2013 poole peal. natuke olen iga kuu ikka mänginud - rohkem pole aega/ei ole viitsinud. õnneks seetõttu vist ongi nii, et pole pmslt kunagi mingit koppa tulnud ette netipokkerist. success!
PT peaks olema küll BB, kuid käte arvu ja winningsi suhe annab aimu, et siiski bb/100.
Imo hea näide, et väljendid "variatsioon" ja "sitt jooks" on lihtsalt vabandused enda suutmatusele :P
Krdi ilus ikka silmale vaadata. Hea töö!
Comment