Groams with SnGs.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #586
    Re: Groams with SnGs.

    button lendas välja ja tulid ikka rahadesse?

    Comment

    • groams
      Grinder
      • Dec 2008
      • 683

      #587
      Re: Groams with SnGs.

      ofc, BBl oli AA muidugi :D

      Comment

      • groams
        Grinder
        • Dec 2008
        • 683

        #588
        Re: Groams with SnGs.

        Jejee...

        September algas ilusti.
        Tegin ühe cont sessi, aga lauad ei tahtnud tulla kokku väga hästi.
        20 mängu kokku, nende seas esimest korda ka 3 18man sngd.

        Mõtsin siis et kuna 60$sed tsipa liiga aeglaselt täituvad siis 18mane võib kõrvale võtta, mäng on pmst sama nagu azntracker ütles.

        Tänane esimene sess siis: Games played - 20 Average ROI - 56.8 Total profit - 681$

        Ostsin kohe endale 1000$ ja 200$ insta cash boonuse ka ära, lihtsalt funi pärast.
        a nende 20 mängu eest sain 450 VPPd ka.
        58186.35 VPPd supernovani!!! Tuleb ära sellel kuul? :D

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #589
          Re: Groams with SnGs.

          Algselt postitas groams
          a nende 20 mängu eest sain 450 VPPd ka.
          58186.35 VPPd supernovani!!! Tuleb ära sellel kuul? :D
          20 mängu 55+5 annavad 500 VPP
          58186 jaoks vaja 2300 sellist mängu ju:) Septembris siis 75 tk päevas ...

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #590
            Re: Groams with SnGs.

            Jah, 500 VPPd, vaatasin valesti midagi ja ei mõelnud ka peas läbi.

            2300 60$ sngd ühe kuuga oleks brutaalne kooli ja musakooli kõrvalt.
            Any bets? :D

            Comment

            • groams
              Grinder
              • Dec 2008
              • 683

              #591
              Re: Groams with SnGs.

              Ah random, otsustasin ära et ei viitsi jamama hakata sellega, vast teen siis oktoobri lõpuks ära SNi.

              Comment

              • groams
                Grinder
                • Dec 2008
                • 683

                #592
                Re: Groams with SnGs.

                Sai sess nr. 2 ka ära tehtud.
                Kuidagi väga hajevil olin, üldse ei suutnud keskenduda n stuff.
                Esimest korda siis sai 20 tabletud ka 60$ seid, täitsa talutav oli.

                Aga lõpus hemi vaadates tuli hea üllatus.
                Endal oli tunne et mängisin ülihalvasti ja värki, mindset aind väga korras, aga muidu oli kuidagi tunne et tegin palju vigu miskipärast.
                Aga kui vaatasin graafikut, siis olin lihtsalt mingi 500$ alla EV jooksnud, ehk siis mängisin isegi enamvähem vist.

                Kokku päev siis 71 60$ sngd ja +690$ avg ROI 16.2%.
                1775VPPd ka juba koos, vaatab kuidas edaspidi minema hakkab.

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #593
                  Re: Groams with SnGs.

                  Kas on mingi kindel piir kust maalt hakkad 2.5xbb asemel shovema?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #594
                    Re: Groams with SnGs.

                    No groams hakkab mingi downswing tulema?
                    Vaatan, et su 60-ste roi on vähenenud 5%. Samas jälle vpp-si tuleb ilusasti.

                    Comment

                    • groams
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 683

                      #595
                      Re: Groams with SnGs.

                      korralik downswing on peal. Ja päris pikalt juba, süüdistan runi, vb on mäng ka swingi kestel nats halvemaks läind. Igastahes veel ei põe, kuigi 2.5k downswing ei ole eriti tore. Vast läheb kuu lõpupoole paremaks. V teine variant et ma ei biidi 60$seid. VB on asi selles et viimasel ajal ei ole enam aega mängu analüüsida eriti, pigem panen kõik pokkerile kuluva aja mängimisse, et SN võimalikult kiiresti ära teha.
                      Ja ma siia teemasse eriti ei kirjuta enam, ükskõik kas siis tulemused on head v halvad. Sest hetkel on võimalik ülivähe aega arvutisistumise peale kulutada(pokkerimängimine ei käi selle alla, mõtlen foorumid msn jms), ehk pmst pokkeriprosid väga enam ei loe, kui pokkerifoorumit loen siis 2+2 ja kõik.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #596
                        Re: Groams with SnGs.

                        Ma proovin 16$ 2 laua sng-si. Praegu 9 laual vb minu kohta on max12 lauda, siis hakkab tase ludinal alla minema. Praegu 850 mängu mängitud ja ROI 20%
                        Üldiselt tähelepanekudPäeval mängides võib isegi päris ok fishe olla. Kõige magusam aeg on tõenäoliselt näd vahetuse pärastlõuna vms. Siis võib isegi selliseid asju juhtuda et saad esimesel levelil nupud sisse AA vs AT
                        Sharcscope hudist on palju abi. A la kui näen rasii ja vaatn et ta fish siis panen nt AA julmalt 3 beti või isegi allinn..
                        Kui on regular siis need kardavad allinne ja 3 bette nagu tuld ja valin hoopis vb tricky slowplay.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #597
                          Re: Groams with SnGs.

                          Algselt postitas privador
                          Ma proovin 16$ 2 laua sng-si. Praegu 9 laual vb minu kohta on max12 lauda, siis hakkab tase ludinal alla minema. Praegu 850 mängu mängitud ja ROI 20%
                          Üldiselt tähelepanekudPäeval mängides võib isegi päris ok fishe olla. Kõige magusam aeg on tõenäoliselt näd vahetuse pärastlõuna vms. Siis võib isegi selliseid asju juhtuda et saad esimesel levelil nupud sisse AA vs AT
                          Sharcscope hudist on palju abi. A la kui näen rasii ja vaatn et ta fish siis panen nt AA julmalt 3 beti või isegi allinn..
                          Kui on regular siis need kardavad allinne ja 3 bette nagu tuld ja valin hoopis vb tricky slowplay.
                          Privador sa ka liinitööliseks hakanud?

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #598
                            Re: Groams with SnGs.

                            Algselt postitas ranka
                            Privador sa ka liinitööliseks hakanud?
                            Ülikooli diplom taskus, seega võib liinitööd teha :P

                            Tegelikult huvitab mind hoopis see, kuidas privador sharkscope'i hud'i kasutab uue (opt-in) süsteemiga ?

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #599
                              Re: Groams with SnGs.

                              Algselt postitas Imric
                              Ülikooli diplom taskus, seega võib liinitööd teha :P

                              Tegelikult huvitab mind hoopis see, kuidas privador sharkscope'i hud'i kasutab uue (opt-in) süsteemiga ?
                              Tasulise kasutajaga näeb ju ikka kõigi tulemusi.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #600
                                Re: Groams with SnGs.

                                Privador sa ka liinitööliseks hakanud?
                                testin jah. Eesmärk on roi võimalikult kõrgel hoida. Pole eesmärk rake proks hakata kes 1% roiga mängivad. ja 20+ laual grindivad.
                                Näd vahetustel üritan võtta shotte ka 27 ja 36$ taalastel.

                                Sharkscopest ikka väga abi. Mul tasuline versioon. A la näide suva vend paneb esimesel leevlil lambist allinni. Ma leian nt aq või TT. Hud ütleb et see on räme kaotav mängija. Vaatan pos ja kui palju vante taga pole siis callin. Kui nüüd sama asja näitab et on mingi tugev regular siis tema vastu KK+ kaardiga ei lähe.
                                Kui hudi poleks oleks väga raske selliseid otsuseid vastu võtta.

                                Comment

                                Working...