MTT ja Tinderi grind

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #496
    Re: MTT ja Tinderi grind

    Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
    Minule tunduks see selline hea open shove koht, selles staadiumis 2,5bb saada keskelt on jõhker, see odds et jooksed nüüd AA-JJ otsa on päris väike, ja kui tulebki AK/AQ vastu siis flippad pm top5 koha nimel sest saad nii suure stacki lisa.



    Mul eks naine cashis neid isegi kuigi ise ei mänginud pokkerit üldse ja ma ise suutsin ka mingi 3.3k$ võita ühelt
    Kusjuures shove ka ok, aga ma ei usu, et ta massive cev olek, ei viici hrc laadidas. Ütleme kui tagant callivad jj+, suured ka aqplus. Pakun välja, et 77-88 mingi 0cev-ga shoved vb(lambist ütlen) Paljus ee TT-gi rohkem annab. Väga oluline, kas shoved utg-st v btn-lt

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #497
      Re: MTT ja Tinderi grind

      Krt terve hooaeg polnud viirust saanud ja ei e teadnud millest jutt. Nüüd juba 3 päeva zombie-viirus sai mu kätte. Köha-nohu-palavikku õnneks pole. 14 tundi magan päevas. Alati kui vedeled voodis tekivad mõtted, et kõige väärtsulikum sinu jaoks on ikka tervis, mida me pahatihti võtame iseensestmõistetevalt. Ets ee meil freeroll ja igavene

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #498
        Re: MTT ja Tinderi grind

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Oi bljaa, need olid nii head freerollid. Kas just väärtus, aga see oli nagu selline kommuunihetk - nii TwoPlusTwos kui ka mõnes mõttes siin. Kõva värk.
        Kui mälu ei peta, siis väärtus sellel oli umbes 200$ mängija kohta. GTD oli 1 mil ja mängijaid tavaliselt 5k ümber. Mincash oli vist 125$, mis jäi ka minu tippsaavutuseks. Amaya kaotas need suht kähku ära.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #499
          Re: MTT ja Tinderi grind

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Krt terve hooaeg polnud viirust saanud ja ei e teadnud millest jutt. Nüüd juba 3 päeva zombie-viirus sai mu kätte. Köha-nohu-palavikku õnneks pole. 14 tundi magan päevas. Alati kui vedeled voodis tekivad mõtted, et kõige väärtsulikum sinu jaoks on ikka tervis, mida me pahatihti võtame iseensestmõistetevalt. Ets ee meil freeroll ja igavene
          Alles vanaduses hakatakse keemiat, füüsikat ja bioloogiat mõistma. ning siis seal osad (enamik) ikka "äkki" ehk kõige kõrgema poole.

          Comment

          • privador
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3951

            #500
            Re: MTT ja Tinderi grind

            Olen siin pea terve kuu mtt-si lasknud. Suht kopp ees. Ega pole ka sellist õhinat laudade avamisest.
            Vahepeal oli mingi viirus ka. Lääpas olekuga grindisin edasi, mis polnud eriti lõbus.
            Natuke see pokkerielukutse meenutab ettevõtjat. Sul on näiliselt vabadus, aga tegelikult sul seda pole.
            Meie euroopa ajatsoon on selline, kus "magus aeg" õhtud, nädvahetused lähevad grindimisest. Samas "odava" ajaga sul pole midagi peale hakata. Vb spas käia v välja magada korralikult. "Odavat" aega kasutavad siis tööinimesed töölkäimiseks.
            Võtan aprilli täielikult vabaks. Plaan teha aktiivselt live. Siin mitmed festid tulemas-aga võib juhtud, et pole jaksu isegi nendeks.
            Pole ikka saanud lahti ka sellest söömisorgiast sesside ajal(isegi haigena olles oli söögiisu). Lihtsalt tunnen, et olen nagu lavastaja, kel on vaja suitsu ja viina, et närvilist tööd üle elada. Lihtsalt kui narkootikumi ei saa muutun nagu närvilsieks ja mäng võib vabalt A-st C-sse minna.. Seega jah kasutan seda aega ka paastuks

            Comment

            • Söönlusikast
              Pokkerihai
              • Feb 2024
              • 3255

              #501
              Re: MTT ja Tinderi grind

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Olen siin pea terve kuu mtt-si lasknud. Suht kopp ees. Ega pole ka sellist õhinat laudade avamisest.
              Vahepeal oli mingi viirus ka. Lääpas olekuga grindisin edasi, mis polnud eriti lõbus.
              Natuke see pokkerielukutse meenutab ettevõtjat. Sul on näiliselt vabadus, aga tegelikult sul seda pole.
              Meie euroopa ajatsoon on selline, kus "magus aeg" õhtud, nädvahetused lähevad grindimisest. Samas "odava" ajaga sul pole midagi peale hakata. Vb spas käia v välja magada korralikult. "Odavat" aega kasutavad siis tööinimesed töölkäimiseks.
              Võtan aprilli täielikult vabaks. Plaan teha aktiivselt live. Siin mitmed festid tulemas-aga võib juhtud, et pole jaksu isegi nendeks.
              Pole ikka saanud lahti ka sellest söömisorgiast sesside ajal(isegi haigena olles oli söögiisu). Lihtsalt tunnen, et olen nagu lavastaja, kel on vaja suitsu ja viina, et närvilist tööd üle elada. Lihtsalt kui narkootikumi ei saa muutun nagu närvilsieks ja mäng võib vabalt A-st C-sse minna.. Seega jah kasutan seda aega ka paastuks
              Ja nagu ettevõtja ei tea kuna järgmine palgapäev. Tallis olles veel lõbusam. 90% ajast oled make up-is.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #502
                Re: MTT ja Tinderi grind

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                Olen siin pea terve kuu mtt-si lasknud. Suht kopp ees. Ega pole ka sellist õhinat laudade avamisest.
                Vahepeal oli mingi viirus ka. Lääpas olekuga grindisin edasi, mis polnud eriti lõbus.
                Natuke see pokkerielukutse meenutab ettevõtjat. Sul on näiliselt vabadus, aga tegelikult sul seda pole.
                Meie euroopa ajatsoon on selline, kus "magus aeg" õhtud, nädvahetused lähevad grindimisest. Samas "odava" ajaga sul pole midagi peale hakata. Vb spas käia v välja magada korralikult. "Odavat" aega kasutavad siis tööinimesed töölkäimiseks.
                Võtan aprilli täielikult vabaks. Plaan teha aktiivselt live. Siin mitmed festid tulemas-aga võib juhtud, et pole jaksu isegi nendeks.
                Pole ikka saanud lahti ka sellest söömisorgiast sesside ajal(isegi haigena olles oli söögiisu). Lihtsalt tunnen, et olen nagu lavastaja, kel on vaja suitsu ja viina, et närvilist tööd üle elada. Lihtsalt kui narkootikumi ei saa muutun nagu närvilsieks ja mäng võib vabalt A-st C-sse minna.. Seega jah kasutan seda aega ka paastuks
                Väike Chesteri salat ja burks.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #503
                  Re: MTT ja Tinderi grind

                  Natsa jälle tuhin tagasi tulnud. Mul tundub, et mängu saba liigitada, aks A,B v C mäng. Ja proff peaks sellest aru saama, kus sa oma mänguga oled. Kui mängid A mängu sa oled kuidagi tsoonis. Sind huvitab, mida vastased teevad. Võid teha suuri folde, või ka suuri bluffe, ilma, et sind midagi kripeldaks

                  Kindlasti peaks küsima endalt , kus on raha! Mis on see edge. Kõik lives arvavad, et nad on lives nt kõvad crusherid. Või kus see edge tuleb. Kas on overlay, kas on see addonn satikate rankaeffekt, promod jne Et alati võiks küsida, et kus tuleb raha
                  Järgmine kuu võtn vabamalt ja testin ühte urka tuba. "Jube vaalane pidi olema". Ma ei usu midagi, kui ise ei näe.Eks kontrollin järgi. Kuidas me võiksime eeldada oma mängulist roid?. a) Kuidas lauas inimesed pre avavad b)3bshoved 20-30-40bb-ks need on ok v nihkes. Nt utg avab , ma bb 30bb shove ta callib ATo c)postflop. Ma saan väga kiiresti aru, kas tuba on "vaalane".. Ühe rexiiga sai räägitud, ta ütles, et gg-s sa nt enne fl raha ei teenigi
                  Nt rääksiin kunagi ühe pargi rexiga. Ja ta ütles, ta ausalt, et raha tuleb sellest, kui mingi vaal rullist purjus peaga paar k tümaks teeb cashis. Regudega istumine on lihtsalt "koha hoidmine"
                  Või võtame live. Chesteri 100 eurine live. Isegi kui suudad nt seal 10% roiga olla. 10euriga sa õhtu jooksul arveid ei maksa. Vaaatsin just ühte https://www.youtube.com/watch?v=PmTUDgKzxhg&t=2228s podcasti kus Jungle ja Dvoress arutavad. Ja küsimsue peale teeb Jungle suured silmad, et roi 1-tier prode hulgas on 2-4%. Ehk ühe 25k bulletiga teenid sellise 700-800euri. See on reaalsus. 10M käibe juures 500k aastas...Pole mingi ulme summa arvestades ka reisikulusi(hotell mõnes kasiinoga paiknevas majas võib ise 500 päev olla).2 tier prod(nõrgemad prod teenivad 0 v miinust-aga siis lootuseg et saavad ka 4% crusheriteks
                  Last edited by privador; 27.03.25, 10:49.

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #504
                    Re: MTT ja Tinderi grind

                    Vahest ajavad käed puzzleks ja saan täitsa aru, miks aega vaja mõelda.. Sattusin 100$ turkale.
                    Bb istun eff 20bb. btn avab(40bb), sb callib(40bb), ma c 67o flop 667 nuts. chch, btn paneb väikselt 20% ehk. sb c...
                    Nüüd minu etteaste. 3way, kui ma siin chraisin, kuidas ma välja paistan v millelt ma actionit saan üldse. nt mul üldse chraise bluff liin siin(pole kindel) Ok callin. Turn A...
                    sb ch. Äkki ma peaks siin donkama?
                    igathes chekkisin, btn ka chekkis. Turn 4. sb ch, m jam 120%. btn tangib...foldib,)olen kindel, et tal oli A) sb fold...
                    Peale kätt olin tiltis

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #505
                      Re: MTT ja Tinderi grind

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Vahest ajavad käed puzzleks ja saan täitsa aru, miks aega vaja mõelda.. Sattusin 100$ turkale.
                      Bb istun eff 20bb. btn avab(40bb), sb callib(40bb), ma c 67o flop 667 nuts. chch, btn paneb väikselt 20% ehk. sb c...
                      Nüüd minu etteaste. 3way, kui ma siin chraisin, kuidas ma välja paistan v millelt ma actionit saan üldse. nt mul üldse chraise bluff liin siin(pole kindel) Ok callin. Turn A...
                      sb ch. Äkki ma peaks siin donkama?
                      igathes chekkisin, btn ka chekkis. Turn 4. sb ch, m jam 120%. btn tangib...foldib,)olen kindel, et tal oli A) sb fold...
                      Peale kätt olin tiltis
                      Kohe ääremärkusena, see ei oma tähtsust, kas see on 5$, 100$ või 10000$ turniir.

                      Probleem selle 120% on see, et sa face up. Ax vast sa ka ikka leiad squeesid pre, 7x on mingi sd value. flopi donk/ch raise oleks hea algus edasiseks käeks ja saaks spr ka allapoole riveriks. Turn mida iganes sellele järgneb. 120% suht ev ära viskamine konkreetselt sellel laual.
                      No offence sa oled paistnud jutu järgi fit and fold tüüpi mängija , nii et pigem sa peaks just leidma rohkem bluffe , kus sul neid lihtsalt pole-ega gtos neid poleks.
                      Last edited by Söönlusikast; 31.03.25, 07:58.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #506
                        Re: MTT ja Tinderi grind

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        Kohe ääremärkusena, see ei oma tähtsust, kas see on 5$, 100$ või 10000$ turniir.

                        Probleem selle 120% on see, et sa face up. Ax vast sa ka ikka leiad squeesid pre, 7x on mingi sd value. flopi donk/ch raise oleks hea algus edasiseks käeks ja saaks spr ka allapoole riveriks. Turn mida iganes sellele järgneb. 120% suht ev ära viskamine konkreetselt sellel laual.
                        No offence sa oled paistnud jutu järgi fit and fold tüüpi mängija , nii et pigem sa peaks just leidma rohkem bluffe , kus sul neid lihtsalt pole-ega gtos neid poleks.
                        Sitasti mängisin jah, ei möelnud läbi. Alati kui väärtuspanustada, tsub ka möelda, aks sul seal bluffe on ja vastupidi...Ma mältan ma vaatasin GGmillioni 10k eventi ja tüübil oli timebank 0-s ja kuksil tüüp tegi ka overbeti ja see kommentaator ütles väga hästi, et suure tõenäosuseg tal pole bluffi, sest TA EI JÕUA kätt läbi möelda.Ta tahab, et käsi oleks usutav
                        flopil juba kohe chraise, aga ta tundub sitks tugev, selline underbluffed spot. Samas miks me turnil ei võiks lihtsalt leadida. Iga A callib ja kui A pole ei saa me anyway midagi.
                        as played riveril panna 30% ja iga A callib. Overbet tundus selline appikarje kogu sellele käele.
                        Last edited by privador; 31.03.25, 13:08.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #507
                          Re: MTT ja Tinderi grind

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Sitasti mängisin jah, ei möelnud läbi. Alati kui väärtuspanustada, tsub ka möelda, aks sul seal bluffe on ja vastupidi...Ma mältan ma vaatasin GGmillioni 10k eventi ja tüübil oli timebank 0-s ja kuksil tüüp tegi ka overbeti ja see kommentaator ütles väga hästi, et suure tõenäosuseg tal pole bluffi, sest TA EI JÕUA kätt läbi möelda.Ta tahab, et käsi oleks usutav
                          flopil juba kohe chraise, aga ta tundub sitks tugev, selline underbluffed spot. Samas miks me turnil ei võiks lihtsalt leadida. Iga A callib ja kui A pole ei saa me anyway midagi.
                          as played riveril panna 30% ja iga A callib. Overbet tundus selline appikarje kogu sellele käele.
                          see pole kohe kindlasti underbluffed spot flopis, vähemalt neile kes range natuke tajuvad

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #508
                            Re: MTT ja Tinderi grind

                            Njaa...Mänguliselt tuli kuu miinus 1k umbes. rb mingi 1.5k kanti. Ehk kokku koos livega äkki 0-s.
                            Võtsin shotte ka veidi proovisin gg-d 30-50-100 turkasi, panin kõik auku. Mida perset, kas seal ongi mingi nitine rexfest?
                            https://gyazo.com/4682e5e1ed2661324f7aa3e4b0a6851c isegi bencb 25$ turkl mu vsakul käel.
                            Ja see urkasait kus mängin on tihti 6max, v 7max. Kohutavalt härib juba 8-max see teeb mängu nii nitiseks.
                            Aprillis proovin teha rohkem laivi. Testida mänge ipoker,888 jne Äkki leian mingi tored kodu. Aga rahaliselt hambad.
                            Last edited by privador; 31.03.25, 23:45.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #509
                              Re: MTT ja Tinderi grind

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Njaa...Mänguliselt tuli kuu miinus 1k umbes. rb mingi 1.5k kanti. Ehk kokku koos livega äkki 0-s.
                              Võtsin shotte ka veidi proovisin gg-d 30-50-100 turkasi, panin kõik auku. Mida perset, kas seal ongi mingi nitine rexfest?
                              https://gyazo.com/4682e5e1ed2661324f7aa3e4b0a6851c isegi bencb 25$ turkl mu vsakul käel.
                              Ja see urkasait kus mängin on tihti 6max, v 7max. Kohutavalt härib juba 8-max see teeb mängu nii nitiseks.
                              Aprillis proovin teha rohkem laivi. Testida mänge ipoker,888 jne Äkki leian mingi tored kodu. Aga rahaliselt hambad.
                              Ma ka temaga istunud,see pole bencb. Imposter

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #510
                                Re: MTT ja Tinderi grind

                                Ma alati üritan mängia seal, kus mingid promod-lihtne +EV
                                Kas keegi gg-s mängib? Bounty seeriat. Iga päev eraldi edetabel. Auhinnafond vägagi korralik grinderile.
                                Ja esmest 2 päeva on sama mees ära võitnud. wtf kuida son see võimalik. https://gyazo.com/7ae40c2a106ed19fb023207bb336c8c5 Esimesel päeval 255 pearaha ja teisel päeval 366

                                Kas keegi võiks öelda, palju pearahasi keskmsielt mängus võiks tulla?see 366 tundub ikka ulme. Juba õühe turkaga võidu puhul tuleb ehk 30 pearaha?

                                Comment

                                Working...