[NL25 FR]Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #136
    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

    Ha.
    Peab ilmselt meeldima.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #137
      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

      Nii, andude urkas käidud, korralikult mällu joodud, gaybaaris käidud, ranka nähtud ning kõvasti ka grindi tehtud.
      Mängisin see nv ainult NL50 ning suht breakeven jooksin, kuid enesekindlust sain kõvasti juurde ja proovin enam mitte tagasi pöörduda. Ptui-ptui-ptui. Samuti sai andude eeskujul natuke NL50 HU mängitud ja kõvasti bumhuntitud ning sealt tuli siis nädalavahetuse kasum. Avastasin uue mõnusa mänguliigi ja ilmselt hakkan nüüd vaikselt ka bumhuntimisega tegelema. Hea vaheldus nitringi vastu.

      Panen hiljem graafiku pildid ka NV'st, hetkel rongis Tartu poole teel ning siinne upload ilmselt asja ei võimalda.

      EDIT. Valed pildid olid ennem.

      NL50 HU.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      NL50 nitring
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #138
        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

        Nii tegin täna siis koduses õhustikus esimese korraliku NL50 sessi, kus alguse madistasin igast naljakate vendade ja halva kaardijooksuga ning vahepeal juba tuli päris ilusat mängust välja ning lõpp oli mõnus hiiter. Andis kohe kõvasti energiat juurde, et edasi madistada ning mitte enam NL25 tagasi vaadata.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Paar mõnusat kätt ka.

        Krt, sa siis setmined OOP. :D

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 412382
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        Hero (BB): $73.45
        UTG: $44.25
        UTG+1: $40.25
        MP1: $30.85
        MP2: $39.50
        CO: $58.80
        BTN: $50.00
        SB: $50.00

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with K A
        1 fold, UTG+1 raises to $2, 4 folds, SB calls $1.75, Hero raises to $8, UTG+1 calls $6, SB calls $6

        Flop: ($24.00) T 3 J (3 players)
        SB checks, Hero bets $15, UTG+1 folds, SB raises to $42 all in, Hero calls $27

        Turn: ($108.00) Q (2 players - 1 is all in)

        River: ($108.00) 6 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $108.00
        Hero shows K A (a flush, Ace high)
        SB shows T T (three of a kind, Tens)
        Hero wins $105.00
        (Rake: $3.00)

        ---

        No, kui plaan on trappida, siis ikka võiduka lõpuni, ära pista kusema!!

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 412384
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        UTG+1: $53.95
        MP1: $21.00
        MP2: $138.00
        Hero (CO): $64.20
        BTN: $49.25
        SB: $50.00
        BB: $50.00
        UTG: $50.75

        Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with K A
        1 fold, UTG+1 raises to $1, 2 folds, Hero raises to $4, 3 folds, UTG+1 raises to $9.50, Hero calls $5.50

        Flop: ($19.75) 4 K K (2 players)
        UTG+1 checks, Hero checks

        Turn: ($19.75) 8 (2 players)
        UTG+1 checks, Hero bets $10, UTG+1 calls $10

        River: ($39.75) 6 (2 players)
        UTG+1 bets $15, Hero calls $15

        Final Pot: $69.75
        UTG+1 shows 7 7 (two pair, Kings and Sevens)
        Hero shows K A (three of a kind, Kings)
        Hero wins $66.75
        (Rake: $3.00)

        ----

        Iga preflopis väljamõeldud plaan ei ole alati hea plaan.

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 412401
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        UTG: $22.40
        UTG+1: $50.00
        UTG+2: $10.30
        MP1: $10.00
        MP2: $35.25
        CO: $14.60
        BTN: $15.20
        Hero (SB): $52.25
        BB: $75.10

        Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with Q A
        6 folds, BTN raises to $2, Hero raises to $6, 1 fold, BTN calls $4

        Flop: ($12.50) 9 9 4 (2 players)
        Hero bets $10, BTN calls $9.20 all in

        Turn: ($30.90) 7 (2 players - 1 is all in)

        River: ($30.90) 6 (2 players - 1 is all in)

        Final Pot: $30.90
        BTN shows 3 3 (two pair, Nines and Threes)
        Hero shows Q A (a pair of Nines)
        BTN wins $29.40
        (Rake: $1.50)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #139
          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

          Miks teine käsi juurde ei pannu at least riveril?

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #140
            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

            Algselt postitas -andres-
            Miks teine käsi juurde ei pannu at least riveril?
            Viitaks lausele selle käe eest... ei olnud sellel hetkel veel heas fiilingus.

            "No, kui plaan on trappida, siis ikka võiduka lõpuni, ära pista kusema!!"


            Täielik idiootsus minu poolt noh!!!! :D

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #141
              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

              Persse, täna sai mingile poolregularile HU 3 BI ära antud. Riidid olid tüübi kohta perfektsed, aga alti kui mul oli nutsuke, oli tal natuke parem nutsuke. 2 paari vs rida, väiksem flush vs suurem jne. Samas sai natuke bummidelt ka ära võetud, seega HU jäi -2Bi. Seega enam poolregularidega madistama ei hakka, olgugi, et nad jubedad on. Ei ole veel piisavalt skilli. Ainult bumhuntin!

              Nüüd õhtul tegin veel FR Nl50 sessi ka ning sain +4BI ning päeva ilusamaks, lõpp vajus vähe ära. Aga pole hullu. Suckoutisin ka üle pika aja korralikult, kus teadsin, et vastasel flush turnist, aga callisin oma setiga ikka ära (liiga vähe oli callida) ning tõmbasin oma maja riverisse ära.
              Aga igatahes NL50 jätkub edukalt ning hetkel motivatsioon põhjas.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #142
                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                hea kuulda et hästi läheb. edu sulle NL50-s

                Comment

                • masterpuppet
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2094

                  #143
                  Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                  Algselt postitas pikk28
                  hea kuulda et hästi läheb. edu sulle NL50-s
                  Peab ju selle hordi eesti regularide eest ära jooksma. :)

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #144
                    Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                    nägin ka sind täna laudades, mingit actrionit vist polnud eriti va. üks korda CO vs Blind..
                    edu

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #145
                      Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                      Algselt postitas masterpuppet
                      Peab ju selle hordi eesti regularide eest ära jooksma. :)
                      pean kähku järgi tulema hetkel üks fish vähem muidu kes regulaarselt laudades oli :D

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #146
                        Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                        Algselt postitas kollane
                        nägin ka sind täna laudades, mingit actrionit vist polnud eriti va. üks korda CO vs Blind..
                        edu
                        Ei tahtnud hakata suskima. Ei ole veel NL50 meta jaoks valmis. :)
                        Aga hetkel ainult 3 eestlast näinud NL50

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #147
                          Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                          Sai täna veel üks 1,3k käeline sess tehtud ning kergesse -8$ miinusesse sai jäädud. Standard 3 ja 2 oudised, kuid üks kahtlane käsi ka.

                          Vastas oli riil donk, kes kahmas paremalt ja vasemalt. Sai mult kah. Plaan oli ükskõik mis flopiga nupud flopis sisse saada. Obv tuli sitt flop, aga nupud olid plaanis. Väike cbet oligi tehtud plaaniga, et üle tõstaks. Ei tea, kas sitt plaan?

                          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 416124
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          MP2: $55.70
                          CO: $7.75
                          BTN: $10.00
                          SB: $53.30
                          BB: $15.45
                          UTG: $16.60
                          Hero (UTG+1): $51.30
                          MP1: $25.00

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG+1 with A A
                          1 fold, Hero raises to $2, 1 fold, MP2 raises to $5.50, 4 folds, Hero raises to $15, MP2 calls $9.50

                          Flop: ($30.75) 6 Q K (2 players)
                          Hero bets $15, MP2 raises to $40.70 all in, Hero calls $21.30 all in

                          Turn: ($103.35) 7 (2 players - 2 are all in)

                          River: ($103.35) 2 (2 players - 2 are all in)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #148
                            Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                            Standard pask.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #149
                              Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                              Türre. Võitlen nii endaga kui variatsiooniga. Eile õhtul tõmbasin tunniga -3BI suht puhtalt tilti pealt ning automaatselt kadus kogu isu pokkerit mängida. :/ Scare money tunne on ikka kole.

                              Täna sai asi esimese sessiga tasa tehtud, nüüd tegin teise otsa, mis oli taas totaalne hobuseunenägu.
                              Türre.
                              Aga ei jäta asja nii, teen täna korralikuma grindi õhtu ning peab nüüd asja pidama saama.

                              Daily 30k mängin ka ning hetkel 1,5 average stack. Peab tulema!

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #150
                                Re: Masterpuppet'i sõnumid lahinguväljalt.

                                Algselt postitas ilikeu
                                miks sa istud lauas kus on 3 fullstacki ja ülejäänud shortyd? või fullring ongi selline
                                Tavaliselt lauad kipuvad sellised olema, kuid üritan ikka hoida shorte alla 4. Ju siis kogemata väsimusest vms jäin sinna istuma.

                                Comment

                                Working...