[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #46
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Hea meelega anna statsid, ja tundub, et boonussüsteemi muutuse tõttu on hakanud ongamest kõvasti regulare ära jooksma ning NL10 on küll hetkel väga fishine. Sai täna isegi +2 BI olla, kuid väsimusest ja paarist halvast otsusest sai päeva nulli joostud, kuid asja nii ei jäta. Kohe ka 120$ boonus lahti (40 punni veel) ning võib juba vabamalt grindida.

    [img width=750 height=216]http://img10.imageshack.us/img10/6342/statsdh9.jpg[/img]

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #47
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Peab meeldima. Mäng on hea, fiiling on hea, ning tigrano aitas ka leake paigata. Antud kuu.

      [img width=750 height=431]http://www.upload.ee/image/16518/peabmeeldima.png[/img]

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Algselt postitas masterpupept
        Hea meelega anna statsid, ja tundub, et boonussüsteemi muutuse tõttu on hakanud ongamest kõvasti regulare ära jooksma ning NL10 on küll hetkel väga fishine. Sai täna isegi +2 BI olla, kuid väsimusest ja paarist halvast otsusest sai päeva nulli joostud, kuid asja nii ei jäta. Kohe ka 120$ boonus lahti (40 punni veel) ning võib juba vabamalt grindida.

        [img width=750 height=216]http://img10.imageshack.us/img10/6342/statsdh9.jpg[/img]
        Nii on: http://www.pokerscout.com/SiteDetail...me&ab=18119971

        Ja kusjuures nii naljakas kui see ka ei ole on see hea regular mängijatele. Sest fish ei lähe kuskile, tema mängib ikka edasi aga need, kes lähevad on regularid ja seetõttu peaks laudade tase ka halvemaks muutuma. Ning igasugu freerollid ja muu pahnad meelitavad veel rohkem fishe ligi, mis on alati positiivne.

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #49
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Fishe tõesti tohtutult ning regulare võib ühe käe sõrmedel üles lugeda, umbes 3 meie oma foorumi tüüpi ja paar niti veel. Ülejäänud on ebamäärased kujud ning fishid.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #50
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            ilus graafik
            on tõesti see koht fishisemaks läinud . KUllaauk

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #51
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Algselt postitas masterpupept
              Fishe tõesti tohtutult ning regulare võib ühe käe sõrmedel üles lugeda, umbes 3 meie oma foorumi tüüpi ja paar niti veel. Ülejäänud on ebamäärased kujud ning fishid.
              Ise prognoosin ka, et Ongame on väga väga fishine koht juba järgmine kuu, kusjuures ega siiani oli fishe jalaga segada, nüüd ainult regulare vähem ;D

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #52
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Nii, kõigepealt tuleb öelda, et Märtsikuu peab olema minu kuu. :) Lihtsalt mängides on nii hea fiiling ning olen mänguliselt kõvasti arenenud, kuigi eriti teooriale rõhku pole lisanud (väga paha). Kõvasti olen arenenud läbi praktika ja oma mängu vigade analüüsimisega. Teen juba NL10 vabalt biitivat mängu ning olen asunud ka regulare peedistama. Täna otsustas küll üks regular vastu hakata ning mitu korda raius mulle vastu, aga võimalik, et äkki tal oligi kaart või siis tõesti hakkas vastu. Eks tuleb teda natuke uurida. Aga kõige enam meelids üks käsi ühe LAG vastu, no 90% read oli, et ta squueziz. Plaan oli flopis callida ning iga mõnusa flopiga all-inni minna, natuke tuli küll jama flop, kuid plaani ei muutnud. Tüüp oli 22/20/8 ja cbet oli 88.

                $0.05/0.10 Hold'em Cash Games, 9 Players
                Hand Converter by Pokerhand.org

                Board:
                Flashbeck85m (CO): $3.14
                mastapupa (Button): $10.10
                RartSiger (UTG): $9.85
                TheOutFox (SB): $12.26
                AsthatXXX (BB): $14.48
                cml1980 (UTG+1): $9.90
                crinquela (MP1): $6.61
                tibians (MP2): $3
                Jphi x (MP3): $8.98

                Dealt to mastapupa J J

                Pre-flop:
                cml1980 calls $.10, (1 folds), tibians calls $.10, (1 folds), Flashbeck85m calls $.10, mastapupa raises to $.70, (1 folds), TheOutFox raises to $2.25, (4 folds), mastapupa calls $1.60

                Flop: ($5) 2 A 6 (2 Players)
                TheOutFox bets $3.75, mastapupa raises to $7.80, (1 folds)

                Results:
                mastapupa Showed J J
                mastapupa wins $15.93


                Ning samuti viskaks lõppu veel selle kuu graafiku, kõikumine on võimas, kuid vähemalt kõigub õiges suunas.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Paar kuud veel grindida ja saad juba sellise soetada ;D

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #54
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Sellisega pole midagi, mulle käraks üks aus opel ka. :D
                    Siis saaks vähemalt patrikuga joonele panna. :D

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #55
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Algselt postitas masterpuppet
                      Sellisega pole midagi, mulle käraks üks aus opel ka. :D
                      Siis saaks vähemalt patrikuga joonele panna. :D
                      Hahahahaaa. Kirjutasid oma surmaotsusele alla praegu. ;D ;D :P

                      Tigrano sinuga enam sessi ei tee. :D

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #56
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Deeem.
                        .
                        .
                        .

                        Comment

                        • BuildUp
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2547

                          #57
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Algselt postitas masterpuppet
                          Deeem.
                          .
                          .
                          .
                          Lubas mul ka sessivärgi ära lõpetada, sest tahan BMWd või Audit osta. ;D

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #58
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Ainult suured monstrumid on lubatud? :D

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Algselt postitas masterpuppet
                              Ainult suured monstrumid on lubatud? :D
                              Loomulikult ;D

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #60
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Nii, aeg jälle kokkuvõtteid teha, sest märtsi kuus olen tohutult oma mängustiili muutnud ning tundub, et asi toob vilja, sest tõus on sama, kui enne, aga kaardijooks ei ole enam nii hea. Olen ennast tohutult avanud ning LP olen paras maniak. Mõned regularid on kõvasti hakanud vastu astuma, kuid enam vähem olen suutnud adjustida. Osad lollid potid on läinud, kuid vähemalt on nad hea kooliraha eest. Sooviks siis natuke analüüsi oma statside kohta ning kas suund on õige suunas??

                                Samuti võtsin esimest korda shoti NL20, roll küll ei lubanud, kuid tahe oli suur, sest NL10 hakkab vaikselt nüristuma ning liiga masinlikuks muutuma. Shoti jäin küll kergelt miinusesse, kuid tase on sama jube kui NL10. Märtsi lõpus peaks siis 40BI koos ka olema ning ilmselt liigun Nl20.

                                Märtsi graafik.



                                Märtsi statsid.



                                Veebruari statsid.

                                Comment

                                Working...