[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #196
    Re: pastilaa

    Tükk aega pole miskit siia kirjutanud. Ei ole nagu põhjust ka olnud. See kuu on alanud kahjuks suhteliselt vähese pokkerimänguga - turniiridele on vist isegi rohkem aega kulunud kui rahalaudadele. Igatahes olen proovinud NL100 mõne väikse sessiga 6-8 laual, et jõuaks ka PTRi vahepeal vaadata ja märkmeid teha. See limiit pole raketiteadus, aga sedasi olematu volüümiga, rahulikult - kui ka sobiv tunne sees, on tegelikult päris mõnus olnud lasta.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL50 praeguse seisuga nina pista enam endiselt ei kavatse, sest hoolimata Vapsiku dominatsioonist selles neetud limiidis, tundub NL100 kuidagi inimlikum ja rahvarohkem. Aega on selle kiire asjaga, nagu öeldakse. Loodame, et mingit pauku jälle ei tule...

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #197
      Re: pastilaa

      Näita selle kuu graafikuid ka.

      Ja mis Su foorumi avatariga on juhtunud? Kui tahad võin midagi head soovitada.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: pastilaa

        See on hea avatar

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #199
          Re: pastilaa

          Tänan Ranka, pildil oli siis ei keegi muu kui kolonel Muammar al-Gaddafi. Graafikut näitan siis, kui rohkem mängida saan.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #200
            Re: pastilaa

            Jään graafikut ootama.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #201
              Re: pastilaa

              Foldisin just elus esimest korda preflop AA. Tahtlikult. Osutus veel igati +EV otsuseks.

              Comment

              • Purz
                Õpihimuline Mängur
                • Nov 2008
                • 328

                #202
                Re: pastilaa

                Kuidas saab preflop AA foldimine +EV olla?

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #203
                  Re: pastilaa

                  Algselt postitas Purz Vaata postitust
                  Kuidas saab preflop AA foldimine +EV olla?
                  +1 sellele

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #204
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas Purz Vaata postitust
                    Kuidas saab preflop AA foldimine +EV olla?
                    staeliit turniiril oled CL ja mullis lähevad kõik teised AI.

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #205
                      Re: pastilaa

                      Ka DON-e mängides tuleb ette olukordi, kus oskus AA-d preflop foldida on kasumlik.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #206
                        Re: pastilaa

                        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                        +1 sellele
                        Ma alles eelmine nädal foldisin. Kuna juba natukene aega sellest möödas, siis HH-d ei leidnud, aga olukord oli selline NL-50s. Mingi lambivend tõstab UTG-lt 2$. Ma UTG+2 ja 3betin teda ning minust järgmisenda kohe lähen tight vend, kes 40 käe jooksul ainult foldinud AI, suht obv et tal seal AA. Lambivend siis läheb ka AI ja ma foldin, sest üle spliti niikuinii ei saa ja teine vend saaks tasuta tõmmata meie vastu. Lõpuks see lambivend võitis ka JJ-ga seti flopis, nii et igati õigustatud fold.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #207
                          Re: pastilaa

                          Mul oli analoogne olukord, kus fish läks EP-lt all-in ja ma teadsin, et tal on seal väga palju Ax tüüpi käsi ja kui kellelgi minu taga on AA, siis on ta sisuliselt drawing dead, sest pakis ainult üks äss veel, seega 3-way potis +EV call QQ-ga (rohkem oute kui AA-l). Võitsin AJ ja AA-d.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by Pahvak; 21.02.10, 08:25.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #208
                            Re: pastilaa

                            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                            staeliit turniiril oled CL ja mullis lähevad kõik teised AI.
                            Peaaaegu nii oligi. Satelliitturniir - 170 ticketit. Alles 171. Mu stack 5k ja ma MP1. Blindid olid vist 600/1200 ja anted 160. Minu taga olid kõik suuremad stackid kusjuures kaks väga suurt stacki. Samas oli lobbyst näha, et osadel on ainult tiba üle ante jagu stacki. Järgmise käega saigi läbi - oleks nuppe pannud, oleks keegi võinud callida ja ära imeda ja aidaa.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #209
                              Re: pastilaa

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Ma alles eelmine nädal foldisin. Kuna juba natukene aega sellest möödas, siis HH-d ei leidnud, aga olukord oli selline NL-50s. Mingi lambivend tõstab UTG-lt 2$. Ma UTG+2 ja 3betin teda ning minust järgmisenda kohe lähen tight vend, kes 40 käe jooksul ainult foldinud AI, suht obv et tal seal AA. Lambivend siis läheb ka AI ja ma foldin, sest üle spliti niikuinii ei saa ja teine vend saaks tasuta tõmmata meie vastu. Lõpuks see lambivend võitis ka JJ-ga seti flopis, nii et igati õigustatud fold.
                              Ma siiralt loodan, et tegemist über leveliga. Deadmoney ju tasandab antud spliti. ja 40 kätt ei ole mingi näitaja, et ühekäeline range talle panna.

                              Comment

                              • HU grinder
                                Vana Tegija
                                • Feb 2010
                                • 1002

                                #210
                                Re: pastilaa

                                See on juba kõrgem tase, Puppet.

                                Comment

                                Working...