[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #121
    Re: Ghost0 is back!

    See kuu:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Tra, ma hüppan aknast alla vist.

    Comment

    • SALSABOY
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 287

      #122
      Re: Ghost0 is back!

      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
      See kuu:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Tra, ma hüppan aknast alla vist.
      Tra sealt ei saa liugu ka lasta, otse põhja:D

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #123
        Re: Ghost0 is back!

        Miks ära lõpetasid, lõpis hakkas ju hiiter juba tulema :D

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #124
          Re: Ghost0 is back!

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Miks ära lõpetasid, lõpis hakkas ju hiiter juba tulema :D
          Käi ***** :D


          Tänane esimene sess 642 kätt ja -98$, ma ei suuda enam neid kaotusi taluda.

          Full Tilt Poker $50.00 Pot Limit Hold'em - 4 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (SB): $50.00
          BB: $75.70
          CO: $63.25
          BTN: $64.15

          Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with K K
          CO raises to $1.75, 1 fold, Hero raises to $5.75, 1 fold, CO raises to $15.25, Hero raises to $46.25, CO raises to $63.25, Hero calls $3.75 all in

          Flop: ($100.50) 6 5 7

          Turn: ($100.50) J

          River: ($100.50) 8

          Final Pot: $100.50
          Hero shows K K
          CO shows J J
          CO wins $98.50
          (Rake: $2.00)



          Full Tilt Poker $50.00 No Limit Hold'em - 9 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          UTG+1: $57.90
          UTG+2: $16.75
          MP1: $50.00
          MP2: $40.80
          Hero (CO): $63.65
          BTN: $76.20
          SB: $23.75
          BB: $18.50
          UTG: $52.10

          Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with K K
          5 folds, Hero raises to $1.50, 1 fold, SB raises to $4.50, 1 fold, Hero calls $3

          Flop: ($9.50) T J 4 (2 players)
          SB bets $5.00, Hero raises to $24.50, SB calls $14.25 all in

          Turn: ($48.00) 5 (2 players - 1 is all in)

          River: ($48.00) A (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $48.00
          Hero shows K K
          SB shows 4 4
          SB wins $45.60
          (Rake: $2.40)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #125
            Re: Ghost0 is back!

            M shipiks urnis juba

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #126
              Re: Ghost0 is back!

              See kuu ainult 23K kätt mänginud, nii kuradi palav on koguaeg ja laisk olen ka. Kuuga ei saa üldse rahul olla - olen suutnud ennast viimase kahe päevaga pluss poolele saada, loodetavasti jään ka sinna.

              Panen mõned viimaste sesside käed kah.

              Obv on eeslil nelik.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Näide sellest kui agressiivsed(ja targad) mängijad FTP on LOL WTF
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Häbipost. Selles käes olin mina eesel.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #127
                Re: Ghost0 is back!

                Villain 17/9/5 - 800 käe peale

                UTG: $71.00
                UTG+1: $50.00
                MP1: $60.90
                MP2: $58.40
                CO: $59.65
                BTN: $72.00
                Hero (SB): $50.00
                BB: $50.00

                Pre Flop: ($0.75) Hero is SB with 3 3
                UTG calls $0.50, UTG+1 calls $0.50, 2 folds, CO calls $0.50, BTN calls $0.50, Hero calls $0.25, BB checks

                Flop: ($3.00) 3 T J (6 players)
                Hero bets $3.00, BB folds, UTG folds, UTG+1 calls $3, CO folds, BTN folds

                Turn: ($9.00) 9 (2 players)
                Hero checks, UTG+1 bets $6.50, Hero calls $6.50

                River: ($22.00) A (2 players)
                Hero checks, UTG+1 bets $40.00, Hero????

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #128
                  Re: Ghost0 is back!

                  Seti tal pole, selles ma üpriski veendunud, heal juhul on seal vastas rida, enamus ajast 2 paari, ning mõnikord bluff... tundub suht fishiste stattidega olevat. Võitev reg või kaotav? Mina arvan igastahes, et kuskil 2/3ndikku ajast sa oled ees sellise venna vastu

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #129
                    Re: Ghost0 is back!

                    ma ei saa aru turni c/c. ma betiks või siis teeks c/r olenevalt villasest

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #130
                      Re: Ghost0 is back!

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      ma ei saa aru turni c/c. ma betiks või siis teeks c/r olenevalt villasest
                      Ega ma ei oskagi selle turni checkiga kohta eriti midagi öelda...vb oleks pidanud valuet võtma, samas ma arvan et ta flopi callimis range on midagi sellist:
                      JQ+;KQ ning harva ka flush draw. Harva sellepärast et ta limpis pf UTG pealt ja ei usu et tal seal ranges väga tihti A5s-A9s on. Turni betiga võtame valuet QJ ja FD, aga ülejäänud käed ta võib foldida ning kui raise saame siis on eriti nasty värk. Checkides andsin võimaluse tal endal ka bluffida. Ja kui järgi checib siis teha riveris value bet, et JX raha kätte saada. Ainuke jama on see et rõve rea tõmme on maas ja 8,Q,K ei ole ilusad riveri kaardid.

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #131
                        Re: Ghost0 is back!

                        Üldse ei viitsi mängida enam, tahaks coachi võtta/mingi saidiga liituda, aga oktoobrist vist sõjaväkke minek...ei ole mõtet võtta praegu, ei teagi mis selle septembriga peale hakkan:(
                        NL50 ei taha kohe mitte minna ja NL25 ei tahaks enam kunagi mängida. Viskan mõned graafikud ja statsid ka.

                        NL25 liftime stars+viimased 153K kätt FTP
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        NL50 stars+FTP lifetime(Nl50 mängisin veits ka trios kunagi, aga neid käis pole enam alles)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        NL50 winrate'd positsiooni järgi
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Viimase 3-4 kuu jooksul mängitud NL50, selle pos. winrated ja mõned muud statsid
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Suurima veana paistab silma blindide mäng - winrate ja kahjum on seal ikka väga jõhker. Peab sellega midagi ette võtma. Vaatan õhtul Split Suit'i blindide video läbi ja ehk saan veits targemaks. Tundub, et asi on way liiga tight. SB 3bet on enda üllatuseks ka väike.

                        Igatahes igasugune kriitika ja nõu on teretulnud! :)

                        Comment

                        • Ghost0
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1335

                          #132
                          Re: Ghost0 /tüdinenud.

                          TÄITSA ***** MIS TOIMUB

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          jne, cbetidest pole kasu, koguaeg 3betitakse...

                          juba lootsin et tuleb enam-vähem kuu aga ikka toimub mingi mõttetu ****

                          Comment

                          • Ghost0
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1335

                            #133
                            Re: Ghost0 /tüdinenud.

                            Tere!

                            Ajateenistus sai kuu tagasi läbi ja hakkan oma tegemistest kirjutama jälle. Kaitseväes olles liikusin sõbra utsitamise peale(ty ty) NL100. Muidu ei julgenud üles liikuda, aga linnalubade ajal mõnus ennast tilti ajada juu:D Õnneks midagi väga hullu ei juhtunud, vahepeal oli mingi sitt periood kus enesekindlus kadus ja tuli -15BI jama jooksu ning ka spewimise tagajärjel. Viskan mingi graphi ka(puudub läpakas olev sample mis kaitseväes mängisin, see jäi päris korralikult miinusesse vist).
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Juba kaitseväes olles sai mõeldud, et FR kõrvalt võtan HU coachi ja üritan seda õppida. Juuni alguses olin veits hõivatud, aga muidu sai tuimalt grinditud ikka, tundsin et arenen. Hakkasin juba vaikselt NL200 laudu nillima. Järsku vaatan ranka pakub 1000€ HU coachi pakette. Kuna rolli oli ja niikuinii oli plaanis HU coachi poole vaatama hakata siis oli insta snap call:). Kui rankaga ühendust sain siis oli tal veel ainult üks koht vaba, õnneks sain selle omale:)

                            Oli plaanis kahe päeva pärast FTP cashout teha ja osa rahast panka panna kui järsku tuli BOOOM!. 5K$ külmutati ära. 2 päeva pärast sellepärast, et blackcard kadus paariks päevaks ära ja olin kuulnud, et kui seda pole siis võib cashout venida. Mindset varises korralikult kokku, liferoll väike...90% linnalubadest läks pokkeri peale lol ja kus see tasu nüüd on?:D(va. skill mis juurde tuli) Loodetavasti saab FTP rahad kätte ikka...
                            Enivei, partys oli NL50 roll õnneks, ajasin pangakontodelt 1000€ coachi jaoks kokku ja siin ma nüüd olen :)


                            Hakkan kirjutama siia kõigest, mis pokkeris toimub. Kuidas HU edeneb, postitan käsi kui midagi huvitavat tekib jne. Kui FTP peaks rolli kätte saama, kas hakkan HU kõrvalt ka FR veel toksima või ei...

                            Comment

                            • gtfo
                              Julm Donk
                              • Dec 2010
                              • 59

                              #134
                              Re: [HU NL50]Ghost0 /coached by ranka

                              Endal oli FTP cashoutiga nii, et kui veel polnud mõned nädalad enne külmutamist black card member, siis tuli raha umbes 5 päevaga Netellerisse. Sain blackcardiks ja järgmine cashout pendis üle 2 nädala kuni külmutatigi ära.

                              Aga edu ja jaksu sulle, tundub, et biidid ilusti !

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #135
                                Re: [HU NL50]Ghost0 /coached by ranka

                                Algselt postitas gtfo Vaata postitust
                                Aga edu ja jaksu sulle, tundub, et biidid ilusti !
                                Ty. :)

                                Kirjutan vahelduseks paar sõna kah. Esimene kuu coachingust läbi ja siiani läheb kõik hästi. Ei hakkagi midagi täpsemalt rääkima praegu, küll jõuab. Päevik on unarusse jäänud, peab tihedamini postitama.

                                Üritan rohkem käsi ka siia visata. Kui mõni HU mängija mu päevikusse satub siis igasugused nõuanded on teretulnud:)

                                Üks huvitav käsi tänasest:
                                Vastane võitev reg., 3 käsi tema vastu.
                                1)flopis call or raise?ei oskagi midagi arvata sellest kumb liin parem on. 2 ülekaarti, mis ei pruugi head olla, samas backdoor reatõmme ka veel:/
                                2)turn on vist suht nobrainer call - kui saab oma 2'le oudile pihta siis saab. Nasty oleks muidugu AT;AJ potid, aga see vist liiga väike osa ta rangest ,et raisema hakata
                                3)riveri valubet või mitte? Pani meid busted draw peale ja loodab meid bluffima panna või võtame TT-QQ;(KT-KJ) valuet? Ise arvan et on mõtekam järgi checkida, liiga thin value tundub.
                                *3bet on kuidagi kahtlaselt väike, aga kuna tundmatu reg siis pole mõtet fancyks minna ja võtame rangeks TT+AT+

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...