[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #151
    Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

    Bluffing gone wrong
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Cant fold..
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #152
      Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Terve kuu NL100 nühkinud ja siis ÜHE FISHI VASTU NL200 kuu nulli. Tegin veel suht ulme volume...

      Proovisin täna uuesti mängida, aga obv insta tilt kohe:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Täiesti kohutav tunne on - kodus ei suuda olla ja samas kuskile minna ka ei taha...

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #153
        Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

        Olen 1 nädala vahelduseks FR mänginud ja ebareaalne, mis fishimeri :) Väga raske on laudu kinni panna, viimase 3 päevaga 22k+ kätt teinud..

        Vaikselt hakkab tunduma, et mida vähem ma kuu tulemusi vaatan, seda suuremat volume näitan. Lihtne on laisaks muutuda nt. kui päev on +300$ või kuu +3K$...edaspidi üritangi max. 2 korda kuus vaadata cashieri. Lisaks ei aja kaotused nii palju närvi kui kuu profitist ei mõtle.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #154
          Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

          mis toas ja limiidis?

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #155
            Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

            Starsis NL100.

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #156
              Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

              Täiesti jube päev olnud, arvatavasti päris korraliku osa rollist auku pannud.

              Mõned suuremad kaotatud potid:

              1) 200bb deep püüan bluffi pmst regulari vastu, ei suutnud maha panna...kuradi geniaalsed overbetid.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2) Cooler

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              3) Peaaegu oleks muckinud, aga ei suutnud ikka :)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              4) Bluff läks nässu, aga oli hea koht

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              5) Flopis juba drawing dead, agamidagi ei saa agro regi vastu teistmoodi ka teha..
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              6) Kahju et ära ei tulnud
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              7) Insta tilt, regular...
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              8) Püüdsin bluffi väga agro regi vastu.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Kotkas1000
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 2305

                #157
                Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                Esimeses käes overbettija godofhu või redacesfull?

                Nendes bluffcachimiskätes peegeldub omajagu tilti.

                Comment

                • muttaja
                  Pokkerihai
                  • Dec 2010
                  • 1965

                  #158
                  Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                  Miks 4. käsi bluffiks hea on?

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #159
                    Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                    Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                    Esimeses käes overbettija godofhu või redacesfull?

                    Nendes bluffcachimiskätes peegeldub omajagu tilti.
                    Baebba.

                    Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                    Miks 4. käsi bluffiks hea on?
                    Vastane barreldas palju ja kui turnis check tuli siis olin üsna kindel, et midagi tugevat/FD tal pole. Arvan, et see toimib piisavalt tihti ja on kasumlik...

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #160
                      Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                      Ahjaa, pidin selle käe ka panema. Irvitasin tükkaega vs vaal

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      kappmoney: ugh
                      kappmoney: played this flush badly
                      kappmoney: nh sir

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #161
                        Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                        10 viimase päevaga 103.5h mängu ja 70.5K kätt :) Lauad nii head koguaeg, et ei saa enne tulema kui silm kinni vajub :D

                        Tulemusi pole vaadanud 80K+ kätt, aga arvatavasti päris kole värk...sitt jooks ja ise ka haigeid calle teinud. Ei kujuta ette ka milline see graafik olla võib..

                        Comment

                        • HerrJanks
                          Pokkerihai
                          • Jul 2011
                          • 3769

                          #162
                          Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                          Põnevus kasvab:)
                          Kuna vaadata kavatsed? Kuu lõpp?

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #163
                            Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                            Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                            Põnevus kasvab:)
                            Kuna vaadata kavatsed? Kuu lõpp?
                            Siis kui jooks väheke paremaks läheb, praegu vaadates võib mänguisu täiesti ära kaduda :P

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #164
                              Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              Siis kui jooks väheke paremaks läheb, praegu vaadates võib mänguisu täiesti ära kaduda :P
                              rikkusid ju nüüd kõik ära.

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #165
                                Re: [FR/HU NL100+]Ghost0

                                Algselt postitas noname Vaata postitust
                                rikkusid ju nüüd kõik ära.
                                Vahet pole kas nüüd või millalgi hiljem :)

                                Tänane näide sellest millised lauad on:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...