[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #556
    Re: pastilaa

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kes võiks selliseid värdjaid kontrollida ja sellistelt ahvidelt time panga ära võtta või sundima vähem laudu mängima.
    FYP

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    P.S. Ennast need vennad ei häiri - saabki sel ajal lobbys laudu leida või mõnda vastast uurida lähemalt. Kiiret pole.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #557
      Re: pastilaa

      non-sdst rääkides:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      1sess nl25, bumhuntisin ja enamus HU:D
      turnad olid lahti, cash oli nsm kõrval.
      /kui mõtlema ahkata siis ei oleks ma a-gamega ka alla 100$ kaodanud vist. peaks uurima kuidas HU hoida non-sd normaalsena või siis üldse hu basicuid õppima veits.
      Last edited by con; 24.11.10, 21:52.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #558
        Re: pastilaa

        Kellel ei vea õnnemängudes, veab armastuses!

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #559
          Re: pastilaa

          Ainult 10bi difference ju.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #560
            Re: pastilaa

            Algselt postitas -andres- Vaata postitust
            Ainult 10bi difference ju.
            11,5 kui täpne olla, aga ma eelistaks umbes 0

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #561
              Re: pastilaa

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              11,5 kui täpne olla, aga ma eelistaks umbes 0
              Oleks aus jah

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #562
                Re: pastilaa

                Vapsikule pildid meeldivad. Talle midagi:

                Õnneks on olukordi, kus EV enam hullemaks minna ei saa ja võtan oma...

                PokerStars - $1 NL (9 max) - Holdem - 5 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                Hero (SB): $103.65
                BB: $100.00
                UTG: $100.00
                CO: $61.45
                BTN: $108.50

                Hero posts SB $0.50, BB posts BB $1.00, CO posts DB $1.00

                Pre Flop: ($2.50) Hero has 6 6

                UTG raises to $3.90, CO calls $2.90, fold, Hero calls $3.40, fold


                Flop: ($12.70, 3 players) 4 7 5
                Hero checks, UTG checks, CO bets $6.00, Hero calls $6.00, fold



                Turn: ($24.70, 2 players) 8

                Herochecks, CO bets $51.55 and is all-in, Hero calls $51.55

                River: ($127.80, 2 players) 6

                Hero shows 6 6 (Straight, Eight High) (PreFlop 54%, Flop 41%, Turn 95%)
                CO shows 9 7 (Straight, Nine High) (PreFlop 46%, Flop 59%, Turn 5%)
                CO wins $125.80

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #563
                  Re: pastilaa

                  koopajooniste aeg on ringiga tagasi jõudnud

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #564
                    Re: pastilaa

                    November:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #565
                      Re: pastilaa

                      Ma hoian juba kõrvu lukus, kohe peaks kõva pauk käima, kui see profiti kõver hakkab EV-jutile järgi kimama. Selle käte arvu pealt boonuspunkte ka kenasti tiksuma juba, nii et täitsa OK kuu ju. Kas saad supernova tehtud aasta lõpuks?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #566
                        Re: pastilaa

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Ma hoian juba kõrvu lukus, kohe peaks kõva pauk käima, kui see profiti kõver hakkab EV-jutile järgi kimama. Selle käte arvu pealt boonuspunkte ka kenasti tiksuma juba, nii et täitsa OK kuu ju. Kas saad supernova tehtud aasta lõpuks?
                        Tänud kenade soovide eest! SN osas väike lootus on. Kuna suvel pmslt ei viitsinud mängida, siis tuleks 40% SN vajalikust kahe viimase kuuga teha. Detsembris nüüd oleks vaja volüümi "isiklik" teha, aga iga nv kinni juba. Saab kindlasti "põnev" olema :P.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #567
                          Re: pastilaa

                          Detsembriga kõik muutus, loksus nö paika...

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Päkapikkude parimad palad - viimase sessi suurimad kaotatud käed (kui miskit silma riivab, andke teada julgesti):

                          1. Vastane seni pole millegi erilisega silma paistnud. 15/8/2 paarsada kätt

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2. 16/11/2 - venna kohta note, et EP kaks korda aabitsatega limpinud, korra TT. seetõttu ka ei hakanud isoma.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3. Vastas ahvid

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #568
                            Re: pastilaa

                            Lisan ka kogu NL100 mis nüüd teinud paari kuuga. Paar p*rses sessi veel ja meelerahu huvides mõneks ajaks tuleb vist alla tagasi minna...

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • HU grinder
                              Vana Tegija
                              • Feb 2010
                              • 1002

                              #569
                              Re: pastilaa

                              Hei,

                              vaatasin su novembri graafikut ja see tekitas minus tuttava emotsiooni, kuna endal samasugune pasarahe lendab kaela viimase 1,5 kuu jooksul. Need käed ja emotsioonid. Lugedes seda päevikut, tekib skiso tunne.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Vähemalt on lohutav teada, et ma pole ainuke. Edu ja jaksu.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #570
                                Re: pastilaa

                                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                                Vähemalt on lohutav teada, et ma pole ainuke. Edu ja jaksu.
                                ty! sama sullegi!

                                Comment

                                Working...