ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #16
    Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma ei soovitaks mingi 10 BI rolliga NL5 shotte võtta, sest vabalt võib variatsiooni tõttu paar BI kaotada ja siis pead mitu korda kauem madalamas limiidis seda raha tagasi grindima ning tahest tahtmata tekib scared money tunne ka kui pool või enam rolli korraga laudades on. Ma arvan, et rahulikumalt võttes ning kõigepealt NL2's enam-vähem korralik roll kokku grindida võimaldab pikas perspektiivis palju edukamalt ja kindlamalt üles liikuda kui mingeid 1-2 BI shotte võttes ning palvetades, et keegi ära ei coolerda.
    Kõik õige aga shoti võtan ikkagi 10-12 BI peal. Stoploss peab lihtsalt kindel olema. Juhul, kui teenin paar BI lisa on juba kindlam tunne ja muretu grind edasi - saan kiiremini madalatest limiitidest välja imo. Mängud ei ole nii keerulised, hea tableselect ja saab kiirelt üles. Seda strateegiat järgin ainul madalates limiitides, kõrgemal muutub BRM nitimaks.

    See nädal ilmselt graafikuid siia ei tule. Õpin ja veedan perega aega ja uuest nädalast läheb täie hooga edasi.

    E: Mis puudutab seda limiitides liikumist, siis olen väga palju selliselt teinud ja tundub mulle sobivat:) Bankroll managmentiga pidavat ka see teema olema, et sõltub inimesest. Mõni ei händli lihtsalt emotionally suuri swinge , tõmbab kohe tilti ära jne.
    Mina lihtsalt tunnen, et ma saan tihedamini shottida ja miks mitte, mulle meeldib shottida :D
    Last edited by ROTT RUUDI; 14.06.17, 20:34.

    Comment

    • ivar866
      Grinder
      • Oct 2012
      • 776

      #17
      Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

      like

      Comment

      • ROTT RUUDI
        Grinder
        • Jun 2010
        • 520

        #18
        Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

        .
        Last edited by ROTT RUUDI; 15.07.17, 07:07.

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #19
          Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

          Tänasele paneks punkti kerge miinusega.

          BR hetkel 12.04$
          Minna veel 9987.96$


          Graph:

          Comment

          • SimbaM
            FPP Pro
            • Oct 2010
            • 237

            #20
            Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

            Ops! Edu! Hea näha, et midagi siin foorumis veel toimub :)

            Comment

            • ROTT RUUDI
              Grinder
              • Jun 2010
              • 520

              #21
              Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

              Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
              Ops! Edu! Hea näha, et midagi siin foorumis veel toimub :)
              Yeah.. Püsi lainel!

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #22
                Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
                Yeah.. Püsi lainel!
                Kuidas läheb ka?

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #23
                  Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                  BR on 12 kopikatega. Proovin nüüd iga päev vähemalt 1h mängida. See hea eesmärk, kui tuleb rohkem (nagunii tuleb), siis mängin rohkem. Mul on lihtsalt nii palju toimetamist, et ei jõua grindida. Aga näen, et üks seltsiline proovib ka siia elu uuesti sisse puhuda. Proovin siis kõrvalt veidi toetada.

                  Comment

                  • ROTT RUUDI
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 520

                    #24
                    Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                    Nii tänane kohustuslik sess peaaegu tehtud.
                    Vaatasin, et üle tunni mängitud aga kuvas eelmise sessi aega. Tulin trennist, rohkem ei viitsi.

                    Mänguaeg: 41 min
                    Profit: 5.74 USD


                    Panen edaspidi suurima võidu ja suurima kaotuse siia. Saan siis võib-olla tagasisidet ka natukene.

                    WIN:

                    Ei viitsinud ja osanud siin muud miskit genereerida, overpairi vastu on okei equity ja panin nuppe.
                    Mõtteid?


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    LOSS:

                    Sellistes kohtades ma bleedin palju raha. Obv taga aga lihtsalt vajutan nuppu ja mõtlen juba enne showdowni endamisi, et ah savi las see üks pot olla siis :D See on halb, proovin järgmine sess leida folde sellistes kohtades.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    RAHA KONTOL : 18.33 USD

                    Comment

                    • ROTT RUUDI
                      Grinder
                      • Jun 2010
                      • 520

                      #25
                      Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                      Täna tuli korralik grind.
                      Valdava enamuse ajast lasin 6 table ja lõpus 8 table. Tavaliselt olen väiksema arvu laudadega mänginud aga veits jabur on nl2-s selectida ja overbrainida.
                      Tundus, et mäng muutus isegi paremaks, ei olnud enam igavusest nii palju OOP marginaalsete käte mängimist ja lossid ei tekitanud frustratsiooni, sest koguaeg viskas premiume peale.

                      Igatahes,

                      Mänguaeg: 5h + midagi
                      Profit: 9.49 USD


                      Suuremad käed ka siis:

                      WIN:

                      Vastane oli fish, madalat rida kokku ei tulnud, agressiooni vastane ei näidanud ja riveris jammis siis selliselt, mis tundus kahtlane

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      LOSS:

                      Vastase kohta infot nii palju, et mängis miski 40/28 statsidega üle 50 käe, 1 tables. Callimise hetkel mõtlesin, et 36 on viimane käsi mis tal olla võiks.. võib-olla 68 aga pigem mitte. Ehk siis jääksid setid, mis suure tõenäosusega tõstaksid flopis, viied on üli ebatõenäoline. Pigem jääks selle peale, et tal on 2 paari või mingi übertõmme, mille vastu on equity mul hea. Suutis seekord üllatada.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Money in da bank : 27.85USD
                      Last edited by ROTT RUUDI; 28.11.17, 21:34.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #26
                        Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                        Täna oli jälle hea päev.
                        Võtsin shoti NL5-s ja läks hästi. Lasen nüüd stoplossiga NL5, kui BR alla 7 BI langeb, siis liigun madalamale tagasi.
                        NL10 shoti võtan 120 USD peal.


                        Mänguaeg: 2,5h
                        Profit: 24.38 USD


                        Suuremad käed

                        WIN:Vastane oli reg, kahtlaselt kehvasti mängis, et siin maha callis aga ei saa pahaks panna.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        LOSS: Puhas spew. River rikkus kõik ära, ei osanud C/F liini võtta enam. Ei andnud endale otsustamisaega ka piisavalt.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Money in da bank: 52.23 USD

                        Comment

                        • ROTT RUUDI
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 520

                          #27
                          Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                          Tegin hommikused sessid, panin stoplossi. Kaardijooksu kaela ajaks puhtalt :)
                          Igatahes nüüd ajutiselt NL2 tagasi, seekord vedu ei võtnud, siis küll järgmine kord võtab :)
                          Täna grindin kindlasti veel.

                          Ühtegi 100bb stackide peale kätt ei olnud. Enamus fishid olid lauas lühikesed ja regidega suuri käsi polnud.

                          WIN:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          LOSS:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Mänguaeg: 1h 40 min
                          Profit: - 16.44 USD

                          Money in da bank: 35.64 USD


                          Stay tuned...

                          Comment

                          • ROTT RUUDI
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 520

                            #28
                            Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                            Tänaseks päev lukus.
                            Proovisin grindida 4 table ja NL5 aga sain nupud väga kehvasti sisse.

                            BR: 30 USD

                            Panen 2 suuremat kätt. Oleks tore, kui keegi kommenteeriks ka vahepeal.

                            Käsi 1 - Ehm, SPEW. Mõned missed tõmbed võib-olla on aga ei tea, kas jammib seal.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Käsi 2 - Pre 1 reg isob fishi, ma tõstan üle ja kolmas reg BB-lt callib. Mis ta range on? KK, AK, QQ, JJ.
                            Mõtlen flopil, et kui tal KK on, siis on ja bustin end ära aga kui ei, siis võtan max valuet AK-lt ja QQ ja JJ võiksid loogiliselt võttes minu nii tugeva liini peale foldida. Seega lähengi suurelt flopis peale ja turnis JAM. Tundub, et see käsi sai vist õigesti mängitud.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by ROTT RUUDI; 01.12.17, 21:27.

                            Comment

                            • SimbaM
                              FPP Pro
                              • Oct 2010
                              • 237

                              #29
                              Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                              Tsau!
                              1 käsi OOP ise 3b 77. River foldiks.
                              2 käsi paneks ta sinna JJ-99 rangele, maybe AQ. Samas ei tea selle limiidi regide mõtteid väga. Suht unlucky jah. Muidu well played.

                              Edu! Hea lugemine!

                              Comment

                              • ROTT RUUDI
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 520

                                #30
                                Re: ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

                                Algselt postitas SimbaM Vaata postitust
                                Tsau!
                                1 käsi OOP ise 3b 77. River foldiks.
                                2 käsi paneks ta sinna JJ-99 rangele, maybe AQ. Samas ei tea selle limiidi regide mõtteid väga. Suht unlucky jah. Muidu well played.

                                Edu! Hea lugemine!
                                Tänud :)
                                Ma pean blindidelt mängu artiklid kindlasti mingi päev ette võtma. Mul polegi kahjuks head ülevaadet millega hea 3bettida oleks. Kord panen madalate pocketitega, siis suited connectoritega ja rexide vastu mingi KJ ,QJ blockimise eesmärgil ka.

                                Comment

                                Working...