[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ecuador13
    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
    • Aug 2009
    • 730

    #301
    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

    Stream lives

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #302
      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

      Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
      Stream lives
      Õige ajastus. Just lõpetasingi ühe 2-tunnise inteka vaatamise.

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #303
        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

        Ma magama ära kohe ,loodan,et equador saab ka ikka mõneks minutiks sessi ajal silma kinni.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Ma magama ära kohe ,loodan,et equador saab ka ikka mõneks minutiks sessi ajal silma kinni.
          Vennal Rock ees, selline energiajänes. Tehnik ka platsis täna.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #305
            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

            Ma kunagi tahtsin rocki osta aastaid tagasi paar purki-naine küsis,et yo kas me vaesed või(vist mokaotsast ütles,et see annab parmuka energiat) . Eks ma võtsin sassi siis tookord ja rocki pole tema nähes joonud.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #306
              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Ma kunagi tahtsin rocki osta aastaid tagasi paar purki-naine küsis,et yo kas me vaesed või(vist mokaotsast ütles,et see annab parmuka energiat) . Eks ma võtsin sassi siis tookord ja rocki pole tema nähes joonud.
              Ma ka kunagi Rocki ei joonud, kuid kuna viimasel aastal hakkasin järjest rohkem hindama klaaspudelit, siis Rock on ikka väga okei õlu. Kindlasti üks meelepärasemaid.

              Ja klaaspudel. Vana nali, et klaaspudelis õlle ja mistahes joogid on paremad, kui nende ekvivalendid muudes materjalis anumates, kuid poest jäid ostmata, sest orika 6-pakki oli tunduvalt mugavam tassida. Lisaks klaaspudelit oli pärast ebamugavam välja viia, võttis jäätmekapis palju ruumi ja nägi üldse inetum välja.

              Isegi võrdlusena. 24x0,33 kohvrit on mugavam tassida kui näiteks kümmet või isegi kaheksat 0,5-liitrist Originaali või Rocki klaaspudelit. Seega @ecuador, hakka inimeseks ja hakka vähemalt klaaspudelis õllet jooma.

              Lisaks. Kui "Riigiisad" päriselt ka muretseks rahva tervise pärast ja seetõttu tahavad piirata alkoholi ning liigsete suhkrute tarbimist, kuid samas hoida maksuraha aktsiiside näol, siis langetagu tsipakene klaastaaras oleva lahja alkoholi alkoholiaktsiisi (või jätku samaks) ja tõstku ükskõik kui järsult muus taaras aktsiisi.

              Sel juhul, kes väga tarbida tahab, ei muutuks ju hind, vaid muutuks lihtsalt taara ning tootja asi on, kas soovib pakkuda turul ka odavamat toodangut - tuues turule oma toote ka klaastaaras.

              Teisalt, kui ikka letil Rocki 6-pakk hinnaga €12.90 (€4.30 liiter) või sama toode, samas koguses, €9.54 (klaastaara 6-pakk) liitri hinnaga €3.18 (praegune hind), siis klient hakkab seda odavamat haarama. Kuid kuna kõik läheb ostukorvi, kus kuus pruuni klaaspudelit teevad selle raskeks, siis äkki võetakse kuue pudeli asemel nüüd hoopis viis või veel parem - neli pudelit. Purki ei võeta, sest see kallim.

              Peale kõike selle klaastaara on loodussõbalikum ja võidaksid ka loodusepeded (muuseas, ma ei ole rohepede, kuid loodusepede küll).

              Ah ja veel. Ühes pudelis (500ml) Rockis on 215kcali ja 14g süsikaid ja kui kuus jääb Ecuadoril seetõttu 30 Rocki joomata, sest võtab 6paki asemel 5 klaaspudelit oleks see kokku 6450kcalit ja kaoks ca. 840 grammi keharasva kuus või 10kg aastas. Või siis saaks süüa umbes 7 Big Mac (või toda Circl K) einet kuus rohkem :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #307
                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                Ja rääkides eilsest striimist. Eile oli päris änksa. Möla käib, tehnik oli ka platsis. See mänguosa ei huvitagi, vähemalt mind mitte, kuid tähtis, et midagi kõrvale mängiks. Ja lõpuks, kui deep läheb, siis vähem laudu ning jäi suisa üks. Seda juba on siis huvitavam jälgida ka mänguna.

                Comment

                • Ecuador13
                  🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                  • Aug 2009
                  • 730

                  #308
                  Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                  Epic runnid olid eile, ma siiamaani tiltis.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #309
                    Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                    Muumi online.

                    Comment

                    • Söönlusikast
                      Pokkerihai
                      • Feb 2024
                      • 3255

                      #310
                      Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Muumi online.
                      See küll "eesti keelne" striim pole ???

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #311
                        Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                        See küll "eesti keelne" striim pole ???
                        Vanal juba Rock ees ja vaata, kes chatis on. Mingi random bot, naise nimega, ja mees kohe sulab ning räägib välismaa keeles.

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #312
                          Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Vanal juba Rock ees ja vaata, kes chatis on. Mingi random bot, naise nimega, ja mees kohe sulab ning räägib välismaa keeles.
                          Särk ka eest lahti

                          Comment

                          • Söönlusikast
                            Pokkerihai
                            • Feb 2024
                            • 3255

                            #313
                            Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                            Tra mida teksti rofl -im from estonia,south estonia,its like south france near finland

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo



                              LOL arvas, et oligi päris inimene :D Ecuador peab õppima, et "lambivennad" ei tule kuskile eestikeelsesse striimi vaatama, et "oi oi, mis siin toimub".

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #315
                                Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo

                                Ei tea, kas tagasi ka tuleb w?

                                Igatahes Viljandimaal voolukatkestusi palju ja ju see mõjutab siis mastide tööd. Kas ühelt poolt voolukatkestused ise või teisalt voolukatkestustest tulenevalt koormused mastidele läbi teloneti kasutajate.

                                Comment

                                Working...