Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
Hea meelega anna statsid, ja tundub, et boonussüsteemi muutuse tõttu on hakanud ongamest kõvasti regulare ära jooksma ning NL10 on küll hetkel väga fishine. Sai täna isegi +2 BI olla, kuid väsimusest ja paarist halvast otsusest sai päeva nulli joostud, kuid asja nii ei jäta. Kohe ka 120$ boonus lahti (40 punni veel) ning võib juba vabamalt grindida.
[img width=750 height=216]http://img10.imageshack.us/img10/6342/statsdh9.jpg[/img]
Hea meelega anna statsid, ja tundub, et boonussüsteemi muutuse tõttu on hakanud ongamest kõvasti regulare ära jooksma ning NL10 on küll hetkel väga fishine. Sai täna isegi +2 BI olla, kuid väsimusest ja paarist halvast otsusest sai päeva nulli joostud, kuid asja nii ei jäta. Kohe ka 120$ boonus lahti (40 punni veel) ning võib juba vabamalt grindida.
[img width=750 height=216]http://img10.imageshack.us/img10/6342/statsdh9.jpg[/img]
J
6


Comment