Re: [NL50 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.
Esimen on standard praktiliselt ATC arvestades mu riidi ta kohta ning ajalugu. Villiani poolt tuli instafold.
Viimsisse jõudsin jah kogemata, kuna väisasin pealinna. Muidu õpin Tartus ja Tallinna eriti tihti ei jõua. :)
Esimen on standard praktiliselt ATC arvestades mu riidi ta kohta ning ajalugu. Villiani poolt tuli instafold.
Viimsisse jõudsin jah kogemata, kuna väisasin pealinna. Muidu õpin Tartus ja Tallinna eriti tihti ei jõua. :)
J 
2


Comment