[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Majandaja
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 2133

    #361
    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma arvan, et kui sa hästi kõrvutad neid nimesid, siis saad saladusele jälile. Eelnevalt üks härra siin hõiskas ka selle nime välja.

    Aga nah, arvan et 500$ fine 80bb sisseistumiseks. Olen pokkerikarjääri jooksul seda NL25 nii palju nühkinud, et mingit põdemist küll pole. Lihtsalt peab õigel ajal alla tulema tagasi.
    No kui sa oled varem seda nühkinud, siis tõesti, jätsid selle info ennem mainimata Kas 80bb on lauda istumiseks mõistlik?

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #362
      Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
      Ma arvan, et kui sa hästi kõrvutad neid nimesid, siis saad saladusele jälile. Eelnevalt üks härra siin hõiskas ka selle nime välja.

      Aga nah, arvan et 500$ fine 80bb sisseistumiseks. Olen pokkerikarjääri jooksul seda NL25 nii palju nühkinud, et mingit põdemist küll pole. Lihtsalt peab õigel ajal alla tulema tagasi.
      Rahulikult võid 100bb-ga lauda istuda.

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #363
        Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        niipalju kui testinud olen siis nl25 on parem mängida kui 16, laudu kõvasti rohkem, mäng ka natuke loosem.

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #364
          Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Algselt postitas Ints Vaata postitust
          niipalju kui testinud olen siis nl25 on parem mängida kui 16, laudu kõvasti rohkem, mäng ka natuke loosem.
          Minu arust on nl16 palju lihtsam kui 25. Laudu on tõesti kõvasti rohkem, nii on ka mängijate arv seal limiidis kordades suurem ehk alguses on kindlasti raskem kuniks saavad mängijad ära märgistatud ja note juurde ehk siis kohanemine kõvasti raskem.

          Comment

          • muttaja
            Pokkerihai
            • Dec 2010
            • 1965

            #365
            Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Mis selle 80bb eesmärk on?

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #366
              Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              vaimne kindlus

              Comment

              • -andres-
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4546

                #367
                Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Seleta, miks sa arvad, et AK shove seal antud käes su jaoks hea tundub :D?

                Comment

                • Ints
                  Vana Tegija
                  • Nov 2010
                  • 1216

                  #368
                  Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Imo raskem pärast arvamismängu teha suvalisel 58J flopil kui villan flatib 3beti ja flopil hulluks läheb

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #369
                    Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Ta ei saa flatida kuna ta ise 3 betis , me saame flatida või 4bet i teha. Ise eelistaks 4bet i shovele.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #370
                      Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      80bb eesmärk on ka variatsiooni vähendamine. Et ei peaks halva jooksu alla niivõrd kiiresti alla kolima.

                      See AK käsi oli kuidagi flow küsimus. Vastased olid kõik megavaalad ning 3betija oli enne seda kätt mitu korda agrotanud. Tundus kuidagi huvitavam nuputada ja leveldada vastased callima.

                      Jube nüri on minu jaoks 3beted potis agromaniaki vastu mängida.

                      Comment

                      • Ints
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1216

                        #371
                        Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        oeh, kiiruga vaatasin valesti kätt jah, igatahes vahet pole sellise vastase vastu on kindlasti 4bet shove parem kui flat või tavaline 4bet

                        Comment

                        • muttaja
                          Pokkerihai
                          • Dec 2010
                          • 1965

                          #372
                          Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Kui 80bb eesmärk on variatsiooni vähendada, siis miks sa 40bb-ga ei mängi?

                          4bet shove on enda elu lihtsamaks tegemine, aga ma arvan, et pikas perspektiivis on see sama kasumlik tegevus kui foldimine. 4bet shovedes välistad vastase igasuguse bluffimise ja sind callitakse aint AK-ga ja JJ+. See, et sind kehvemaga callitakse, on umbes sama tõenäoline, kui et sa oled sattunud AA/KK otsa, mille vastu on sul maru kehv equity ehk sa peaks preflop foldima. Niiet mulle tunduvad fold ja 4bet shove üpris võrdselt halvad. Normaalse 4bet sizinguga bettides on elu kindlasti keerulisem, ent võid midagi ka reaalselt võita. Kui pokker oleks ainult lihtsad otsused, ei saaks seal ka raha võita, sest lihtsate otsuste vahel valides ei saa vastane ka vigu teha (ja nt selle käe puhul ongi vastasel just lihtne otsus teha).
                          Last edited by muttaja; 16.01.13, 22:04.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #373
                            Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            +1
                            Asjalik post ka vahelpeal siia.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #374
                              Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Tänud. Pigem ilmselt leveldasingi ainult iseennast. :) Aga tulistage-tulistage, noomige ja sõimake. Mu uppuvat ja igast küljest lekkivat paati tuleb parandada.

                              Aga eelnevale teemale jätkuks, et 80bb ning 40bb mängides on juba suur vahe sees ning ei saa enam mängida normaalset mängu.

                              80bb mäng ongi minu jaoks uut limiit vallutades pigem võimalus natukene riske maandada. Obv läheb value kaduma, kuid see on ainult lühiajaline.
                              Last edited by masterpuppet; 17.01.13, 04:46.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #375
                                Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Ja uude limiiti minnes tundmatuna ning 80bb stackiga tembeldatakse sind esmatutvumisel suure tõenäosusega regulari poolt halvaks mängijaks. Ehe näide.

                                Aga muidu turni size. Oma lolli aruga pakun, et mingi summa endale tahajätmine on mõistlikum kui sealt nuppe panna. Nuppude panemine tundub tugevam ning villasel on kergem korrektselt mängida ja foldida? Või puhtalt jälle leveldan iseennast?

                                Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                Hero (CO): $20.00
                                BTN: $10.00
                                SB: $25.00
                                BB: $32.66
                                UTG: $47.66
                                UTG+1: $10.35
                                UTG+2: $26.70
                                MP1: $25.00
                                MP2: $25.00

                                Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with J A
                                4 folds, MP2 raises to $0.95, Hero calls $0.95, 2 folds, BB calls $0.70

                                Flop: ($2.95) A 4 J (3 players)
                                BB checks, MP2 bets $2.17, Hero calls $2.17, BB folds

                                Turn: ($7.29) 2 (2 players)
                                MP2 bets $5.35, Hero raises to $13, MP2 calls $7.65

                                River: ($33.29) 6 (2 players)
                                MP2 bets $8.88 all in, Hero calls $3.88 all in

                                Final Pot: $41.05
                                Hero shows J A (two pair, Aces and Jacks)
                                MP2 shows A Q (a pair of Aces)
                                Hero wins $39.20
                                (Rake: $1.85)
                                Last edited by masterpuppet; 17.01.13, 06:24.

                                Comment

                                Working...