MTT grind /vihakõne vabalava/misogüünide turvakodu#openmic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Söönlusikast
    Pokkerihai
    • Feb 2024
    • 3255

    #256
    Re: Kalorite ja MTT grind.

    Päris kurb,et muumipoissi enam pole.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #257
      Re: Kalorite ja MTT grind.

      Pidi täiskarskalne olema.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #258
        Re: Kalorite ja MTT grind.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Pidi täiskarskalne olema.
        Maani täis karsklane

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #259
          Re: Kalorite ja MTT grind.

          Aga räägi parem kaloritest ja grindist? Kuidas jõukas? Ma sain juba 50kg peale (alustasin 40kg) ja ma ei pinguta ka eriti. 40 aastat on juba varased seenioriaastad.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #260
            Re: Kalorite ja MTT grind.

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Aga räägi parem kaloritest ja grindist? Kuidas jõukas? Ma sain juba 50kg peale (alustasin 40kg) ja ma ei pinguta ka eriti. 40 aastat on juba varased seenioriaastad.
            Kalorid putsis/tupikus veel. Jõuks veel hästi, enamus asju ma ei vaata kg. Ratast suudan samas juba 30min vändata 3ndal levelil(mida iganes need levelid näitavad)-alustasin nii,et 10s minut oli juba elu ja surma piiril. Rinnalt läheb 3 korda täisseeriad(10x) 50kg ja viimased 2 seeriat juba raske 7 kordust ja 5 oli viimati.

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #261
              Re: Kalorite ja MTT grind.

              Ja grindist, alustan hommikul 8 ja circa 18-19ni. Nüüd olen hakanud ka õhtuseid minisesse ka juurde tegema. Aga nii optibetist kui unibetist suht raske mingeid andmeid kätte saada , kuna pole iga kuu trackerisse ka tõmmanud optibetist.
              Aga no optibet
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              ja unibet (ei tasu tõepähe võtta, tundub natuke hendon mobilik , väljamakseid ikka vähem see aasta, põhisaidik kujunes circa mais kunagi )

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              ipokerit,starsi,gg-d, 888t ei viitsi üldse otsima hakata.Küll aga saan häbita öelda,et gg-s hävisin mitu tuhat eurot aasta alguses. Siiamaani natuke hell istuda. Aasta jäämas kenasti plussi, kas see uute maksutõusudega piisav-ei usu. Peab õppima ikka juurde.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #262
                Re: Kalorite ja MTT grind.

                50kg x10 on täitsa hea juba

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #263
                  Re: Kalorite ja MTT grind.

                  Kuskil kirjutasid, et ei ole aasta algusest saadik GG-sse loginud. Näed, nüüd on jälle põhjust logida: https://www.pokkeriprod.com/tanasest...a-paev-auhind/

                  E: Ma sain täna $1 Spin & Gold, ja $5 Hyperi pileti. Ei oska öelda, kas kõigil samad või erinevad.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #264
                    Re: Kalorite ja MTT grind.

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kuskil kirjutasid, et ei ole aasta algusest saadik GG-sse loginud. Näed, nüüd on jälle põhjust logida: https://www.pokkeriprod.com/tanasest...a-paev-auhind/

                    E: Ma sain täna $1 Spin & Gold, ja $5 Hyperi pileti. Ei oska öelda, kas kõigil samad või erinevad.
                    Ei ,sisse ma olen loginud. Ükskord tahtsin equadori railida,kuna ta ei striiminud. Vähe laudu oli ka mul. Aga sain 1 eur hyper ja 0.5 mingi asja ja freerolli. Kutsu mind lolliks,aga ühtegi neist ma kasutada ei viitsi. Alates 5st võib jh juba mõelda.
                    Edit,selle väikse ohverduse olen nüus siiski tegema,et login sisse iga päev
                    Last edited by Söönlusikast; 15.12.24, 18:20.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #265
                      Re: Kalorite ja MTT grind.

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Ei ,sisse ma olen loginud. Ükskord tahtsin equadori railida,kuna ta ei striiminud. Vähe laudu oli ka mul. Aga sain 1 eur hyper ja 0.5 mingi asja ja freerolli. Kutsu mind lolliks,aga ühtegi neist ma kasutada ei viitsi. Alates 5st võib jh juba mõelda.
                      Edit,selle väikse ohverduse olen nüus siiski tegema,et login sisse iga päev
                      Ma sain ka sama, ega ei viitsi küll

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #266
                        Re: Kalorite ja MTT grind.

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Ei ,sisse ma olen loginud. Ükskord tahtsin equadori railida,kuna ta ei striiminud. Vähe laudu oli ka mul. Aga sain 1 eur hyper ja 0.5 mingi asja ja freerolli. Kutsu mind lolliks,aga ühtegi neist ma kasutada ei viitsi. Alates 5st võib jh juba mõelda.
                        Edit,selle väikse ohverduse olen nüus siiski tegema,et login sisse iga päev
                        Ei kutsu. Ma ka neid ei kasutaks. Aja ja luckboxi raiskamine.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #267
                          Re: Kalorite ja MTT grind.

                          @ranka auuu. Kas sellist uhket interaktiivset progress bar-i ka saaks kuidagi päevikule panna uueks aastaks ? Nagu streameritel,kui koguvad autoks/matusteks/külmkapiks/reisiks taisse.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #268
                            Re: Kalorite ja MTT grind.

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            @ranka auuu. Kas sellist uhket interaktiivset progress bar-i ka saaks kuidagi päevikule panna uueks aastaks ? Nagu streameritel,kui koguvad autoks/matusteks/külmkapiks/reisiks taisse.
                            Muidugi saaks, kuid see oleks erilahendus. Pigem hoia progressil ise silma peal ja uuenda seda - see on päeviku mõte.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #269
                              Re: Kalorite ja MTT grind.

                              Häid jõule meie väiksele kommuunile siin. Vist olin paipoiss ja jõuluvana vastas soovidele. Nüüd küll aastane plaanitud EV tõusis 30k pealt 50k peale (pole veel lugenud,aga lugeda mulle meeldib-eeltöö järgi väga +ev nonstrat materjal)

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #270
                                Re: Kalorite ja MTT grind.

                                enam ei pea ööbimise peale ka mõtlema, kui tallinna tahaks turkale tulla (luxexpress üks salalugejatest siin foorumis ?)'



                                edit: krdi klickbait, ainult tartu suunast lisandub liin :(
                                Last edited by Söönlusikast; 30.12.24, 07:34.

                                Comment

                                Working...