ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ROTT RUUDI
    Grinder
    • Jun 2010
    • 520

    #1

    ROTT RUUDI ei otsi vabandusi, ROTT RUUDI leiab lahendusi - road to financial freedom

    Hei,

    Olen osadele nime järgi tuttav pokkeriprode semiveteran Rott Ruudi.
    Omal ajal sai pokkerit mängitud ja nüüd on aeg uuesti asi käsile võtta.
    Kuna paus on üsna pikk olnud ja õppinud väga palju pole, siis tööd on palju.

    Plaan on teha 10 USD-st 10 000 USD. Tagumine tähtaeg eesmärgi saavutamiseks on 10.06.2018.
    Eesmärgi saavutamiseks mängin peamiselt 6max cashi aga kaasan ka spinne, turniire ja omaha cashi.

    Depo oli 10€, täna on roll 17.29$ - pool senisest profitist on 25 sendiste spinnidega ja pool nl2 cashiga.

    Ehk saan siit veits supporti ja nõuandeid ka siis :)

    Suure ringi küsimus ka: Kas on siin poolsurnud foorumis veel aktiivseid grindereid ka või on kõik hrlohe tallis?

    GL!
    Last edited by ROTT RUUDI; 11.06.17, 10:01.
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

    6max väga hea valik juba madalatest limiitidest, soovitan 4 lauda max ja aktiivselt selectida/ise luua laudu. ABC grind, väga palju on üliagressiivseid regulare kes raha annetavad. Kui ei cashoudi siis oled kahe kuuga tagasi seal, kus varem. GL ja jätab silma peale, olen täpselt samal tasemel hetkel kus Sina ja on tore võrdlusmomenti omada :)

    Jätkuvalt väga head basic infot leiab: http://www.blackrain79.com
    Last edited by Dnbftw; 11.06.17, 10:51.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #3
      Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

      Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
      6max väga hea valik juba madalatest limiitidest, soovitan 4 lauda max ja aktiivselt selectida/ise luua laudu. ABC grind, väga palju on üliagressiivseid regulare kes raha annetavad. Kui ei cashoudi siis oled kahe kuuga tagasi seal, kus varem. GL ja jätab silma peale, olen täpselt samal tasemel hetkel kus Sina ja on tore võrdlusmomenti omada :)

      Jätkuvalt väga head basic infot leiab: http://www.blackrain79.com
      Tänud mees, link on väga kasulik.
      Teed enda blogi ka aktiivseks?

      Comment

      • ROTT RUUDI
        Grinder
        • Jun 2010
        • 520

        #4
        Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

        Päeva kokkuvõte:

        Spinnidega jäin 1.50$ miinusesse ja Cashiga jäin 20.10$ plussi.
        Bankroll : 32.40$

        Võtsin ka NL5 shoti ja jätkangi nüüd NL5-ga. Kui BR kukub 20$ peale, liigun tagasi NL2.
        Järgmine shot tuleb 100$ peal.

        Graafik:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ja päeva lõpetasin sellise käega vs reg:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ROTT RUUDI
          Grinder
          • Jun 2010
          • 520

          #5
          Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

          Päeva kokkuvõte:

          Täna avastasin enda paremalt käelt vaala 93/0 statsidega, 50% ajast, mil floppi nägi jõudis vastane ka showdownlile :)
          Mul kaart jooksis hästi ja dollarid jooksid ka juba silmade ees aga ilmselgelt oli tüübil luck laes.
          Lõpptulemusena jäi päev -15.47 ja see tähendab ka seda, et olen tagasi NL2.
          Järgmise shoti võtan 50$ peal, et ei peaks kohe quitima, kui sellises olukorras olen.
          BR: 16.93$

          Esimene käsi vaala vastu:

          Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 3078321
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (UTG): $5.00
          MP: $5.05
          CO: $5.32
          BTN: $5.13
          SB: $6.23
          BB: $3.87

          Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG with A A
          Hero raises to $0.18, 2 folds, BTN calls $0.18, SB calls $0.16, 1 fold

          Flop: ($0.59) 9 7 K (3 players)
          SB bets $0.30, Hero raises to $1.18, BTN folds, SB calls $0.88

          Turn: ($2.95) 4 (2 players)
          SB bets $2.83, Hero raises to $3.64 all in, SB calls $0.81

          River: ($10.23) 3 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $10.23
          Hero shows A A (a pair of Aces)
          SB shows K 7 (two pair, Kings and Sevens)
          SB wins $9.81
          (Rake: $0.42)


          Ning teine käsi vaala vastu:

          Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 3078322
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (SB): $5.57
          BB: $5.05
          UTG: $6.34
          MP: $5.00
          CO: $8.92
          BTN: $5.36

          Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with J 8
          2 folds, CO calls $0.05, 1 fold, Hero raises to $0.20, 1 fold, CO calls $0.15

          Flop: ($0.45) T 9 A (2 players)
          Hero bets $0.32, CO calls $0.32

          Turn: ($1.09) 8 (2 players)
          Hero bets $0.78, CO calls $0.78

          River: ($2.65) T (2 players)
          Hero bets $4.27 all in, CO calls $4.27

          Final Pot: $11.19
          Hero shows J 8 (a flush, Ace high)
          CO shows K 7 (a flush, Ace high - King higher)
          CO wins $10.73
          (Rake: $0.46)

          Comment

          • Ballahollic
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 388

            #6
            Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

            GL, kui omaha cashi hakkad mängima siis võta ühendust. Räägiks ns kätest jne

            Comment

            • ROTT RUUDI
              Grinder
              • Jun 2010
              • 520

              #7
              Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

              Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
              GL, kui omaha cashi hakkad mängima siis võta ühendust. Räägiks ns kätest jne
              Yeah, hetkel proovin low variance mängu hoida - lasen ilmselt üsna pikalt NL cashi. Tiba mixin Spinne ka varakult sisse, need aitavad mul kuidagi mindseti paika saada :)
              Starsis vist enam laudu ise teha ei saa? Kui ma õigesti asjadest aru olen saanud, siis see uus Starsi boss on teinud kõik, et reiki maksimeerida, standard lauad on piiratud mahus, et inimesed roniksid zooomi jne.

              Comment

              • Dnbftw
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1808

                #8
                Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

                Hetkel pole viitsimist, et enda blogi elustada. Jõekas ja suvi neelab oma aja. Lauadki suvel üsna kehvad ja WR kannatab.

                Low variance hoidmiseks hea shortstack stratti kasutada, tõmbab regud korralikult tiltama :D Oleneb ka muidugi fishi stacki suurusest.

                Uusi laudu saab teha, kuid kui keegi on sitting out üksinda lauas, siis ei lase. Variant on istuda sellesse lauda ning oodata, et keegi veel tuleb ja sitting out tüüp kickitakse välja pärast x orbiiti.

                Spinnid on väga hea vaheldus rutiinsele cashi tagumisele, sätin sessid nii, et alguses spinnid ja saab end soojaks grindida, edasi rahulik ja veidi nitiselt 6maxi toksida. ABC grind, üle ei mõtle, second barrel ainult vajadusel ja eeldusel, et vastane pole calling station. Istun ainult fishi vasakul käel, selleks pole mõtet ise laudu luua vaid avad kellegi teise regulari poolt loodud laua ja lihtsalt ootad kuni ebanormaalse stacki või kasutajanimega mängija lauda istub :) Clicking war it is, bad beatide postitamine on nii 2015...

                Comment

                • ROTT RUUDI
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 520

                  #9
                  Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

                  Ma ei postitanud enda bad beati vaid ma kajastasin enda päeva tulemusi Tõin sealjuures välja 2 kõige suuremat kätt, mis näitavad ära minu swingi ja päeva suurima sündmuse niiet fuckoff

                  E: sa juba ei meeldi mulle, noob
                  Last edited by ROTT RUUDI; 13.06.17, 16:23.

                  Comment

                  • Dnbftw
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1808

                    #10
                    Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                    Postita huvitavaid käsi, nuub. BRM-ist ei tea midagi? Päikest!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #11
                      Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

                      Algselt postitas ROTT RUUDI Vaata postitust
                      Ma ei postitanud enda bad beati vaid ma kajastasin enda päeva tulemusi Tõin sealjuures välja 2 kõige suuremat kätt, mis näitavad ära minu swingi ja päeva suurima sündmuse niiet fuckoff

                      E: sa juba ei meeldi mulle, noob
                      Tõmbasid bustoks juba jah.

                      Comment

                      • ROTT RUUDI
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 520

                        #12
                        Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE

                        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                        Tõmbasid bustoks juba jah.
                        10 000 USD on eesmärk :)

                        Eilne läks tegelikult suurte muutusteta:
                        Mänginsin 8 spinni - tulemus 0.-
                        Cashis ca 500 kätt - tulemus + 1.80€

                        Roll hetkel ca 19 usd.

                        Järgmine nädal tuleb korralik setup ka (kontoritool ja kontorilaud), täiega ootan juba. Praegu lasen läpakaga suht põlve otsas.
                        Viimasel ajal olen täiega palju inspiratsiooni saanud Doug Polki videodest ja hetkel töötan ka Applications of NLHE kallal.

                        Varsti hakkab profit skyrocketima ja foorum saab uue elu.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #13
                          Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                          Edu.Vaatasin-lugesin, et paha tuju sellest ka see järeldus.
                          Doug Polki-st rääkides kas youtubes one drop finaallauda kuskil üleval ei ole juba.Mina ei ole leidnud.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #14
                            Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                            Doug Polki-st rääkides kas youtubes one drop finaallauda kuskil üleval ei ole juba.Mina ei ole leidnud.

                            pokergo.com

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #15
                              Re: 1000x MULTIPLIER CHALLENGE 2017 - Lets make pokkeriprod great again!

                              Ma ei soovitaks mingi 10 BI rolliga NL5 shotte võtta, sest vabalt võib variatsiooni tõttu paar BI kaotada ja siis pead mitu korda kauem madalamas limiidis seda raha tagasi grindima ning tahest tahtmata tekib scared money tunne ka kui pool või enam rolli korraga laudades on. Ma arvan, et rahulikumalt võttes ning kõigepealt NL2's enam-vähem korralik roll kokku grindida võimaldab pikas perspektiivis palju edukamalt ja kindlamalt üles liikuda kui mingeid 1-2 BI shotte võttes ning palvetades, et keegi ära ei coolerda.

                              Comment

                              Working...