MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #571
    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    siin ei aitaks mask ka enam, mis muidu surmaviirusi ka suudaks eemal hoida.
    See tuleb sellest et nad pesevad end kraani veega, neile ei tule pähegi FIJI veega vannis käia.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #572
      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      See tuleb sellest et nad pesevad end kraani veega, neile ei tule pähegi FIJI veega vannis käia.
      Ma ise loputan end alma piimaga nagu saagim

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #573
        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        Ma ise loputan end alma piimaga nagu saagim
        Piim nii odavaks läinud et sõbrad hakkavad mõnitama nii veel

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #574
          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          See tuleb sellest et nad pesevad end kraani veega, neile ei tule pähegi FIJI veega vannis käia.
          Sellega meenub umbes 10 aasta tagune lugu kui linnas üürikas veel elasin. Sõber tuli külla ja tegime sauna. Kuna mul saunakibu ei olnud, siis vett kerisele viskasin suurest Värska pudelist.

          Sõber siis selle peale vaatab, et mis kuradima baller ma olen, et värska veega leili viskan :D

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #575
            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Piim nii odavaks läinud et sõbrad hakkavad mõnitama nii veel
            pole sõpru õnneks

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #576
              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
              Adversity is a privilege - mõtle kui igav oleks kui kogu aeg võidad ja upswingid.
              Ottomril pidavat olema lifetime upswing....Alati kui vaatan tal 10bb ja pärast ikka turka võitnud:)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #577
                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Ottomril pidavat olema lifetime upswing....Alati kui vaatan tal 10bb ja pärast ikka turka võitnud:)
                Jeah, luckbox. Vean kihla, et näiteks kui tal võileib maha kukub, siis alati õiget pidi ja "puhtjuhuslikult" on põrandal ka taldrik.

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #578
                  Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                  :D

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #579
                    Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                    Läks laivisse

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #580
                      Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Läks laivisse
                      Vale päevik vist

                      Comment

                      • Söönlusikast
                        Pokkerihai
                        • Feb 2024
                        • 3255

                        #581
                        Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        Vale päevik vist
                        Ma juba tund offis jh. Laivis pole olnudki though

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #582
                          Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                          Vale päevik vist
                          Mul pohh. Pole vahet kumb, kas ecuador või söönlusikast, mõlemad turkapeded :D

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #583
                            Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Mul pohh. Pole vahet kumb, kas ecuador või söönlusikast, mõlemad turkapeded :D
                            Mina istuda ei saa enam

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #584
                              Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                              Mina istuda ei saa enam
                              Jup. Ecuador rääkis ka just striimis, et oli karmil siin perioodil peerukasse saanud.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #585
                                Re: MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Jup. Ecuador rääkis ka just striimis, et oli karmil siin perioodil peerukasse saanud.
                                Kui veel krüpto@%@&d foorumisse saaks,oleks "surnud" foorum küll taaselustatud.

                                Comment

                                Working...