[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #856
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    Keegi ei käse midagi teha ja imo "hetkel" on sama kaua olnud kui mina siin foorumis

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #857
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Talendi raiskamine micros kui suudaksid midstaket biitida!
      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      50-100s leiab igakell mängija endal vajalik arv kvaliteetseid laudu!
      Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
      Keegi ei käse midagi teha ja imo "hetkel" on sama kaua olnud kui mina siin foorumis
      ei pea eriliseks "talendiks" oskust lollidelt raha ära võtta. mulle meeldib mu enda töö rohkem ja pokker oli väga oluline mu jaoks masu ajal, kui tööd (mis mulle meeldib) vähem. "talendi" raiskamine oleks grindimine imo, kui inimene midagi muud kasulikku teha oskab ja sellega kenasti teenib (eriti soovitan väga noortel mõelda sellele, kui on valikute koht).

      olen ka 100x seda rääkinud, et kui lased 25k käsi kuus, siis 4bb/100 juures näiteks on max swingid seal 25+bi juures ja grindid neid läbi pool aastat (+raskem ikka käima saada kui vaba 45min jne jne). ma niipalju mängin lihtsalt kuna meeldib, on tore ja kerge lisaraha - "mõnu" on siin väga tähtis, mis kaob pool aastat nullis lastes imo.

      tore, et kaasa elad, aga ma loodan, et enam sulle seletama ei pea :P.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #858
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Päriselt oled diskor või?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #859
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          Algselt postitas -andres- Vaata postitust
          Päriselt oled diskor või?
          jep. seepärast ööd kinni ka

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #860
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
            ei pea eriliseks "talendiks" oskust lollidelt raha ära võtta. mulle meeldib mu enda töö rohkem ja pokker oli väga oluline mu jaoks masu ajal, kui tööd (mis mulle meeldib) vähem. "talendi" raiskamine oleks grindimine imo, kui inimene midagi muud kasulikku teha oskab ja sellega kenasti teenib (eriti soovitan väga noortel mõelda sellele, kui on valikute koht).

            olen ka 100x seda rääkinud, et kui lased 25k käsi kuus, siis 4bb/100 juures näiteks on max swingid seal 25+bi juures ja grindid neid läbi pool aastat (+raskem ikka käima saada kui vaba 45min jne jne). ma niipalju mängin lihtsalt kuna meeldib, on tore ja kerge lisaraha - "mõnu" on siin väga tähtis, mis kaob pool aastat nullis lastes imo.

            tore, et kaasa elad, aga ma loodan, et enam sulle seletama ei pea :P.
            Öelnud siis lihtsalt, et raha niigi palju ja rohkem pole vaja.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #861
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              kuna endal mitmes aasta ettevõttel tuli takus, siis 2014 on enda mängus olnud eeldatavalt tagasihoidlik. mida ja kus, seda jätan ka täpsustamata.:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • dan3l666
                Jube Noob
                • Dec 2009
                • 100

                #862
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Päris hea!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #863
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  kuna endal mitmes aasta ettevõttel tuli takus, siis 2014 on enda mängus olnud eeldatavalt tagasihoidlik. mida ja kus, seda jätan ka täpsustamata.:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Ma ju näen, et jooksed üle EV.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #864
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    kuna endal mitmes aasta ettevõttel tuli takus, siis 2014 on enda mängus olnud eeldatavalt tagasihoidlik. mida ja kus, seda jätan ka täpsustamata.:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    Working...