Re: Groams with SnGs.

Mõtsin, et paneks 1.mai - 3. juuni graafiku üles, sest sellest ajast peale ma pmst hakkasin sngdega tegelema big time ;D.
Enjoy!

Mõtsin, et paneks 1.mai - 3. juuni graafiku üles, sest sellest ajast peale ma pmst hakkasin sngdega tegelema big time ;D.
Enjoy!
Comment