MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #271
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    enam ei pea ööbimise peale ka mõtlema, kui tallinna tahaks turkale tulla (luxexpress üks salalugejatest siin foorumis ?)'



    edit: krdi klickbait, ainult tartu suunast lisandub liin :(
    Kui ma tartus elasin sõitsin 2:50 mingi marsa bussiga tallinna tööle :D

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #272
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Kui ma tartus elasin sõitsin 2:50 mingi marsa bussiga tallinna tööle :D
      vähemalt teab kust su unehäired alguse said/hullemaks läksid

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #273
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        vähemalt teab kust su unehäired alguse said/hullemaks läksid
        Mu une probleemid hakkasid juba 6 aastaselt

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #274
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Hmmm. Kas kunagi ei läinudki viimane buss Tartu suunal kahe paiku öösel? Minu jaoks on see müstika, et riik selliseid asju ei garanteeri läbi doteeringu. Pean silmas, et vähemalt Tallinn-Tartu suunal peaks bussiliiklus toimima ka öösel.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #275
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Ja rääkides veel transpordist. Võtame näitena Rail Baltica. Ma ei ole selle vastane, aga sellisel kujul on see retardide projekt.

            Ehitatakse välja mingi raudtee, mis neelab miljardeid, ja hakkab tunduma, et sama teema nagu meie 4-realiste maanteedega - lubatakse igal valimistel, aga valmis kunagi ei saa. Seega nii väga tundub raha põletamisena.

            Oletame, et saabki valmis, siis ma tahaks uskuda, et mitte minigsugust kasu sellest ei ole. Rongike sõidab ikka mingi tippaegadel, restoranivaguneid pole, suitsunurka pole ehk mõttetu sitt, mis ei hakka auto ega bussitransporti biitimagi.

            Loodan, et eksin, aga tõenäosus, et ma ei eksi, on suurem kui eksin:D Praktika on juba seda näidanud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #276
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
              Mu une probleemid hakkasid juba 6 aastaselt
              Mis lasteaias siis juhtus?

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #277
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mis lasteaias siis juhtus?
                Kusjuures seal ei saanud ka lõunal magada

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #278
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Laivipro starterpack on nüüd koos.


                  Jah pisike auk seinas on õnnetus. Hiir tõmbas lendu ja tegi musi seinale.
                  Last edited by Söönlusikast; 12.01.25, 10:37.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #279
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    @privador- on aeg tinder nurka visata ja tulla optibeti sebima.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #280
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      @privador- on aeg tinder nurka visata ja tulla optibeti sebima.
                      GGnetwork on nagu grinder, ainult mehed igalpool

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #281
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #282
                          Re: Kalorite ja MTT grind.



                          Panin kinni jah ,aga pole chatis-mul toodzeri striimiga mingi jebla chatiga. Tal miljon kaitset peal ja mul ei taha tel nr ära verifitseerida-palun sõnumi saata,aga mida pole on sms mis mu telefobi saabuks

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #283
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Tra sain elu esimese parkimistrahvi*@*##**@.
                            Krdi linnavalitsuse tillikas. B piirkond, sinised parkimisjooned(juba oli autod parkinud ka)...ainult 5 kordsed elumajad. Igatahes jõudsin tagasi ja samal ajal printis trahviteatist välja,küsisin mille eest,et makstud ju.. ülbas ,et vaata märki ja pani ajama. 100m kaubalaadimisala ja 15 min kellaga,pu**i türnüfflid.Krdi ühtegi äripinda pole ,tiibklavereid tuuakse igapäev 5kordsetesse elumajadesse 10 autoga või. Finantsiliselt jään elama,emotsionaalselt ei tea kas enam taastun-nagu oleks krüptot ostnud

                            Edit: hea ,et maksin parkimise eest ka muidugi

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #284
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Kui privador veel ütleb, et 10sed ka juba rasked....pfai
                              (kui unibeti lobby ei tunne, siis 13 alles ja 9 saab raha )

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #285
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                Eks ootame KTO-venna ära. Ju viskab miski tabeli, mis näitab, et mis pull on. Ei saa ju tõsi olla, et priva exib.

                                Comment

                                Working...