Ibise päevik, Ibise seiklused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #16
    Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

    Kas poleks lihtsam kusagil paar päeva juhutöid teha,et raha saada.Ei tea küll,kus sa elad.Siin kus mina elan saab küll päev otsa füüsilist tööd tehes 30€ kätte.

    Comment

    • K2okfor_Mey
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2012
      • 429

      #17
      Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

      Tere,

      Ütlen alustuseks 0st pushimine on suht ajaraiskamise projekt, kui ajaga midagi teha pole siis oma valik. Parem kogu kasvõi 50 USD kokku ja depo ja anna minna, kui biidid suudad rolli ehk ka kuuga kahe komekordistada, pigen arvan et mitte. NL2 näed ära kohe, mis tasemel mängija oled, Hetkeseisuga arvan, et sul kuluks nl 200 jõudmiseks 1000ndeid aastaid ja kes teab, kas me siis enam pokkerit mängime äkki on midagi muud ka teha :D.

      Comment

      • Xavi
        Õpihimuline Mängur
        • Apr 2012
        • 346

        #18
        Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

        40st sendist tegid 30 euri. Anna volüümile vaid kuuma ja küll tuleb. näita graafikuid ka

        Käed OK
        Last edited by Xavi; 25.10.16, 08:26.

        Comment

        • K2okfor_Mey
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2012
          • 429

          #19
          Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

          LOL võtan sõnad tagasi tundub, et biidid, ruttu nl 10sse :D

          Comment

          • Xavi
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2012
            • 346

            #20
            Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

            Võta pokertracker 4 trial kuuks ajaks, kui alguses osta ei taha.

            Comment

            • Xavi
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2012
              • 346

              #21
              Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

              Tee ikka kasvõi google abiga ära. saad enda mängust parema pildi ette

              Comment

              • Konso
                Grinder
                • Nov 2009
                • 936

                #22
                Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                Vaatan ja naeran juba mitmendat nädalat :) Kahjuks on foorum vaikseks jäänud aga huumor on sama deep.

                Comment

                • anatoli grinder
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2010
                  • 337

                  #23
                  Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                  Hea hommikuti peale sessi tulla siia ,solid huumor ikka. Keep going!

                  Comment

                  • Konso
                    Grinder
                    • Nov 2009
                    • 936

                    #24
                    Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                    Ega freerollidega polegi vist kerge, lucbox peab hea olema. Palju M oli kui callisid?

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #25
                      Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                      Miks sa iseenda teise kontoga (+Bentley) vaidled? Selles mõttes, et kui gimmick'utega mingeid idiootsuseid tootma hakata, siis võiks nii palju nuppu olla, et kirjastiil, jms erinevana hoida. Siin on aga kõigi kontode üldine lauseehitus identne ning komakasutus on väga spetsiifiliselt väär.

                      Comment

                      • Ibis
                        Julm Donk
                        • Sep 2016
                        • 36

                        #26
                        Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                        Lenda
                        Last edited by Ibis; 23.04.18, 23:23.

                        Comment

                        • isutuba
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 633

                          #27
                          Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                          Siin on ainult aja küsimus kuna tuleb postitus, et skilli mängudes bustoks.
                          Gl!

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #28
                            Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                            4bi vähemalt

                            Comment

                            • viki
                              Grinder
                              • Apr 2010
                              • 893

                              #29
                              Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                              Omal ajal tegin selliseid nö kannapöördeid iga kuu paar korda,kui olin raha maha mänginud.Kasiinost möödudes aga astusin sisse mõeldes,et mängin ainult natukene.Võidu korral lõpetasingi ära.Kaotades läks tavaliselt kogu kaasasolnud raha.

                              Comment

                              • widescreen
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 579

                                #30
                                Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                                Kuidas sa elus püsid? Sul pole 10€, et pokkerit mängida ja kui on, siis mängid selle kasiinos maha.

                                Lõpetuseks tahan öelda, et ''Hakka elama lõpuks!''

                                Comment

                                Working...