Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #736
    Re: Groams with SnGs.

    Tee oma päevik:) seal parem vaadata ja kindlasti aidata.

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #737
      Re: Groams with SnGs.

      Kuidas sul vahepeal läinud on, groams?

      Comment

      • groams
        Grinder
        • Dec 2008
        • 683

        #738
        Re: Groams with SnGs.

        no pokah enimoor, sain kooli sisse, täna teen lõbu pärast paar MTTd.

        Comment

        • raaids
          Grinder
          • Mar 2009
          • 606

          #739
          Re: Groams with SnGs.

          oled muudmoodi rahaga kindlustatud et pokkerit ei viitsi mängida?

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #740
            Re: Groams with SnGs.

            No pokkerist on korralik varu alles ja praegu ei ole lihtsalt aega tahtmist ja nii edasi. Ega igavasekes ei quiti aga praegu lihtsalt on nii.

            + tundengil ei ole väga suuri kulutusi kui normaalselt elada, niiet peaks pikka aega hakkama saama.

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #741
              Re: Groams with SnGs.

              Algselt postitas groams Vaata postitust
              no pokah enimoor, sain kooli sisse, täna teen lõbu pärast paar MTTd.
              kitarr>pokker

              edu!

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #742
                Re: Groams with SnGs.

                kuhu kooli?

                Comment

                • groams
                  Grinder
                  • Dec 2008
                  • 683

                  #743
                  Re: Groams with SnGs.

                  TÜVKA jazzmuusika kitarr

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #744
                    Re: Groams with SnGs.

                    Algselt postitas groams Vaata postitust
                    TÜVKA jazzmuusika kitarr
                    Kõva kool. Üks tuttav õpib ka seal sama asja. :)

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #745
                      Re: Groams with SnGs.

                      Nimi, ma ehk tean?

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #746
                        Re: Groams with SnGs.

                        Algselt postitas groams Vaata postitust
                        Nimi, ma ehk tean?
                        Romet Osipov.

                        Comment

                        • groams
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 683

                          #747
                          Re: Groams with SnGs.

                          Heh, small world, elan temaga samas majas pmst, kuigi ta võttis nüüd akadeemilise ja läks koju elama aastaks ajaks.

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #748
                            Re: Groams with SnGs.

                            Mis saanud on groamsist? Kunagi pani hullu.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #749
                              Re: Groams with SnGs.

                              Kui ma õigesti mäletan, siis Groams jättis oma väga eduka karjääri pooleli ja läks Treffnerisse.

                              Lugege groamsi päevik algusest lõpuni läbi. Poiss alustas siis, kui mängud olid ülikerged. Oeh...olid ajad :)

                              Mäletan, kui groams tuli esimesele LIVE-le. Ta oli minu ja Svenzaga ühes lauas. Esimese käega mängis suure poti, ta värises üle keha (seda oli priceless kõrvalt vaadata :D). Esimese poti suureks kaotajaks oli Svenza, kes lubas obv kannaga näkku ja odaga kõrva anda. Lisaks arvas Svenza, et Groams on 14 aastane hädapätakas ja soovitas tal koju minna ning söögiraha mitte maha mängida- klassika! :D

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #750
                                Re: Groams with SnGs.

                                ja mis svenzast on saanud

                                Comment

                                Working...