[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #286
    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Btw nägin sind eile herne poe juures mingi seltskonnaga sõitsin mööda sinust:)

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #287
      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Plaanisime seal botaanikaaia müüre ületada. :) Aga otsustasime ikka Zavoodi minna.

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #288
        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
        Plaanisime seal botaanikaaia müüre ületada. :) Aga otsustasime ikka Zavoodi minna.
        IRW

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #289
          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Aitab jamas. Põhjus, miks nii ammu pole kirjutanud on ilsmelt see, et ei olnud enam hiitereid ette näidata. :D

          Igatahes tegin juuniks otsus - kui mängin, siis max 8 lauda ning tile formaadis. Bumhuntin ning ei ürita regularidega mu**i mõõta. Ning kui järgmise kuu kasum on 1200$ (rakeback ei loe), siis ostan preemiaks korraliku jalgratta.

          Eks üritan nüüd asja nagukene korralikumalt ka kajastada. Ja käsi postitada, mida pole väga ammu teinud.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #290
            Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            edu! Üks väheseid päevikuid, millel silma peal hoian.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #291
              Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Andu(de) rõõmuks siis ka esimsese kahe päeva graafik ning mõned huvitavad käed.




              Olin flopi foldimisele väga lähedal. Aga noh, vahel peab mulle ka tulema.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Väga huvitav mäng BE regulari poolt. Olin teda mitu korda järjest peedistanud just floatimisega. Oli special flopi betsize read ka, kuid nägi mind vist läbi.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Huvitav käsi ühe parima regulari vastu NL50. Ilmselt olen tema silmis üsnagi weak ning annan tihti 2/3 tänaval alla. Seega ideaalis peaks riveri panus olema üsna strong+ vist olen mul ta kohta betsizingu riid.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ja jälle sama hea regulari vastu. Teeb mulle jälle huvitavalt väikse re-raise, kuid vastuhakkamine oleks olnud vist liiga spewyne ning mune ka polnud.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #292
                Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Tohib küsida, kes see parim NL50 reg on?

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #293
                  Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                  Tohib küsida, kes see parim NL50 reg on?
                  Full Tildis peaks Leits olema.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #294
                    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Mina loovamat mängijat hetkel NL50 näinud pole. Kindlasti on paremat winrate näitavad ka, kuid temaga satun alati mängima.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #295
                      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Mul vähe käsi tema kohta, aga on igatahes mega agromaaniks märgitud. :P

                      Aga ma ma pakuks välja parimaks NL50 regiks GreatDanePoker

                      Alati kui selle venna vastu mängin, on selline tunne, et ta teab mu kaarte. Kogu lauast sõidab konstantselt oma agro stiiliga üle. Bluffid kõik bluffib üle ja kui on käsi, siis kunagi välja ei maksa, isegi kui sama liini mängin, mida tegin bluffides. Totaalselt väldin teda, vb siis istuks samasse lauda, kui vasakule käele saaks gigavaala ja tema istub risti vastas pool lauda.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #296
                        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Mis kella ajal sa tavaliselt mängid? Ma pole teda veel omaarust kohanud.

                        Edit. 26 kätt ainult.
                        Last edited by masterpuppet; 03.06.10, 17:10.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #297
                          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Harvem mängin päeval kella 13 ja 17 vahel kui märkan häid laudu ja mingi muu mõttetusega tegeleda ei viitsi. Aga iga õhtu põmst pärast kell 21 mängin tunnike-kaks kindlasti. Olen teda näinud pigem õhtustel aegadel, ta on USA-st.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #298
                            Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Rattast 1/4 kaugusel. :D Hiiter või möh?



                            Igatahes täna sai koolis yks eksam tehtud ning peale seda terve päev raamatukogus järgmiseks õpitud ning õhtul oli vaja nyyd veel yks sess teha. Esimesed 100 kätt oli pea värske ning raha tuli ära. Ülejäänud 700 kätt piinlesin ja kinkisin raha ära, et ikka Ironday saaks tehtud. Piinapingi on see FTP v2lja mõelnud oma Ironmaniga.

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #299
                              Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Esimesed 100 kätt tuli kaarte ja ülejäänud 700 kätt pidi mõtlema?

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #300
                                Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Ei, siis võtsin kyll fishidelt raha, kuid andsid regidele kohe ära.

                                Comment

                                Working...