Re: pastilaa
Tükk aega pole miskit siia kirjutanud. Ei ole nagu põhjust ka olnud. See kuu on alanud kahjuks suhteliselt vähese pokkerimänguga - turniiridele on vist isegi rohkem aega kulunud kui rahalaudadele. Igatahes olen proovinud NL100 mõne väikse sessiga 6-8 laual, et jõuaks ka PTRi vahepeal vaadata ja märkmeid teha. See limiit pole raketiteadus, aga sedasi olematu volüümiga, rahulikult - kui ka sobiv tunne sees, on tegelikult päris mõnus olnud lasta.
NL50 praeguse seisuga nina pista enam endiselt ei kavatse, sest hoolimata Vapsiku dominatsioonist selles neetud limiidis, tundub NL100 kuidagi inimlikum ja rahvarohkem. Aega on selle kiire asjaga, nagu öeldakse. Loodame, et mingit pauku jälle ei tule...
Tükk aega pole miskit siia kirjutanud. Ei ole nagu põhjust ka olnud. See kuu on alanud kahjuks suhteliselt vähese pokkerimänguga - turniiridele on vist isegi rohkem aega kulunud kui rahalaudadele. Igatahes olen proovinud NL100 mõne väikse sessiga 6-8 laual, et jõuaks ka PTRi vahepeal vaadata ja märkmeid teha. See limiit pole raketiteadus, aga sedasi olematu volüümiga, rahulikult - kui ka sobiv tunne sees, on tegelikult päris mõnus olnud lasta.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
NL50 praeguse seisuga nina pista enam endiselt ei kavatse, sest hoolimata Vapsiku dominatsioonist selles neetud limiidis, tundub NL100 kuidagi inimlikum ja rahvarohkem. Aega on selle kiire asjaga, nagu öeldakse. Loodame, et mingit pauku jälle ei tule...

, Q
Comment