MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #376
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Jään enda juurde - rahabossid. Järelikult pole raha tähtis ja pappi on piisavalt :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #377
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Jään enda juurde - rahabossid. Järelikult pole raha tähtis ja pappi on piisavalt :D
      kuna see on jälle ? mingi kord kuus avantüür ?

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #378
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Vaatasin uudiseid.....lastefondi+eraisikute+firmade abiga soetati 250 000 eurot maksev elupäästev aparaat lastehaiglasse. No mida vi**u. Elupäästev juba võiks vihjata,et see riigi kohustus. Hakkasin googeldama palju eesti riiklikud lennufirmad miinust tiksusid,mõni vajaks kalkulaatorit...mitukend elupäästvat aparaati oleks saanud selle eest.Oleks saanud veel lätile/leedule ka hea tahte märgiks mõne anda. See mis muidugi närvi süsimustaks ajas oli see,kui lastefondi tädi ütles,et riigile veel makstakse maksu ka nende asjade soetamise eest jne(ei olnud full süvenenud,kuna pilt tahtis mustaks minna ja veresoon lõhkeda ajus). Lühidalt 1.5mln euri makstud makse erinevate asjade soetamisel ja heategevuse tegemisel(loe kui riigi vastutust kantakse missioonitundest)....

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #379
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Keegi targem,ranka näiteks võiks öelda. Kui näiteks isik x paneb fb-se abipalve,et vaja ala uudset vähiravi ,mida haigekassa veel ei rahasta(sest maru mugav hoida veniva tati moodi bürokraatia hammasratta taga, kuni ravimi hind odavneb). Ütleme isik vajab kogu kuuri jaoks 250k. Ma rahabossuna(ma pole rahaboss,lihtsalt filosofeerin) kannaks 250k snap üle ,mille peale omakorda vist pangad kõik külmutaks-enne kui nende bürokraatide armee ka üle käinud. Kas isik X peaks maksma veel tulumaksu 250k pealt ja nuiama edasi ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #380
            Re: Kalorite ja MTT grind.



            Elupäästvad meened ja kingitused....

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #381
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Keegi targem,ranka näiteks võiks öelda. Kui näiteks isik x paneb fb-se abipalve,et vaja ala uudset vähiravi ,mida haigekassa veel ei rahasta(sest maru mugav hoida veniva tati moodi bürokraatia hammasratta taga, kuni ravimi hind odavneb). Ütleme isik vajab kogu kuuri jaoks 250k. Ma rahabossuna(ma pole rahaboss,lihtsalt filosofeerin) kannaks 250k snap üle ,mille peale omakorda vist pangad kõik külmutaks-enne kui nende bürokraatide armee ka üle käinud. Kas isik X peaks maksma veel tulumaksu 250k pealt ja nuiama edasi ?
              See 250K on küll maksuvaba. See on kingitus või lihtne annetus eraisikult-eraisikule.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #382
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust


                Elupäästvad meened ja kingitused....
                Kui need meened on tööstaaži eest medalid jne siis see ju ok? Häid töötajaid peakski tunnustama, see motiveerib paremini tööd tegema ja hoiab muudes asjades raha kokku

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #383
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                  Kui need meened on tööstaaži eest medalid jne siis see ju ok? Häid töötajaid peakski tunnustama, see motiveerib paremini tööd tegema ja hoiab muudes asjades raha kokku
                  Ei oska kellegi eest rääkida,aga päästjad võtaks küll eurod parem kontole ma arvan

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #384
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Ei oska kellegi eest rääkida,aga päästjad võtaks küll eurod parem kontole ma arvan
                    No seda präänikut on ka vaja, mulgi tööl kord aastas parimate tunnustamine ja tööstaaži eest mingi meene, paljudele meeldib. Mõni firma annab meenega koos väikse rahalise boonuse ka

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #385
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                      Kui need meened on tööstaaži eest medalid jne siis see ju ok? Häid töötajaid peakski tunnustama, see motiveerib paremini tööd tegema ja hoiab muudes asjades raha kokku
                      Absoluutselt ei ole nõus. Tegu on avaliku rahaga, mitte eraettevõtlusega ja avalikus sektoris peaks olema kindel palk, kindel boonusesüsteem, kuid mitte mingid "meened" ja "kingitused". Eriti veel ajal, kui kõik kärbivad või puudu "elupäästvaid aparaate".

                      Erasektoris tee, mis tahad. Osta või töötajatele bitcoine või Timmerite koolitusi - täiesti pohhui - teenitud eraraha, kuid avaliku rahaga kindlasti mitte.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #386
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                        No seda präänikut on ka vaja, mulgi tööl kord aastas parimate tunnustamine ja tööstaaži eest mingi meene, paljudele meeldib. Mõni firma annab meenega koos väikse rahalise boonuse ka
                        Sa töötad ju erasektoris. Avalikus sektoris peaks olema kogu palk võimalikult läbipaistev ja juba ainuüksi seetõttu, et avalikku sektorisse tööle minnes avalik teenistuja teaks, mis ees ootab.

                        Comment

                        • Kakahirmutis
                          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                          • Oct 2010
                          • 7079

                          #387
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Sa töötad ju erasektoris. Avalikus sektoris peaks olema kogu palk võimalikult läbipaistev ja juba ainuüksi seetõttu, et avalikku sektorisse tööle minnes avalik teenistuja teaks, mis ees ootab.
                          No mõne staaži medali võiks ju ikka särgile anda, saad õnnelikuma effektiivsema töötaja. See võib tunduda imelik aga väga paljud ootavad et saaks kanda parimate turvade märki/paguneid või staaži märki

                          Mida motiveeritud töötaja seda paremini ja effektiivsemalt ta töötab

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #388
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                            No mõne staaži medali võiks ju ikka särgile anda, saad õnnelikuma effektiivsema töötaja. See võib tunduda imelik aga väga paljud ootavad et saaks kanda parimate turvade märki/paguneid või staaži märki

                            Mida motiveeritud töötaja seda paremini ja effektiivsemalt ta töötab
                            Eip. Konkreetse PPA puhul on politseil niigi eripension. Medaleid kogugu presidendi vastuvõtul.

                            Kui soovitakse töölist premeerida, siis see peaks avalikus sektoris käima läbi kindla protseduuri reeglistiku, mis on kõigile selge, läbipaistev ja arusaadav.

                            Erasektoris on teine asi. Kui saad bossiga hästi läbi või tööline pakub suisa "erateenuseid", siis on see nende kahe omavaheline asi.
                            ---

                            Antud hetkel polegi mõtet rääkida mingitest medalitest, vaid sellest, et käivad räiged kärped, kui PPA hangib tuima 500K eest mingeid kingitusi ja meeneid. Pidu katku ajal.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #389
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Ma artiklit ei avanud muidugi,a kuhu need 500k täpselt plaanitud? Regionaalsed pokkerikarikad ala 20-30 euri. Medaleid/paguneid ei tea muidugi..ma eeldan töölistele täitsa kõva a4 paberil kiituskiri ja soe käepigistus siseministrilt. Ei tea mis 500k eest veel lisa?

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #390
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Ma artiklit ei avanud muidugi,a kuhu need 500k täpselt plaanitud? Regionaalsed pokkerikarikad ala 20-30 euri. Medaleid/paguneid ei tea muidugi..ma eeldan töölistele täitsa kõva a4 paberil kiituskiri ja soe käepigistus siseministrilt. Ei tea mis 500k eest veel lisa?
                                Ei kujuta ette ka, võibolla antakse meenega koos mingi paar sada € boonust ka vms


                                Päris nüri võib see politseiniku elu olla, iga päev tegele mingi pasaga suht kehva palga eest
                                Last edited by Kakahirmutis; 14.02.25, 07:14.

                                Comment

                                Working...