Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #16
    Re: atsetooni päevik



    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: atsetooni päevik

      krt mismoodi te suudate cbet-da 90% kordadest? boardi ei vaata üldse? kui on rohkem kui 1 vastane panete 90% ikka cbeti? kui flop puhta mööda siis ikka cbet? sul AK board 678 ja 3 vastast. paned ikka cbeti?
      krt ma ei suuda 60 peal omal cbeti hoida, sest mõtlen vastaste käsi üle vist :)

      Comment

      • atsetoon
        Joomas õlut Atsetooniga
        • May 2009
        • 1105

        #18
        Re: atsetooni päevik

        ma tõstan enne floppi pot+limperid. ja peale seda ei jää tavaliselt üle 1 vastase, ja siis juba peab ju proovima. arvatavasti tänu sellele mul see punane joon tõuseb ka vist.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: atsetooni päevik

          Algselt postitas atsetoon
          ma tõstan enne floppi pot+limperid. ja peale seda ei jää tavaliselt üle 1 vastase, ja siis juba peab ju proovima. arvatavasti tänu sellele mul see punane joon tõuseb ka vist.
          no ega mis sa arvad et ma tõstan teistmoodi või? :)
          ikka samamoodi.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #20
            Re: atsetooni päevik

            no mina Cbetin ilmselgelt liiga palju. Vb. see 60% ongi õige, kusmaal sul see Pikk Punane Joon on?:D

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #21
              Re: atsetooni päevik

              alla 0 jookseb

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #22
                Re: atsetooni päevik

                90% on ulme pikema aja peale.

                65-75 on standard vist rohkem

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: atsetooni päevik

                  See on NL5, seal ei kehti samad reeglid. Punane joon ongi võitvatel NL5 mängijatel üleval, kuna terve lauatäis rahvast callib seni kuni kõik kaardid on nähtaval.

                  Comment

                  • McFoldberg
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 731

                    #24
                    Re: atsetooni päevik

                    Sel juhul peaks just sinine joon üleval olema... Ja punane joon way miinuses...

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #25
                      Re: atsetooni päevik

                      Algselt postitas McFoldberg
                      Sel juhul peaks just sinine joon üleval olema... Ja punane joon way miinuses...
                      Nope, ma just tegin ka ühe NL5 sessiooni eile sõbra jaoks ning vaatasin ka, et punane joon oli päris kõrgel. Fishitakse päris kõvasti ning riveril folditakse. Seega tuleb palju suuri nonSD potte ning samas selles limiidis ei taha ise ka foldida eriti palju ja nonSD ei lange :D

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #26
                        Re: atsetooni päevik

                        Kui riveril folditakse, siis selge.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #27
                          Re: atsetooni päevik

                          Seda pidasin silmas, kui riveri kaart on kah ära nähtud, siis saadakse aru, et J4s ei hititud kahte paari või flushi ja alles siis loobutakse.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #28
                            Re: atsetooni päevik

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Nope, ma just tegin ka ühe NL5 sessiooni eile sõbra jaoks ning vaatasin ka, et punane joon oli päris kõrgel. Fishitakse päris kõvasti ning riveril folditakse. Seega tuleb palju suuri nonSD potte ning samas selles limiidis ei taha ise ka foldida eriti palju ja nonSD ei lange :D

                            Nägin sind

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #29
                              Re: atsetooni päevik

                              Algselt postitas atsetoon

                              Nägin sind
                              Nägin ka Sind ja kahte teist eestlast samuti, ühe stackisin QQ vs KK ära kah :D

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #30
                                Re: atsetooni päevik

                                Booyaka Booyaka!

                                Alustaksime juuni eesmärkidest:

                                *keskenduda rohkem raham2ngudele-------Keskerakond lubas rohkem rahamängudele keskenduda:TEHTUD
                                *m2ngida l2bi 10k k2tt-------Keskerakond lubas vähemalt 10k kätt läbi mängida:500 kätt jäänud, TEHTUD
                                *kuu kokkuv6ttes j22da plussi-------Keskerakond lubas kuu plussis lõpetada: TEHTUD
                                *ja m6ned IstuJaMine 45 mehe turniirid tahaks ka 2ra v6ita------Keskerakond tahtis mõned Sit`n`Go turniirid võita-Sel kuul mängisin kokku 5 Sit´n´Go-d, ühe võitsin ja ühel lõpetasin 4ndana, jäin ikkagi plussi, aga siiski: FAIL

                                Üldiselt võib esimese eduka kuuga rahule jääda, siiamaani kogutud kahjum sai tänu Starsi boonusele hävitatud, ja nüüd tuleb see koht, kus vajan teie nõu. BR on praeguse seisuga 95 USD, mida edasi teha, kas jätkata Starsis samal limiidil, hakata vaikselt NL10 proovima, või vahetada tuba ja hakata uut boonust jahtima(kui jah, siis soovitage palun tube)

                                Nüüd siis graafikute poisid:

                                Kuu kokkuvõte:


                                Viimased 2 nädalat:


                                Nagu näete, proovisin mõnda aega vähem Cbettida ja jätsin teised, kolmandad barrelid tulistamata, NL5-s ei ole mõtet, tuleb panustada.

                                Ja viimase kahe nädala statid ka:


                                BB/100 on 7,52; ok?

                                Igatahes igasugused nõuanded on teretulnud, sest ÜKSKORD ME VÕIDAME NIIKUINII


                                Comment

                                Working...