Atsetoon: "Yes We can"(HUHT 20-35$)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #61
    Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

    mis nimega tildis oled? ei leidnud kedagi atsetooni nimega enne

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #62
      Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

      SINA JOOKSED HALVASTI???

      Viva Las Vegas!

      huinjaa on kestnud umbes 20000 kätt, umbes 15000 nendest coachi käe all
      ei viitsi cashi käsi välja otsida, aga palun uskuge mind, enamus suuri kaotusi on olnud coolerid või bad beadid. Täna oli algne plaan coaching sessioon teha ja mängu eriti mitte torkida ning muude vahvate asjadega tegeleda, kuid öösel koju jõudes otsustasin siiski vahelduseks mõned Sit´n´go-d lasta, kokku 7 tükki, nendest ühe HU võitsin, ühel tegin ise suhteliselt sita lükke ja ülejäänud olid standardid. Need, kes kiunumist vahtida ei viitsi, ärge palun spoilerile vajutage, need kes viitsivad, siis siin on tänased maiuspalad, ja viimased paar nädalat ongi sellised olnud.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Elu on lill ja lõpetuseks väike lauluke, millega tervitaksin oma lemmik pokkeritoa Full Tildi omanikke.




      NB! Patrickult sain sokid tagasi.

      Edit: See tsikk, kes laulab on päris kompu.
      Last edited by atsetoon; 13.05.10, 04:16.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #63
        Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

        edu august välja ronimisel! 20k käsi on endalgi huinjaa jooks olnud ning kuskil -10BI kõikumisi üle elanud. üks päev tõmbad +15 BI korraga.

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #64
          Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

          su jooks on poisike minu rekordi kõrval.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          ja need on eurodes
          Last edited by ESTPatrick; 13.05.10, 11:47.

          Comment

          • atsetoon
            Joomas õlut Atsetooniga
            • May 2009
            • 1105

            #65
            Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NL25@Full Tilt)

            esimene kuu elukutselisena(kui nii võib öelda) on praeguseks läbi saanud. Teravamad pliiatsid pinalis on arvatavasti juba aru saanud, et mu coachiks on Ranka, kellega oleme koos teinud mitmeid sesse ja raamatuid analüüsinud, lisaks ka korralikult tina pannud, mis sel reedel päädis sellega, et lõpuks sattusin oma elu esimesse(teadlikku) tänavakaklusesse(Ranka ei olnud seotud), mis omakorda lõppes sinise silma ja valutava ninaluuga. Ise olen rahul :D

            Aga nüüd mängust:

            Ise tunnen ja ka Ranka ütleb, et das spielen on arenenud. Kuu algas valusa downswingiga, mis mõneti võis tulla sellest, et üritasime vägisi 6maxi pressida, aga kindlasti ei olnud ka kaardijumal meie poolt. See tekitas veidi kahtlusi ja umbes kuu keskpaigas otsustasime FR-i tagasi liikuda. Sealt edasi kujunes kõik kui muinasjutus- koos esimeste kuumade suveilmadega otsustasid ka ässad, kunnid, mutid ja jaagud lõpuks välja päikse kätte tulla ja kokkuvõttes õnnestus kuu lõikes õnneks plussi jääda.

            graafikult on puudu NL25 6maxi käed, mis tootsid vahva -311 dollarit.



            Mai 2010 kokkuvõte:

            mäng: 390-310=80
            rakeback: 170
            boonus: 130

            KOKKU:
            390

            Juuni 2010 eesmärgid:

            *Võimalikult vähe cashoutida, et roll NL50 jaoks piisavaks kasvatada, mis iseenesest tähendab seda, et juua eriti ei saa.
            *NL25 BB/100 10+ peale upitada
            *Kuu lõpuks olla NL50 regular
            *kõvasti õppida
            *min. 60000 kätt!!!
            *vähemalt 1000 taala kasumit


            PS! Võib-olla teema Rankaga varsti väikse video, stay tuned.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #66
              Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

              A kust valus on? Ilus on küll:d

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #67
                Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                laupäeval nägid ju kust valus on :D

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #68
                  Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                  2 päeva veel siis hakkan ka täristama 25-s, teeme rake race v? Juunis suht raske ju pläristada, tahaks rohkem väljas ulkuda ja naisi kõditada, alt.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #69
                    Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                    race´i võib küll teha, ma tegelt vb. liigun cake´i.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #70
                      Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                      seal liiga nittimine, regid alla tripsi ei pela

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #71
                        Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                        NL50 miinimum rolli sain pool tundi tagasi kokku...alright
                        [YOUTUBE]T_tM26_0_aY[/YOUTUBE]

                        Comment

                        • atsetoon
                          Joomas õlut Atsetooniga
                          • May 2009
                          • 1105

                          #72
                          Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                          FTP vennad NL25-50, kas keegi käsi vahetada soovib?

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #73
                            Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                            epic epic fail
                            rohkem perse ei saakski asjad minna. Aga sitt tuleb üle elada ja edasi grindida
                            graafikud:

                            cash:


                            rush(ausõna seda sitta enam ei puutu):


                            turnad:

                            kuu kokku:

                            mäng: -324
                            boonus: 300
                            rakeback: 237
                            KOKKU: 213

                            Juuni 2010 eesmärgid:

                            *Võimalikult vähe cashoutida, et roll NL50 jaoks piisavaks kasvatada, mis iseenesest tähendab seda, et juua eriti ei saa.---EPIC FAIL
                            *NL25 BB/100 10+ peale upitada---EPIC FAIL
                            *Kuu lõpuks olla NL50 regular---EPIC FAIL
                            *kõvasti õppida---Kuu lõous muud eriti ei teinudki, SUCCESS
                            *min. 60000 kätt!!!---Veits jäi puudu, FAIL
                            *vähemalt 1000 taala kasumit---EPIC FAIL

                            Uus kuu algab NL10-s, sest cashoutide tõttu ei elaks roll NL25 üle

                            Juuli eesmärgid:
                            *Kiirelt NL25 tagasi(loodame, et gravitatsioon väheneb)
                            *60000 kätt
                            *1000 taala kasumit

                            [YOUTUBE]8y_VFGrGnCE&feature=PlayList&p=CCFCDD3BDA096545&pl aynext_from=PL&index=23[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #74
                              Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010

                              Alustan uuesti
                              Seoses viimase aja downswingiga FTP-s olen otsustanud sellest toast mõneks ajaks lahkuda. Sensei Ranka aitas mind steigiga, milleks on 750 USD, enda poolt saan lisada 300. Et uue toa softiga harjuda alustan NL10-ga, kui biidin, siis liigun kohe edasi.

                              Stegi tingimused on minu jaoks imelised:
                              *Tagasi maksan selle aasta jooksul
                              *Hakkan aktiivseks 2+2 kasutajaks
                              *Kuus vähemalt üks post siia blogisse
                              *Iga kord kui kaotan 100 taala, annan sellest Rankale teada

                              praeguseks kõik ja edu mulle.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #75
                                Re: Atsetoon: Ilus ja Valus 2010(NLSH10-25,HUSNG@Full Tilt)

                                edu sulle.

                                Comment

                                Working...