Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #166
    Re: Atsetoon: "Yes We can"

    MOAR.jpg
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    dekabrja
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #167
      Re: Atsetoon: "Yes We can"

      ebareaalne
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ainult alla EV on 85 BI praeguse seisuga.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #168
        Re: Atsetoon: "Yes We can"

        Aeg on changiga hambaid pesta.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #169
          Re: Atsetoon: "Yes We can"

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Aeg on changiga hambaid pesta.
          just alustasin..

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #170
            Re: Atsetoon: "Yes We can"

            100!
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #171
              Re: Atsetoon: "Yes We can"

              Ärkasin pool tundi tagasi ja nägit vinget unenägu.
              Elasin üle laevahuku ja pääsesin mõne üksikuga. Õnneks oli läheduses 5 kordne vene ajal ehitatud maja, mis hulpis vees. Ujusime teiste pääsenutega maja juurde, õnneks olid maja ümber ja sees redelid. Kõik teised inimesed ronisid väljas olevale esimesele ettejuhtuvale redelile. Kuna mul oli käsi verine ja oli suur hai oht, otsustasin majja sisse minna. Majal oli üks lahtine vetsuaken-selline, mis avaneb üles. Läksin sealt sisse ja üritasin akna enda järgi sulgeda, ei õnnestunud. Samal ajal nägin, kuidas haid minu poole ujuvad. Põgenesin maja sees oleva redeli poole. Pääsesin napilt redeli esimestele astmetele ja nägin kuidas haid vees hüppeid tegid ja minuni ulatuda üritasid. Ja siis märkasin midagi enneolematut. Need ei olnud tavalised haid- need olid morsa ja haikala vahepealsed, mis häälitsesid kui morsad ja välja nägid midagi morsa ja hai vahepealset-halli värvi, teravate hammastega aga tömbi ninaga. Hakkasin unes mõtlema, kas sellised asjad üldse on olemas, jõudsin järeldusele, et ei ole ja ärkasin üles. Morskade hääl ei vaibunud. Unesegasena vaatasin enda kõrvale...ja morsk magas mu kõrval.
              Igaks juhuks: https://www.google.ee/#q=morskhai
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by atsetoon; 09.12.13, 21:30.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #172
                Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT)

                and it finally happened; $20 ja $35
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                detsember kuni tänaseni
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                jaanuaris:
                *volüüm
                *vähem lollusi
                *black card

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by atsetoon; 08.01.14, 21:44.

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #173
                  Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT)

                  jaanuaris:
                  *black card
                  *volüüm
                  *vähem lollusi
                  kõik on fail, aga kuu lõpus panin suht hullu:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Pole just parim aga enamus on $35 ja palju regularidega madistamist. Mäng on kindlasti parem kui varem- tänu coachingule, mida plaanin ka sel kuul võtta.

                  FTP-s sai 100 päeva täis:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Uuel kuul proovin selles tabelis TOP3-e saada:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Veebruaris:
                  *2k mängu
                  *FTP top3
                  *black card
                  *trenn

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #174
                    Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                    lihtsalt ebareaalne. võimatu on mängida kui kõik päevad lõppevad vihase ragequittimise ja vastu lauda lendava hiirega. 5400 turniiri ja võitnud olen...63$

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #175
                      Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                      pea püsti mees!

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #176
                        Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                        Tere atsetoon,

                        Õnnitlused! Oled vabastanud deposiidi auhinna viimase osa. Sinu PokerStarsi kontole lisati kokku 1 April Mission Week - Possible piletit.
                        Kontol olevaid pileteid näed PokerStarsi lobbys valides 'Taotlused' menüü alt 'Turniiri piletid'.

                        Täname, et võtsid osa PokerStarsi Mission Possible boonuse pakkumisest ning kohtumiseni laudades!

                        PokerStarsi meeskond

                        FTP-s olid rahad sada aastat kinni,
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        lõpuks sain kätte.(Keppisin ajusid mõnusalt, VPN-i eest maksin ja värki) Kandsin 888 hispaania keelsesse skinni, lasin 6maxi. Mängisin u. 4000 kätt. Soft oli täiesti kohutav, lisaks hispaania keelt eriti ei oska ja 6maxi pole peaaegu kunagi mänginud ning tundus loogilisem Pokerstarsi tagasi pöörduda. Kuid ei saa mainimata jätta, et üldine tase selles toas oli KOHUTAV, lihtsalt minu jaoks oli multitablemine ja pidev table selectimine täielik piin. Lasen 1k mänge 7$(va juhul kui 500 mängu peal on evROI üle 6%). Mõtlesin ka Madise tiimiga liitumise peale aga panen selle on hold, kuni regularid kiusama ei hakka.

                        PS! Jaanipäevani ei joo!

                        PS2! Ausalt!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        edit: Eile öösel lugesin Kristina Smiguni raamatu ööga läbi. Väärt lugemine oli ja häbi tunnistada, mõnes kohas võttis silma märjaks. Soovitan!
                        Last edited by atsetoon; 26.04.14, 06:07.

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #177
                          Re: Atsetoon: "No We Cant" HUHT

                          Update:

                          alates Taist:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2014:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mai:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Last edited by atsetoon; 01.06.14, 16:55.

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #178
                            Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                            lased cashi ka vahepeal, starsis näinud sind hiljuti paar korda

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #179
                              Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                              ei lase, keegi teine ilmselt.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #180
                                Re: Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

                                Võta Müürist eeskuju, EPT'le nüüd ruttu ruttu !

                                Comment

                                Working...