Re: Mart (Hopeless7)
Probleem pole paraku lihtsalt selles, et 500 postitust täis pole. Enne kui teha diili teema, tuleks selle mustand saata mõnele adminnile/modele, kes teistega arutaks ja otsustaks. Ei päästa ka selle eest 2000 posti :/.
Probleem pole paraku lihtsalt selles, et 500 postitust täis pole. Enne kui teha diili teema, tuleks selle mustand saata mõnele adminnile/modele, kes teistega arutaks ja otsustaks. Ei päästa ka selle eest 2000 posti :/.




Comment