Re: Groams with SnGs.
Dno mis viga on, ei tulegi meelde kuna ma viimati nii halvasti mängisin kui viimased 24h.
Peab korralikult välja magama ja paar 12 table sessi tegema et mängukindluse tagasi saaaks.
Ehk aitab tänaseks ja magama ära. Viimane sess jälle kehv breakeven miinus. Tunne on et run on ka kehv, aga mäng...jah, nagu esimest korda üritaks.
Juuni siis hetkel 393 mängu ja +618$, viimased 200 mängu breakeven olnud. Juuni ROI 10%.
Homme jätkan siis. Ootaks kommentaare ja arutlusi nende käte suhtes ka, kui keegi viitsib.
Dno mis viga on, ei tulegi meelde kuna ma viimati nii halvasti mängisin kui viimased 24h.
Peab korralikult välja magama ja paar 12 table sessi tegema et mängukindluse tagasi saaaks.
Ehk aitab tänaseks ja magama ära. Viimane sess jälle kehv breakeven miinus. Tunne on et run on ka kehv, aga mäng...jah, nagu esimest korda üritaks.
Juuni siis hetkel 393 mängu ja +618$, viimased 200 mängu breakeven olnud. Juuni ROI 10%.
Homme jätkan siis. Ootaks kommentaare ja arutlusi nende käte suhtes ka, kui keegi viitsib.
Comment