[NL25-100 FR] pastilaa @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #181
    Re: pastilaa

    Soe vastuvõtt NL100s:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #182
      Re: pastilaa

      Käisin ka shoti tegemas eile aga failisin :(
      Järgmine kuu alles üritan uuesti.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #183
        Re: pastilaa

        Magus dauno käsil. Set vs set ja miinuses AA, pidevalt fishid hitivad. Hakkan juba Leitsi mõistma vaikselt...Isegi NL25 ei biidi praegu.

        Üks põnev käsi ka. Ootaks kommentaare. Vastane kusjuures eestlane 17/5/1 124 käe peale, fold to cbet 33%:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #184
          Re: pastilaa

          ehhee sa pole ainuke.

          käe kohta - suht standard.
          teed kena squeeze, hitid TP, miski donk on vastas, kes ilmselt hitis seti või FD.
          ma betiks ka kindlasti turni. ei oskagi rohkem commida.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #185
            Re: pastilaa

            Algselt postitas pikk28
            ehhee sa pole ainuke.

            käe kohta - suht standard.
            teed kena squeeze, hitid TP, miski donk on vastas, kes ilmselt hitis seti või FD.
            ma betiks ka kindlasti turni. ei oskagi rohkem commida.
            Nagu eelpool mainit, ei ole donk - stack on imelik lihtsalt seekord.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #186
              Re: pastilaa

              krt, ei lugenud nii täpselt.
              heh, ikka mängiks samamoodi. kui talle meeldib flattida, siis las flatib mu turni beti ka.
              suht imelik oleks turni check foldida.

              edit: please vaata mu KK käsi ka FR alafoorumis üle ja kirjuta oma arvamus. tänud ette

              Comment

              • McFoldberg
                Grinder
                • Nov 2008
                • 731

                #187
                Re: pastilaa

                Algselt postitas pastilaa
                Magus dauno käsil. Set vs set ja miinuses AA, pidevalt fishid hitivad. Hakkan juba Leitsi mõistma vaikselt...Isegi NL25 ei biidi praegu.

                Üks põnev käsi ka. Ootaks kommentaare. Vastane kusjuures eestlane 17/5/1 124 käe peale, fold to cbet 33%:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Ma vist 17/5 tüübi EP avangut ei 3betiks AKo-ga oop.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #188
                  Re: pastilaa

                  Algselt postitas McFoldberg


                  Ma vist 17/5 tüübi EP avangut ei 3betiks AKo-ga oop.
                  Su jutus on iva, nagu alati! Sedakorda aga statistikaga käsi küll kokku ei sobitunud:


                  Results:
                  MP1 had 3, 3 (three of a kind, threes).
                  Hero had K, A (one pair, Kings).
                  Outcome: MP1 won $39.85

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #189
                    Re: pastilaa

                    Algselt postitas McFoldberg


                    Ma vist 17/5 tüübi EP avangut ei 3betiks AKo-ga oop.
                    Üks tore inimene juhtis tähelepanu - kelle suhtes me siin OOP oleme?

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #190
                      Re: pastilaa

                      Sorry, vaatasin mööda, my bad.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #191
                        Re: pastilaa

                        Kallis jeesus taevas, millega ma selle p*sa ära teeninud olen?
                        Nii kui nina NL100 uksest sisse pistan, hakkab sellist s***a ventikasse lendama.

                        Päeva parim kokkupuude fishidega. Vastane ekspert 45/0/2 käsi 40. Turnis reraise flattimine oli rõve jah - mõtlesin, et olen eriti kaval ja kui tal rida on, siis äkki veel kaob, kui AI lükkan. Nagu näha, ei oleks ka AI aidanud. Siit võib varsti uus Leits tulla, kui NL100 nii jätkub...

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        See spetsialist 43/12/4 paistis pikalt juba silma kui hea rahakott. Aga võta näpust. Sa näed foldi?

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #192
                          Re: pastilaa

                          1 standard

                          aga 2 käe suudan turnis küll foldida
                          min raise fishidel 99% nuts väga harva näeb seal bluffi vms

                          olen neid min raise nii palju maha callinud ja leian südamerahuga foldi

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #193
                            Re: pastilaa

                            2 käsi oleneb sellest, milline on vastane. Nende 3 stati puhul mingit suurt järeldust teha on raske. Üldjuhul neil seal on siiski käsi, mis meid biidib. Q polnud just parim kaart ka meie jaoks ning QK ja set on vägagi reaalsed käed sellise liini võtmiseks, aga kuna ise pole vastasega koos mänginud, siis erilist ülevaadet pole tema mängust.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #194
                              Re: pastilaa

                              Tundub, et täna ei ole mõtet rahalaudadesse istudagi. Ilmselt kui sees juba kehv meelestatus, siis nii lähebki...

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #195
                                Re: pastilaa

                                <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/"><img src="http://www.pokerstars.com/images/wbcoop/180x150.gif" alt="Online Poker" align="left" style="margin-right:10px;" border="0"></a>

                                I have registered to play in the WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! You too can <a href="http://www.pokerstars.com/">Play Poker Online</a> at PokerStars.com and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play. Registration code: 016713

                                Comment

                                Working...