[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nalg
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 489

    #106
    Re: Ghost0 is back!

    Leidsin üles jah, aga ikkagi tulemusest sõltumata poleks seal foldinud. Või siis oleks pf maha visanud.
    Last edited by nalg; 29.05.10, 11:14.

    Comment

    • Aadu
      Õpihimuline Mängur
      • Apr 2009
      • 326

      #107
      Re: Ghost0 is back!

      Algselt postitas g00000se Vaata postitust
      Mida te ulute. Mees tegi floppis ülikõva readi ja ilusa foldi... See et turn 7 on, see on lihtsalt tema luck :D
      Worst fold ever

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #108
        Re: Ghost0 is back!

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Anna abi palun! ma ei teagi kust otsast seletama hakata..
        igastahes...BTN isoleerib sealt päris wide rangega. Saab 2calli järgi..mp1 teeb tavalise limp-3bet aktsiooni (mis viitab tavaliselt monsterile) AGA see 3bet on min3bet! ja hulganisti on veel endisi coldcallijaid seljataga, siis ta callib selle min3beti samamoodi päris wide rangega.
        Käed millega ta on suuteline pf isoleerima ja siis min3beti callima ning millega ta teeb flopis sellise beti: AQ, QT, KQ, QJ, KJ(diamonds), QQ, TT...
        Sa ei saa võtta BTN min3beti calli nii kitsaks nagu sa teed seda siis kui 3betitakse suurelt. Ei mingit pikka mõtlemist vaid flopis ainult tuld tuld tuld! :D
        Ma ei eitagi, et see sitt fold on - kui ma selle käe siia panin siis arvasin kohe, et saan massiivselt kriitikat. Obv ma tean ise ka ,et see on super sick fold. Teades MP1 varasemaid käsi on tema L/R pigem any two kui monster. Flopis checkisin sest lootsin, et ta läheb lolliks. Oleks ta midagi bettinud ja BTN callinud/raisenud oleks ma rahad sisse ajanud. Samuti siis kui MP1 poleks pf min3beti teinud- siis ma oleks ise flopis välja bettinud ja oleks rahad sisse läinud. Ma tean, et BTNi pf range calling range on üsna suur, aga ma lihtsalt ei tahtnud uskuda, et ta seal vähemaga kui setiga betib. Kõhutunne oli selline, et me oleme taga for sure. Kindlasti mängis mingisugust rolli ka see, et sõber jälgis mu mängu ja tahtsin teda närvi ajada foldides vb kui ta poleks vaadanud oleks rahad sisse ajanud, ei tea...
        Minu standard mängust on asi kaugel ja ma pole ka kuskil öeldnud, et minu otsus +EV on.
        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        Miks selline liin? Turniks panustaks uuesti sellise vaala vastu.
        Kui lähed turnis c-c liini peale, siis riveris on minu arust ainuõige tegu teha blocking bet, et mitte sellisesse olukorda sattuda. Ta tõstab sind üle vaid parema lehega ja siis saad obv foldida.
        Tahtsin ta bluffima panna ja olin plaanis kuni mingi 16$ bet riveris check-callida, aga tüüp panin mu veits suurema otsuse ette :D(33$ callida)

        Comment

        • Ghost0
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1335

          #109
          Re: Ghost0 is back!

          BB: $47.07
          UTG: $34.88
          UTG+1: $25.00
          MP1: $24.65
          MP2: $27.67
          CO: $32.72
          Hero (BTN): $25.00
          SB: $44.63

          Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K J
          5 folds, Hero raises to $0.75, SB raises to $2.25, 1 fold, Hero raises to $6.25, SB requests TIME, SB raises to $19, Hero raises to $25 all in, SB calls $6

          Flop: ($50.25) 3 Q 4

          Turn: ($50.25) 2

          River: ($50.25) Q

          Final Pot: $50.25
          Hero shows K J (a pair of Queens)
          SB shows 8 T (a pair of Queens)
          Hero wins $47.74
          (Rake: $2.51)

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #110
            Re: Ghost0 is back!

            Tilt xD

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #111
              Re: Ghost0 is back!

              Koguaeg hitivad raisk

              BTN: $15.88
              SB: $19.65
              BB: $25.01
              UTG: $28.00
              UTG+1: $57.85
              Hero (MP1): $25.00
              MP2: $25.00
              CO: $30.69

              Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with K K
              UTG raises to $0.85, 1 fold, Hero raises to $3.25, 3 folds, SB calls $3.15, 1 fold, UTG calls $2.40

              Flop: ($10.00) 6 2 6 (3 players)
              SB checks, UTG checks, Hero bets $7.00, SB calls $7, UTG folds

              Turn: ($24.00) Q (2 players)
              SB bets $9.40, Hero calls $9.40

              River: ($42.80) A (2 players)

              Final Pot: $42.80
              SB shows 5 3
              Hero shows K K
              SB wins $40.66
              (Rake: $2.14)

              Comment

              • nalg
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2010
                • 489

                #112
                Re: Ghost0 is back!

                täiesti hullumaja, kust sellised lambad tulevad!? tahaks tüüpide graafikuid näha

                Comment

                • H2O
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 362

                  #113
                  Re: Ghost0 is back!

                  Algselt postitas nalg Vaata postitust
                  täiesti hullumaja, kust sellised lambad tulevad!? tahaks tüüpide graafikuid näha
                  Umbes selline

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #114
                    Re: Ghost0 is back!

                    Algselt postitas H2O Vaata postitust
                    Umbes selline

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    kelle oma see konkreetne on? kui ma õigesti aru saan siis läbi lihtsate arvutuste teeb see tüüpide kuu kasumiks ca 2500-3000 kr
                    Last edited by nalg; 31.05.10, 11:23.

                    Comment

                    • JakoJ
                      Jube Noob
                      • Sep 2009
                      • 132

                      #115
                      Re: Ghost0 is back!

                      mis arvutit sa kasutad

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #116
                        Re: Ghost0 is back!

                        arvatavasti jukut

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #117
                          Re: Ghost0 is back!

                          $7000 jagada 27 kuuga.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #118
                            Re: Ghost0 is back!

                            ok ma ise päris Juku

                            Comment

                            • nalg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 489

                              #119
                              Re: Ghost0 is back!

                              vesipead , täpsemalt siis 3245,9 kr
                              poisid tulge arvelaudade tagant taskuarvutite juurde :)
                              Last edited by nalg; 31.05.10, 16:36.

                              Comment

                              • Ghost0
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1335

                                #120
                                Re: Ghost0 is back!

                                Viimaste päevade jooks on lihtsalt nii äge, värdjad rsk

                                UTG+1: $50.00
                                MP1: $58.80
                                MP2: $35.35
                                Hero (CO): $51.35
                                BTN: $53.45
                                SB: $10.70
                                BB: $64.30
                                UTG: $198.35

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A A
                                4 folds, Hero raises to $1.50, BTN raises to $2.50, 2 folds, Hero raises to $8.50, BTN calls $6

                                Flop: ($17.75) 9 5 3 (2 players)
                                Hero bets $10.00, BTN calls $10

                                Turn: ($37.75) T (2 players)
                                Hero bets $15.00, BTN calls $15

                                River: ($67.75) K (2 players)
                                Hero bets $17.85, BTN calls $17.85

                                Final Pot: $103.45
                                Hero shows A A
                                BTN shows K K
                                BTN wins $100.45
                                (Rake: $3.00)

                                Comment

                                Working...