean selle probleemi üle veel mõtlema, igatahes mängin hetkel pot limitit edasi, kuna tunnen, et see arendab postflop oskusi rohkem, eriti, kuna preflop raise'd on väiksemad ja potis on tavaliselt rohkem inimesi, kes ei ole ka nii pot commited.

                          selle kuu pot limit graafik:

                          [img width=727 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/pot_limit.jpg[/img]

                          selle kuu no limit graafik:

                          [img width=727 height=308]http://www.tuule.com/pokker/graafikud/no_limit.jpg[/img]

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                            Algselt postitas Tuul
                            Alates eelmise kuu lõpust olen enamasti mänginud pot limit laudu ja kui neid piisavalt parasjagu pole, siis ka mõned no limit lauad sekka. Huvitav on aga see, et alates eelmise kuu lõpust läheb mul pot limit laudades hulga paremini kui no limit laudades, siin on selle kuu graafikud, mis on küll väga väike sample, aga kui eelmise kuu lõpp juurde lisada, siis on graafikute väljanägemine umbes sama. Ma kardan, et asi võib olla selles, et kui pot limitis mängitakse enamik käsi riverini, ja kui mõni muidu alla 1 agressiivsusega mängija flopil poti panustab või 2-beti teeb, siis alla väga tugeva käega callida ei tasu, aga no limitis on 1:1 võimalus, et kui mõni mees 2 dollarilisse potti oma ülejäänud 20 sisse viskab, kas tal siis on nuts, või on tal draw või üldse mitte midagi. Aga mul selliste vendade vastu on vahest raske foldida, kui mul endal hea käsi on.
                            Üldiselt pean selle probleemi üle veel mõtlema, igatahes mängin hetkel pot limitit edasi, kuna tunnen, et see arendab postflop oskusi rohkem, eriti, kuna preflop raise'd on väiksemad ja potis on tavaliselt rohkem inimesi, kes ei ole ka nii pot commited.

                            selle kuu pot limit graafik:
                            See on standard, et pot limitis on winrate suurem. Mis limiti mängid? 25NL?

                            Hoiatan kohe ette ära, et mida ülespoole liigud, seda vähemaks PL laudu jääb :(

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #15
                              Re: Härra Tuule pokkeristatistika

                              25 jah, käisin korra ka 50 vaatamas, seal oli sel hetkel PL laudu sama palju (10-20), millest mulle täiesti piisab, kummalisel kombel pole PL laudades kunagi pikka waiting listi ka

                              Comment

                              Working...