MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #616
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Ega ma ei arvagi et mingit scared money on, ma lihtsalt toon välja mis esimene mõte peast läbi käis :D
    pead ikka jujutsusse tagasi minema, ma tunnen palju peidus viha ja agressiivsust su sees :D :D

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #617
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
      pead ikka jujutsusse tagasi minema, ma tunnen palju peidus viha ja agressiivsust su sees :D :D
      Pokkeri mindset on vastasele kõik võimalikult raskeks teha, päris elus on vastupidi et mitte teiste elusi raskemaks teha.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #618
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        Pokkeri mindset on vastasele kõik võimalikult raskeks teha, päris elus on vastupidi et mitte teiste elusi raskemaks teha.
        ei mul kõik hästi , mindset oli väga väga tugev esmaspäevast ja keskendumine võrdlemisi laes.
        Igatahes vist unbusto, oma ABI päris mängida veel ei saa, aga tänane päev lõppes kuidagi nii

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        ja natuke $$$ siis tuli ka
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Jäta mulle ka oma Big blainde siis alles toodzil, ma alles lähen nüüd sööma ja pesema . Vb viisakas ka naisega mõni sõna juttu rääkida, kui me juba koos elame.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #619
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          No hakkab roll tagasi vaikselt kerkima? Ma toodzile tulen ise hilinemisega. 20 minuti pärast kana valmis ja siis käin teen kiire jooksu ning hakkan vannis grindima :D

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #620
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            No hakkab roll tagasi vaikselt kerkima? Ma toodzile tulen ise hilinemisega. 20 minuti pärast kana valmis ja siis käin teen kiire jooksu ning hakkan vannis grindima :D
            Ma ka hilinemisega,just lõppes see 25ne,tahaks ka süüa ja dušši alla. No 5seid saan mängida vabalt jh,kuna ma väikse fieldi vend. Häid 10seid ka vast ,aga nüüd vist ettevaatlikum -ei taha ma enam seewaldi homegame 1 eurostes

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #621
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Gg kandis ka jälle 20 taala lampi(kui kokku lööks ,siis 100+ aastas,mis muidugi nohu nende eelarvega),bot vigane neil-või ei saa vihjest aru(andsin väga palju volüümi seal vanasti).

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #622
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                Gg kandis ka jälle 20 taala lampi(kui kokku lööks ,siis 100+ aastas,mis muidugi nohu nende eelarvega),bot vigane neil-või ei saa vihjest aru(andsin väga palju volüümi seal vanasti).
                Kusjuures, vaata neid freebette ka kodulehel, mul sõber tuletas meelde ja mul 30 lugemata kirja...

                Näiteks panin 20€ et Lakers võidab NBA ära 15 konfiga, aga freebettidega oleksin juba saanud 50€ pandud hooaja jooksul, ehk mis mõte on oma rahaga neid long shotte teha kui saaks tasuta? Ja tuleks hooaja peale kena 750€ loto ja saaks mõnusalt kaasa elada, aga kuna ma ei käi teateid lugemas on nüüd 450€ loto millest 66% oma rahast.

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #623
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  Vaatasin, et üks eestlane oli/oleks/(alla andnud) päeval täitsa. Partys kogu aeg olemas, ja twitchy logo dpks, läksin kaema.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  koguni 75 jälitajat, mis eestis niši asja striimides ju ometi hea ? ta raisk party chatis ka ei vasta, et kas karjäär läbi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #624
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Vaatasin, et üks eestlane oli/oleks/(alla andnud) päeval täitsa. Partys kogu aeg olemas, ja twitchy logo dpks, läksin kaema.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    koguni 75 jälitajat, mis eestis niši asja striimides ju ometi hea ? ta raisk party chatis ka ei vasta, et kas karjäär läbi
                    Ma olen rääkinud Eesti kui keele niššist, mitte Eesti kui rahvuse niššist. Mitte keegi ei tule vaatama seepärast, et striimib eestlane, vaid seepärast, et räägib eesti keeles. Tema seda ei tee - inglise keeles.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #625
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      @kakahirmutis palju nl100s oleks saanud sellise käe eest ?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #626
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Ma ei saagi aru, kas see 100NL antega käib 100NL alla või 50NL aga kaotaja sel juhul 3 kuni 6k.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #627
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic



                          Aa BTB vist on short-desck. Seega jah $6100 saaks "võitja".

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #628
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust


                            Aa BTB vist on short-desck. Seega jah $6100 saaks "võitja".
                            krt mttd ikka pedekas, miks meil midagi sarnast pole

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #629
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              krt mttd ikka pedekas, miks meil midagi sarnast pole
                              Kuidas ei ole? MTTdel (bountydes) on isegi miljonifond

                              16. märtsil sai uskumatu juhuse kombel miljonäriks Läti pokkerimängija FoldFactory007. See ainulaadne sündmus leidis aset OlyBeti pokkeris.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #630
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Kuidas ei ole? MTTdel (bountydes) on isegi miljonifond

                                https://www.pokkeriprod.com/foldfact...ljon-dollarit/
                                A no hetkel veel tunne, et relvaähvardusel ka ei tule ma gg-se mängima . Mttd ggs masohhistidele., kes nagu märtrid lasevad end piitsaga lüüa iga pühapäeva hommiks jms.

                                Comment

                                Working...