Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #76
    Re: Groams with SnGs.

    No ma ikka skännisin seda asja seal. 3 võitvat regulari leidsin ainult.
    Alguses $16 SNGd, aga siis olin juba sunnitud alla ronima $6.50 omade peale.

    Comment

    • groams
      Grinder
      • Dec 2008
      • 683

      #77
      Re: Groams with SnGs.

      Leidsin esimesest sessist siis mingid käed, mis endale tundusid huvitavamad.

      PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 100/200 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop

      SB (t1690)
      BB (t2143)
      UTG (t2695)
      UTG+1 (t915)
      MP1 (t2595)
      MP2 (t350)
      Hero (CO) (t1412)
      Button (t1700)

      Hero's M: 4.71

      Preflop: Hero is CO with K, J
      4 folds, Hero bets t1412 (All-In), 3 folds

      Total pot: t500

      Sellist kohta mulle meeldib pushida, wiz ütleb et see on fold, aga üsna borderline. Lihtsalt, parem kasutada ära oma borderline võimalused kui hakata väiksema stackiga carddead olukorra puhul ATC -EVga Pushima.
      Siin on määrav vist see, et kõik domineerivad meid. BB stack on natuke suurem kui teiste oma, ehk tema calling range on natukene laiem IMO. Prolly kui BB oleks ka umbes 1700 peal siis oleks see push. Ja antega oleks see ka push.



      PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (7 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop

      Button (t1015)
      SB (t1443)
      BB (t4745)
      UTG (t1140)
      MP1 (t2595)
      Hero (MP2) (t1637)
      CO (t925)

      Hero's M: 2.11

      Preflop: Hero is MP2 with K, 9
      2 folds, Hero bets t1612 (All-In), 2 folds, SB calls t1218 (All-In), 1 fold

      Flop: (t3411) 6, A, 10 (2 players, 2 all-in)

      Turn: (t3411) Q (2 players, 2 all-in)

      River: (t3411) J (2 players, 2 all-in)

      Total pot: t3411


      See vist ei ole eriti borderline, aga just tahaksin tähelepanu juhtida meie rangele. Tavaliselt inimesed sellises olukorras ootavad PP Ax või KJ+ vms aga tegelikult on meie range palju laiem. 31.5% ehk me saame minnna nii alla kui 87s. Ehk jah, alati tasub mõelda kõik väga korralikult läbi ja siis otsus teha. Sellises olukorras siis Pushida saab iga käega pmst that looks decent! So go for it!

      PokerStars No-Limit Hold'em, $15+$1 Tournament, 75/150 Blinds (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      saw flop

      Hero (BB) (t1230)
      UTG (t1260)
      UTG+1 (t2950)
      MP1 (t2065)
      MP2 (t2255)
      CO (t1280)
      Button (t1385)
      SB (t1075)

      Hero's M: 5.47

      Preflop: Hero is BB with 8, 8
      3 folds, MP2 bets t450, 2 folds, SB raises to t1075 (All-In), 1 fold, MP2 calls t625

      Flop: (t2300) 2, 3, 9 (2 players, 1 all-in)

      Turn: (t2300) 3 (2 players, 1 all-in)

      River: (t2300) 7 (2 players, 1 all-in)

      Total pot: t2300


      See oli väga huvitav käsi. Mõtlesin pikalt, aga tegin vale otsuse. Leak prolly, dno.
      Ehk jah, minu arch nemesis broonie2 (hea võitev reg, battlen temaga pidevalt, meeldib üksteist ülemängida ) reisib 3xBB ja short läheb all in. raske raske spot. Wizi järgi on see push, selge push. Aga ma usaldasin oma readi. Broonie tavaline raise on 2.5x BB, järelikult pidi tema käel midagi viga olema. Ja arvan, et tema kui hea mängija tahab tugeva käega rohkem raha sisse saada, rohkem varastamise muljet jätta. Ehk foldisin siis. Tal oli AA muide.

      Ma ei tea kas olid piisavalt huvitavad käed!

      Comment

      • groams
        Grinder
        • Dec 2008
        • 683

        #78
        Re: Groams with SnGs.

        Ootaks kommentaare arvamusi ja teisi teooriaid ka muidugi.

        Feedback on alati hea!

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #79
          Re: Groams with SnGs.

          Algselt postitas groams
          Ootaks kommentaare arvamusi ja teisi teooriaid ka muidugi.

          Feedback on alati hea!
          Rahva jaoks oleks NUTS kui sa oma sessist video teeks
          ise ka suur sitngo fan. ja graafik on tõepoolest insane sul.

          Comment

          • vaenekala
            Jube Noob
            • Nov 2008
            • 148

            #80
            Re: Groams with SnGs.

            sa teed suurtel blindidel(u.100/50) 3x raise? Mina hakkan näiteks tegema 100/50 pealt 2.5x raise, tundub, et nii on "manööverdamis ruumi" veidike rohkem imo.

            Comment

            • groams
              Grinder
              • Dec 2008
              • 683

              #81
              Re: Groams with SnGs.

              Kust võib välja lugeda et ma alates t50/t100 3x raisema hakkan.

              2,5x on obv. See oli üks esimesi asju mis sngde juures ära õppisin :D

              Tegin sessi jälle ora runiga -70$ kandis. AAga jäin 2korda bubble boyks. -70 on random samas.

              Comment

              • vaenekala
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 148

                #82
                Re: Groams with SnGs.

                ah blinn i buy new glasses!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #83
                  Re: Groams with SnGs.

                  Mis see ATC Tähendab? :D

                  Comment

                  • groams
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 683

                    #84
                    Re: Groams with SnGs.

                    ATC - Any Two Cards

                    Muide sng algajatele on väga hea õppetund see, et alates t50/t100 levelist on 3xBB raise üldiselt halvem kui 2,5xBB raise, preflopist käib siis jutt.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #85
                      Re: Groams with SnGs.

                      Algselt postitas groams
                      ATC - Any Two Cards

                      Muide sng algajatele on väga hea õppetund see, et alates t50/t100 levelist on 3xBB raise üldiselt halvem kui 2,5xBB raise, preflopist käib siis jutt.
                      Endale on ka tundunud nende 50/100 blindide juures, et 300 tõsta on natuke sick, seega olen tõstnud kuskil 235-275 suva numbri, nii kuda tunne tuleb. Ning kui olen mingi stealiga varem vahele jäänud kui tõstsin hästi vähe, siis järgmine kord tõstan monsteriga sedasi.

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #86
                        Re: Groams with SnGs.

                        1 ja 3$ puhul on 3x tõste parem. 2,5 callitakse tunduvalt tihedamini.

                        Comment

                        • groams
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 683

                          #87
                          Re: Groams with SnGs.

                          1$ ja 3$ sngd ei ole pokker anyhow veel. lihtsalt BS donkamine IMO. Ma ei ütle et kõik seal donkid on ofc mitte, aga üldine mängija kvaliteet on ikka väga halb. IMO raisid 2.5x BB, 3xBB, isegi 4xBB, väga vahet ei ole, kui inimene arvab, et tema 37o tabab flopil siis ta maksab selle eest nii 1/5 kui ka 1,5/5 oma stackist.

                          Kuigi ofc kuskilt peab alustama.

                          Comment

                          • groams
                            Grinder
                            • Dec 2008
                            • 683

                            #88
                            Re: Groams with SnGs.

                            BTW: Inimesed, ärge 1$ sngsid mängige, rake on liiga ränk et nendega raha teenida.

                            Comment

                            • rank
                              Julm Donk
                              • Dec 2008
                              • 56

                              #89
                              Re: Groams with SnGs.

                              Aga milliseid turniire sa soovitad? kas 6-max on mõeldav micro tasandil? nt starsis on turbo 6handed 3+0.25 ja 9handed 3+0.40 - kumb on kasu(m)likum sinu meelest?

                              Comment

                              • groams
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 683

                                #90
                                Re: Groams with SnGs.

                                Dno, ma ei tea 6maxist midagi, kunagi kui tiltis alustasin siis mängisin 6max cashi, aga üldiselt on suht tühi maa.

                                Oskan soovitada muidugi 3$ + .40$ turbosid, natuke sai neid mängitud, aga sealt oli lihtne 6ste peale juba üles minna.
                                Ehk jah, 10man 3$turbode tase on vääääga nõrk, inimesed gamblivad ja annavad raha lihtsalt. Oota oma momenti, võta oma heast käest viimast ja raha jookseb lihtsalt.

                                Comment

                                Working...