Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom
Üldiselt ma arvan, et 77 madalamas limiidis on OK isegi SBlt, aga kõrgemal hakatakse seda OOP teemat jõhkralt abusema. Mul nt. CO ja BTN vastu polegi calling range, aint 3b or fold. Makes things easier.
Üldiselt ma arvan, et 77 madalamas limiidis on OK isegi SBlt, aga kõrgemal hakatakse seda OOP teemat jõhkralt abusema. Mul nt. CO ja BTN vastu polegi calling range, aint 3b or fold. Makes things easier.
Comment