[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #271
    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Natukene swingine. Räme tilt, ban4life. Faking rigged urkad. KÕik. Võtaks 4h bani ja lahkun siit urkast igavesti.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #272
      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Lol, enne seda jooksid nagu noor jumal ju miski paar nädalat.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #273
        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        Lol, enne seda jooksid nagu noor jumal ju miski paar nädalat.
        Pean sind veel väheke õpetama. Musi. :)

        Iroonia noh!

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #274
          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
          Pean sind veel väheke õpetama. Musi. :)

          Iroonia noh!
          Suu suitsiidi teksi ma ei vaadanudki, ütlesin selle kohta, et oma EV joont publikule tilbendama riputad.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #275
            Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Kuri.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #276
              Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Mhh. Sai Nl50 tõsiselt siiber ning ka väikse tildipisiku ravimiseks otsustasin minna NL100, kuigi ettepandud 40BI ei olnud päris olemas veel. Tildi pärast läksin kõrgemale, sest mitte ei tildanud raha maha, vaid ei teinud lihtsalt enam A mängu. Kõrgem limiit paneks pingutama, mida ta põmst hetkel ka teinud on. Natuke annaks veel mängu üle norida, kuid olen kasumis ja hetkel ei kurda. Scaremoney natukene veel sees, kuid ehk peale 10k kätt juba harjunud. Käsi muidugi praegu übervähe ning eks peale 10k näeb, kas suudan NL100 püsima jääda. Ei viitsiks enam alla küll minna.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Mõned huvitavad käed ka:

              #1. Suurim pot elus.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              #2. Ise slowsid rsk.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              #3. 3beti call out of poition tüübi vastu, kes ülimalt kaitses oma BB on surm?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              #4. Vahel kõhutunne ka

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              #5. Liiga ülbeks ei kannata ka minna.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #277
                Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Ja andke 3 käe kohta tagasisidet, endale tundub hetkel, et jubedamalt vist andnudki seda kätt mängida, kui mina seda tegin. River pigem check, et bluff esile kutsuda? Enam sealt vist A ei repi.

                Ja kuidas üldse mängida SB-lt mehe vastu, kes BB pealt 100% 3bet, kui teda varastati ja tegi muud sada imevigurit?
                Last edited by masterpuppet; 15.04.10, 07:50.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #278
                  Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Ma ise küll alles NL-25 mängija, aga OOP 3bettide callimine pole just väga hea mõte IMO. Fold nupp on ka tore asi ja 4bettida võib ju ka.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #279
                    Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    3 käsi kyll spew imo

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #280
                      Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Ma ise küll alles NL-25 mängija, aga OOP 3bettide callimine pole just väga hea mõte IMO. Fold nupp on ka tore asi ja 4bettida võib ju ka.
                      4bettida ei saanud, sest see villian oleks rahulikult ATC nuppe pannud. Ilmslet iizim oleks olnud foldida ja kaarti oodata. Aga seekord jobistasin mõnuga. Spewy obv.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #281
                        Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        J anii palju sellest NL100 hetkel. Obv oli vaja peale serveri resa laudu näppima minna. Uhh. Tahaks juba stabiilset runi.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #282
                          Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          sitad lauad imo veel .... :D

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #283
                            Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            täpselt selline graafik nagu minu esimene NL100 shot.. kolinal 10BI alla ja tagasi NL50sse.. nüüd väga vaikselt ja rahulikult cruisin tagasi NL100 BRi poole..

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #284
                              Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              NL100 shot jäi siis taas nukraks. Sai natukene halvemast jooksust ka mäng kaotatud ning taas ei tulnud miskit välja. Ehk järgmine kuu peale kevadpäevi uuesti. :)




                              Ja siis nüüd hommikul taas väike sess NL50. FUCK YOU POKERGOD.

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #285
                                Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                sa lifetime graphi viitsid panna enda oma plz ? Või siis saada andresele msnis vms .

                                edit: paar lehte tagasi olemas siinsamas. :D
                                Last edited by andu_andu; 20.04.10, 09:46.

                                Comment

                                Working...