[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #166
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Algselt postitas -andres-
    No mis ma oskan öelda, ära mängi täis peaga.
    Köhi verd.

    Aga kõige rõvedam on see, et on jubedalt mängu mõjutanud. Tahaks pausi teha, aga kuradi platinumini on ainult 1k vpp veel. :/
    Peese see boonussüsteem.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #167
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      elad üle

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #168
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Algselt postitas pikk28
        elad üle

        Kindlasti, nüüd jõulude ajal ei tahaks üldse mängida ka, kuid peaks vist ikka selle platinumi ära tegema, kui nii palju juba tehtud.
        Aga on see seda vaeva väärt?

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #169
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          kunagi isegi arvestasin palju fpp-sid kaotan, kui ei tee platinumit ära. enda grindi juures kuskil 5k läheks kaduma. mul ka see kuu vaja veel 1k teha. teen ära. downswing vist on mul möödas ka ptüi ptüi ptüi.
          aga häid jõule sulle igatahes

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #170
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Tänud.

            Aga, ei. Otsustasin väikse jõulukingi teha ning NL50 purenitti panna. Kaart pidas. +2BI. :D

            Ja mõtlesin FPP osas päästva plaani ka välja. Lähen 24 table SS NL100. :D

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #171
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              masterpuppet, oskan vaid öelda, oh jeerum!

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #172
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                Algselt postitas masterpuppet
                Tänud.

                Aga, ei. Otsustasin väikse jõulukingi teha ning NL50 purenitti panna. Kaart pidas. +2BI. :D

                Ja mõtlesin FPP osas päästva plaani ka välja. Lähen 24 table SS NL100. :D
                super plaan :D

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #173
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Plaanil on jumet, ovb läheb käiku siis, kui tavalise grindiga ikka tehtud ei jõua.

                  Aga häid jõule kõigile ja asjatan ennast nüüd varsti jõululauda.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #174
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    Algselt postitas masterpuppet
                    Plaanil on jumet, ovb läheb käiku siis, kui tavalise grindiga ikka tehtud ei jõua.

                    Aga häid jõule kõigile ja asjatan ennast nüüd varsti jõululauda.
                    ma kunagi tegin sama asja nl50 asi lõppes masnedava miinuse ja tildiga. Nevere again ei lähe kuhugi shortima et saaks miski vip lvli täis.

                    Comment

                    • masterpuppet
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2094

                      #175
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Kuna pühad läksid pikale, siis oli vaja ikka SS ronida 24 tablima.

                      Kokku tegin siis NL100 soliidsed 3,5k kätt ning 7,5bb/100.

                      Ulmejooks. :D

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #176
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Algselt postitas masterpuppet
                        Kuna pühad läksid pikale, siis oli vaja ikka SS ronida 24 tablima.

                        Kokku tegin siis NL100 soliidsed 3,5k kätt ning 7,5bb/100.

                        Ulmejooks. :D

                        Nüüd terve järgmise aasta kannatad selle pärast.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #177
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Algselt postitas masterpuppet
                          Kuna pühad läksid pikale, siis oli vaja ikka SS ronida 24 tablima.

                          Kokku tegin siis NL100 soliidsed 3,5k kätt ning 7,5bb/100.

                          Ulmejooks. :D

                          vaata, et meeldima ei hakka.

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #178
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Algselt postitas Vapsik
                            Nüüd terve järgmise aasta kannatad selle pärast.
                            Prui-ptui-ptui.

                            Aga mõnus oli kohe näha, kuidas suckoutisin nagu jumal. :)

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #179
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Platinumstar käes. Rohkem ilmselt see aasta cashi ei näpi. Teen rurniirid ära ja kõik. Vaatab, mis uus aasta toob.

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #180
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Sain siis täna ametlikult "täisealiseks" ning kohe olympsi turniirile regama. Ulatan siis kassatädile oma id kaardi, tädike vaatab kiiresti peale ning kohe esimene küsimus, olete siin varem käinud? Wtf, nad üldse kuupäevasid vaatavad ka sealt pealt? :D

                                Either something is wrong or the page doesn't exist.

                                Comment

                                Working...