[FR/HU NL100+] Ghost0

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #91
    Re: Ghost0 is back!

    Kas 9/7 nitid raisevad üldse 66te UTG+1?

    Comment

    • Ghost0
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1335

      #92
      Re: Ghost0 is back!

      Snap-folding sets all day long :)


      MP2: $7.50
      CO: $14.69
      BTN: $29.08
      SB: $19.25
      Hero (BB): $25.60
      UTG: $25.00
      UTG+1: $9.22
      MP1: $99.64

      Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 7 7
      2 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, BTN raises to $1.25, SB calls $1.15, Hero calls $1, MP1 raises to $2.25, BTN calls $1, SB calls $1, Hero calls $1

      Flop: ($9.00) T Q 7 (4 players)
      SB checks, Hero checks, MP1 checks, BTN bets $5.25, SB folds, Hero folds, MP1 calls $5.25

      Turn: ($19.50) 7 (2 players)
      MP1 checks, BTN checks

      River: ($19.50) 3 (2 players)
      MP1 bets $19.50, BTN raises to $21.58, MP1 calls $2.08

      Comment

      • bauss
        Grinder
        • Sep 2009
        • 737

        #93
        Re: Ghost0 is back!

        wtf?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #94
          Re: Ghost0 is back!

          misclick obv
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #95
            Re: Ghost0 is back!

            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
            misclick obv
            kusjuures ei olnud

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #96
              Re: Ghost0 is back!

              siis ma tsiteerin
              Algselt postitas bauss Vaata postitust
              wtf?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Aadu
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 326

                #97
                Re: Ghost0 is back!

                Kas sa oleksid T Q 7 7 Q boardil callinud seitsmetega?
                Aga muidu järjest paremaks läheb, eile naersin 5 minutit ja täna juba 10 minutit.
                Last edited by Aadu; 27.05.10, 14:00.

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #98
                  Re: Ghost0 is back!

                  ei saa aru - callid isoleerimise ning seejärel veel 3 beti ning hitid flopi seti ja FOLDID selle? dude, sa mädaned :D

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #99
                    Re: Ghost0 is back!

                    Algselt postitas Aadu Vaata postitust
                    Kas sa oleksid T Q 7 7 Q boardil callinud seitsmetega?
                    Sa teed nalja jah? Need olukorrad pole võrreldavad.

                    Okei, snap-foldi osa oli obv nali - mõtlesin kaua ja olin suht kindel, et BTN'il on set. AK ja JJ oli ka ta ranges, aga sügavalt kahtlesin, et betib sellega.

                    Results
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Ghost0
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1335

                      #100
                      Re: Ghost0 is back!

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      ei saa aru - callid isoleerimise ning seejärel veel 3 beti ning hitid flopi seti ja FOLDID selle? dude, sa mädaned :D
                      ROFL@mädanen ah eks see üks mindfuck käsi ole.

                      Viskan mõned tänased käed kah.

                      12/2/3 vend ainult 62 käe põhjal. Tagantjärgi mõeldes teeb käte arv mu mängu arvatavasti kahjumlikuks, aga lauas ei pööranud sellele eriti tähelepanu millegipärast. TT+ oleks ta flopis cbeti teinud ja turnis arvasin, et äkki sain AK'ga masti tõmbe. Riveri bet oli eriti wierd - kahtlen, et ta isegi AQ'ga seal valuet võtnud oleks.


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      32/20/1.8 mingi 100 käe kohta - kui tihti me siin ees oleme? Pot odds on 40%. See riveri shove tundub nii bluffine...

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #101
                        Re: Ghost0 is back!

                        Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                        Snap-folding sets all day long :)


                        MP2: $7.50
                        CO: $14.69
                        BTN: $29.08
                        SB: $19.25
                        Hero (BB): $25.60
                        UTG: $25.00
                        UTG+1: $9.22
                        MP1: $99.64

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 7 7
                        2 folds, MP1 calls $0.25, 2 folds, BTN raises to $1.25, SB calls $1.15, Hero calls $1, MP1 raises to $2.25, BTN calls $1, SB calls $1, Hero calls $1

                        Flop: ($9.00) T Q 7 (4 players)
                        SB checks, Hero checks, MP1 checks, BTN bets $5.25, SB folds, Hero folds, MP1 calls $5.25

                        Turn: ($19.50) 7 (2 players)
                        MP1 checks, BTN checks

                        River: ($19.50) 3 (2 players)
                        MP1 bets $19.50, BTN raises to $21.58, MP1 calls $2.08

                        Anna abi palun! ma ei teagi kust otsast seletama hakata..
                        igastahes...BTN isoleerib sealt päris wide rangega. Saab 2calli järgi..mp1 teeb tavalise limp-3bet aktsiooni (mis viitab tavaliselt monsterile) AGA see 3bet on min3bet! ja hulganisti on veel endisi coldcallijaid seljataga, siis ta callib selle min3beti samamoodi päris wide rangega.
                        Käed millega ta on suuteline pf isoleerima ja siis min3beti callima ning millega ta teeb flopis sellise beti: AQ, QT, KQ, QJ, KJ(diamonds), QQ, TT...
                        Sa ei saa võtta BTN min3beti calli nii kitsaks nagu sa teed seda siis kui 3betitakse suurelt. Ei mingit pikka mõtlemist vaid flopis ainult tuld tuld tuld! :D


                        Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                        CO: $58.20
                        BTN: $25.00
                        SB: $25.00
                        BB: $25.00
                        UTG: $27.84
                        UTG+1: $25.00
                        UTG+2: $10.35
                        Hero (MP1): $41.91
                        MP2: $90.83

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is MP1 with A K
                        3 folds, Hero raises to $1, 1 fold, CO calls $1, 3 folds

                        Flop: ($2.35) 9 K 9 (2 players)
                        Hero bets $2.00, CO calls $2

                        Turn: ($6.35) 8 (2 players)
                        Hero checks, CO bets $5.25, Hero calls $5.25

                        River: ($16.85) 6 (2 players)
                        Hero checks, CO bets $49.95, Hero???
                        Miks selline liin? Turniks panustaks uuesti sellise vaala vastu.
                        Kui lähed turnis c-c liini peale, siis riveris on minu arust ainuõige tegu teha blocking bet, et mitte sellisesse olukorda sattuda. Ta tõstab sind üle vaid parema lehega ja siis saad obv foldida.

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #102
                          Re: Ghost0 is back!

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Selle käe puhul tekib küsimus, et kui lähed sellise rahvaga flopile, siis millist floppi sa veel näha soovid ?

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #103
                            Re: Ghost0 is back!

                            Mida te ulute. Mees tegi floppis ülikõva readi ja ilusa foldi... See et turn 7 on, see on lihtsalt tema luck :D

                            Comment

                            • nalg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 489

                              #104
                              Re: Ghost0 is back!

                              Nõustun teerajajaga, aga tahaks showdowni näha.

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #105
                                Re: Ghost0 is back!

                                Showdown on eelmisel lehel. Suht viimaste postituste hulgas. Spoiler "results"

                                Comment

                                Working...