[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #751
    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

    tyty taas!

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #752
      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

      Palju õnne!

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #753
        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

        Minu poolt ka hilinenud õnnesoovid ja ilusaid suuri hõrnaid eelolevaks eluks.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #754
          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

          2013 poole peal. natuke olen iga kuu ikka mänginud - rohkem pole aega/ei ole viitsinud. õnneks seetõttu vist ongi nii, et pole pmslt kunagi mingit koppa tulnud ette netipokkerist. success!

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by pastilaa; 11.06.13, 20:27.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #755
            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

            Ikka ~10bb winner, great!

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #756
              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

              Kas see mitte BB?

              Comment

              • p0l1
                Grinder
                • Jan 2011
                • 581

                #757
                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                Kas see mitte BB?
                ei

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #758
                  Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                  PT peaks olema küll BB, kuid käte arvu ja winningsi suhe annab aimu, et siiski bb/100.
                  Imo hea näide, et väljendid "variatsioon" ja "sitt jooks" on lihtsalt vabandused enda suutmatusele :P
                  Krdi ilus ikka silmale vaadata. Hea töö!

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #759
                    Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                    pt4 BB=big blinds

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #760
                      Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                      great jep!

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #761
                        Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                        nice giraffe.

                        endal ainult küll veits vastupidi. mida vähem mängid ja mida suurema pausi sisse jätad seda raskem on uuesti alustada.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #762
                          Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                          no pastila jõlgub ikka suht igapäev laudades teeb mõned orbiidi,korjab paari juustuburksi raha ja X,et tal pause pole,et nädal vms vahele jääb
                          Last edited by Owner85; 12.06.13, 20:47.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #763
                            Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                            pastilaa wr saab põntsu. Kõlakad käivad, et miltosappa on urka saidist tüdinenud ning naaseb starsi.

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #764
                              Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              pastilaa wr saab põntsu. Kõlakad käivad, et miltosappa on urka saidist tüdinenud ning naaseb starsi.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #765
                                Re: [NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

                                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                                Kõlakad käivad, et miltosappa on urka saidist tüdinenud ning naaseb starsi.
                                Ma olen kuulnud, et solid miljon kätt juba imidzit ehitatud ja nüüd läheb korralikuks printimiseks lahti.

                                Comment

                                Working...