Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Looper
    Grinder
    • May 2013
    • 576

    #751
    Re: Groams with SnGs.

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ja mis svenzast on saanud
    44 aastane hädapätakas, kes mängis söögiraha maha. Priceless

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #752
      Re: Groams with SnGs.

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      lubas obv kannaga näkku ja odaga kõrva anda
      haha, epic.

      Comment

      • marxiku
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 471

        #753
        Re: Groams with SnGs.

        priceless.

        Svenza (30.06.09, 19:07):
        "Ma võiks selle väriseva vennikesega LIVE mängida nõrkemiseni, aga kodus, oma monitori taga hiirt klikkides on ta nagu lõvi :) "

        McFoldberg (30.06.09, 20:33):
        "Päris kõva vend oled jah, Svenza."

        Svenza (30.06.09, 20:48):
        "Kõvem kui 99,9 % siin olevatest kusikutest"

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #754
          Re: Groams with SnGs.

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Kui ma õigesti mäletan, siis Groams jättis oma väga eduka karjääri pooleli ja läks Treffnerisse.

          Lugege groamsi päevik algusest lõpuni läbi. Poiss alustas siis, kui mängud olid ülikerged. Oeh...olid ajad :)

          Mäletan, kui groams tuli esimesele LIVE-le. Ta oli minu ja Svenzaga ühes lauas. Esimese käega mängis suure poti, ta värises üle keha (seda oli priceless kõrvalt vaadata :D). Esimese poti suureks kaotajaks oli Svenza, kes lubas obv kannaga näkku ja odaga kõrva anda. Lisaks arvas Svenza, et Groams on 14 aastane hädapätakas ja soovitas tal koju minna ning söögiraha mitte maha mängida- klassika! :D
          Täiesti üks ühele minu esimese laiviga kuskil 15 aastasena trehvi tagaruumides (2005 aastal). Line up oli siis vennad kaksikud, svenza, üks pikem patsiga meesterahvas (vist mingi tartu rex) ning mingi tüüp, keda kutsuti romeoks ja kes tegi tol ajal mingi 9k kuu, mis oli lihtsalt teisest maailmast... vb keegi veel

          kätt enam ei mäleta, aga ju tegin mingi standard 3 bet calli gutshotiga. Igastahes tõmbasin kokku nagu õige mees muiste ja ütlesin kõva häälega "rahakotid siia" - sõbrad kasutasid tihti sellist väljendit tol ajal.

          Üsna ilmselgelt läks svenza full tilti ja lubas mu vanemad välja uurida ning neile rääkida, kuidas nende poeg käib raha kaotamas.

          Pärast asjaolude selgitamist, et raha kaotas seal siiski tema, lubas svenza tappa anda. Kuna siis olin 15, siis suur patsiga mees tuli hädas appi. Tegin cash oudi ja lubasin svenzale, et ostan endale midagi ilusat.

          Oeh. good times.

          Comment

          • overbet
            Pokkerihai
            • Sep 2010
            • 1620

            #755
            Re: Groams with SnGs.

            Ma õppisin Svenza videode järgi 1$ dinkamente biitima.

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #756
              Re: Groams with SnGs.

              Pakun, et see patsiga oli vamps vms

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #757
                Re: Groams with SnGs.

                Kuld! Lihtsalt kuld :D.
                Olid ajad :)

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #758
                  Re: Groams with SnGs.

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  Kuld! Lihtsalt kuld :D.
                  Olid ajad :)
                  sina olid patsiga vend?

                  Comment

                  Working...