Re: [NL10-16 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
No kui sa oled varem seda nühkinud, siis tõesti, jätsid selle info ennem mainimata
Kas 80bb on lauda istumiseks mõistlik?
Algselt postitas masterpuppet
Vaata postitust
Kas 80bb on lauda istumiseks mõistlik?
A
4
Comment