Re: MTT ja Tinderi grind
Suurema stakiga ikka jah kõva +ev. Eriti need chesterid kus 4 handed kuskil vahepeal. Kui 20-25bb siis ebameeldiv mängida. Teisele barrelile pead juba otsuse staki peale tegema.
Näide Chesteris 11 saab raha 15 järgi. Sul keskmine stakk. Minu arust see kriitiline koht, mida sa teed või mis plaan. Kui võtad turvalsie plaani, raha kätte saada võib asi lõppeda sellega, et saad rahasse, aga istud 5BB või siis see "lammutaja" stiilis mäng, kus peale bubblet on sul 2x keskmine. Ja see 2x keskmine kruiisib juba suht ilusasti top3 koha peale. Steven on alati suurena finaalaluda läinud.
Tuleb ka tõdeda, et olen ka ise patustanud ja arvanud nt , et 11/14 on mull ligidal. Tegelikult ta ei ole ja mängu maa ja ilm.See pole stars, kus 120 timebanki võtad ja freerollid rahasse
Suurema stakiga ikka jah kõva +ev. Eriti need chesterid kus 4 handed kuskil vahepeal. Kui 20-25bb siis ebameeldiv mängida. Teisele barrelile pead juba otsuse staki peale tegema.
Näide Chesteris 11 saab raha 15 järgi. Sul keskmine stakk. Minu arust see kriitiline koht, mida sa teed või mis plaan. Kui võtad turvalsie plaani, raha kätte saada võib asi lõppeda sellega, et saad rahasse, aga istud 5BB või siis see "lammutaja" stiilis mäng, kus peale bubblet on sul 2x keskmine. Ja see 2x keskmine kruiisib juba suht ilusasti top3 koha peale. Steven on alati suurena finaalaluda läinud.
Tuleb ka tõdeda, et olen ka ise patustanud ja arvanud nt , et 11/14 on mull ligidal. Tegelikult ta ei ole ja mängu maa ja ilm.See pole stars, kus 120 timebanki võtad ja freerollid rahasse
Comment