Re: Kalorite ja MTT grind.
Ozempikust ma küll abi ei hakka otsima,aga mõistan su jutu sisu. Ma vb väljendasin end valesti-isegi kui vanasti mõned murdusid ikka pinge all,ega seda kuskil ei dokumenteeritud. Elu läks edasi ja kannatati vaikuses. Ammugi ei pöördutud abi saamiseks kuskile. Nõuka armees oli ka joppamise küsimus-kuhu sind saadeti,vastavalt sellele ka keegi võis omadega kukuu peast pärast olla.
Edit: siiski ei saaks ka öelda ,et psühh mu esimene variant oli. Enne ikka trenni,toitumine,elustiil (korrastasin väheke elurütmi) . Tahaks ka mainida,et otsest downerit polnud. Vb lihtsalt põlesin läbi,aga praegu kõik jälle liikumas väga heas suunas... ei teagi kas oleks alternatiive enam olnud.
Edit 2: aastaid tagasi kui sain unerohud peale,ega ka see polnud ju nii,et oi ei saa magama kohe arsti poole. Enne ikka kõik rahustavad teed/melatoniinid apteegist. Proovisin mingit jooga laadset asja youtubes. 2h enne und ei vaatanud ekraane ja tõmbasin kõik hämaramaks. Isegi panin mingi white noise käima ööseks-ikka vahtisin lage 6ni hommikul. Vahel läksingi oma päevaga nii edasi magamata ja järgmine öö ikka vahtisid 4-5h lage.
Ozempikust ma küll abi ei hakka otsima,aga mõistan su jutu sisu. Ma vb väljendasin end valesti-isegi kui vanasti mõned murdusid ikka pinge all,ega seda kuskil ei dokumenteeritud. Elu läks edasi ja kannatati vaikuses. Ammugi ei pöördutud abi saamiseks kuskile. Nõuka armees oli ka joppamise küsimus-kuhu sind saadeti,vastavalt sellele ka keegi võis omadega kukuu peast pärast olla.
Edit: siiski ei saaks ka öelda ,et psühh mu esimene variant oli. Enne ikka trenni,toitumine,elustiil (korrastasin väheke elurütmi) . Tahaks ka mainida,et otsest downerit polnud. Vb lihtsalt põlesin läbi,aga praegu kõik jälle liikumas väga heas suunas... ei teagi kas oleks alternatiive enam olnud.
Edit 2: aastaid tagasi kui sain unerohud peale,ega ka see polnud ju nii,et oi ei saa magama kohe arsti poole. Enne ikka kõik rahustavad teed/melatoniinid apteegist. Proovisin mingit jooga laadset asja youtubes. 2h enne und ei vaatanud ekraane ja tõmbasin kõik hämaramaks. Isegi panin mingi white noise käima ööseks-ikka vahtisin lage 6ni hommikul. Vahel läksingi oma päevaga nii edasi magamata ja järgmine öö ikka vahtisid 4-5h lage.





Comment