[MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Collapse
X
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Seal mingeid nõudeid pole ? Ala teisi saite ei tohi striimida samal ajal?Algselt postitas ranka Vaata postitustJa @ecuador. Pane end ka Coolbet Streamer Special kirja, saad 50 euro eest pileteid. Muidugi selleks ajaks paranda viibe ära, muidu on liiga lihtne.
Iga kuu toimub Coolbet Streamer Special turniir, mille auhinnafondi lisatud 1000 eurot ja kuni 300 eurot pearaha pokkeristriimijate eest.
Järgmine Streamer Special 10. septembril.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Eraldi ei ole välja toodud, kuid minu arvates eetika ütleb seda, et kui tahad multistriimida, siis ära üldse antud kampaanias osale. Seega selle striimi aeg, kui osaleda, siis striimis kuvada ainult Coolbeti.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustSeal mingeid nõudeid pole ? Ala teisi saite ei tohi striimida samal ajal?
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Huvitav miks "tavatöödel" ei lubeta juua. Mõtle õnnetu maxima kassapidaja,kui tal oleks leti all alati üks külm koroona,kus silm säraks.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Ma mitu töölist pidanud koju saatma, ühe saatsin isegi politseiga.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustHuvitav miks "tavatöödel" ei lubeta juua. Mõtle õnnetu maxima kassapidaja,kui tal oleks leti all alati üks külm koroona,kus silm säraks.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Nüüd sa äratasid küll huvi ,mis valdkonnas sa oled ,et töölised tahavad tööl juua. Ma arvasin,et ainult ehitajad joovad. Päeval poodi satud ,siis ikka igal ehitajal 6pack ka kaenlas.Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitustMa mitu töölist pidanud koju saatma, ühe saatsin isegi politseiga.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Sest meie, inimesed, ei oska juua. Meile, inimestele, annad sõrme ja nad võtavad terve käe ja probleemide vältimiseks on lihtsam kehtestada kaheksaks tunniks null tolerants.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustHuvitav miks "tavatöödel" ei lubeta juua. Mõtle õnnetu maxima kassapidaja,kui tal oleks leti all alati üks külm koroona,kus silm säraks.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
parempoolses tõmmati 1-outer riverisse ja kohe otsa 2-outer AA vs TT and I'm out
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Crippledati AK vs AA ära vasakul nüüd shorty, 4 left:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Last edited by Ecuador13; 05.09.24, 22:59.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Ja lõppkokkuvõttes sai ära tõestatud,et suurt vahet pole kuna mängida kellaajaliselt. Raha vedeleb alatiAlgselt postitas Ecuador13 Vaata postitustEi võida midagi endgames nagu ikka
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
arusaamatu endalgi pikk sess siis tuli lol
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Ja ka seda, et vana võib liitri jimmi sisse tõmmata, vahepeal edasi jooma minna, kuid jõuab õhtul veel grindida ja topelt FT-sse.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustJa lõppkokkuvõttes sai ära tõestatud,et suurt vahet pole kuna mängida kellaajaliselt. Raha vedeleb alati
E: Ma isegi peale seda kuute Coronat ei oleks enam grindisuuteline päeva lõpuni. Ja peale Jimmi ei suudaks isegi veel enne täna õhtust laudu lahti võtta. Rääkimata mingites vinüülidest.
E2: Eilset striimi vaadates, peaks vend varsti juuksuris olema.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
ega see pakk krõpsu ka väsitab ära, kui kõht täis.Algselt postitas ranka Vaata postitustJa ka seda, et vana võib liitri jimmi sisse tõmmata, vahepeal edasi jooma minna, kuid jõuab õhtul veel grindida ja topelt FT-sse.
E: Ma isegi peale seda kuute Coronat ei oleks enam grindisuuteline päeva lõpuni. Ja peale Jimmi ei suudaks isegi veel enne täna õhtust laudu lahti võtta. Rääkimata mingites vinüülidest.
E2: Eilset striimi vaadates, peaks vend varsti juuksuris olema.
Comment
-
Re: [MTTs@online and live] Second paari ei foldi ja vett ei joo
Kui rääkida tõsiselt, ja süsivesikuid ning liigsoolasid sellisel kujul minimaalselt tarbida, siis tegelikult hakkavad avalduma küll kõrvalmõjud.Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitustega see pakk krõpsu ka väsitab ära, kui kõht täis.
Pakist krõpsust päris mitte, kuid kui neid 2-3 pakki ära süüa, siis järgmisel päeval on päris ehe pohmelli tunne.
EDIT: See näitab, kui tähtis on söömine ja tegelikult, kui kehvasti me end tunneme ning ka seda, et inimene harjub kõigega - isegi konstantse kehva enesetundega.
Comment


Comment