Ibise päevik, Ibise seiklused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ibis
    Julm Donk
    • Sep 2016
    • 36

    #1

    Ibise päevik, Ibise seiklused

    Last edited by Ibis; 23.04.18, 23:13.
  • Dnbftw
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1808

    #2
    Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

    100bi NL2 jaoks kokku kraapida freerollidega on suht raske, pigem siis juba elukutseliseks freerolleriks hakata? Edu!

    Comment

    • lambitont
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1095

      #3
      Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

      tänud!

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

        Tule taevas appi mida käed.
        Kui sa ei oska sitout venda ka stealida siis vist kõige teravam pliiats pole

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #5
          Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

          A5 standard liigutus,oleksid sa 3bettinud COd NOAI ja BB oleks ärganud ja shovenud siis nigunii sa poleks saanud foldida,CO stealing range ülilai siin kuna BB on sitoutis

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #6
            Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

            Sry ei pannud tähele, et üks eest limpis.

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #7
              Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

              Osakuid ei sheeri oma turniiridele?

              Comment

              • fl0p
                Jube Noob
                • Jun 2016
                • 143

                #8
                Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                Algselt postitas ivar866 Vaata postitust
                Osakuid ei sheeri oma turniiridele?
                Meil läheb siis rebimiseks.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                  Ma võin su olybetis 50€ GTD freerollidele stakeda , aga pool profitist mulle kk?

                  Comment

                  • ivar866
                    Grinder
                    • Oct 2012
                    • 776

                    #10
                    Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                    50/50 kasumijaotus ja mängid ainult freerolle, eks

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                      Võta kõik saidid ette mis leiad , äkki saad 30 tableda FRe

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #12
                        Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                        Praci parem slav squatti ja mine ehitusele tööle

                        Comment

                        • fl0p
                          Jube Noob
                          • Jun 2016
                          • 143

                          #13
                          Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                          Algselt postitas Ibis
                          Kindlasti ei anna alla peale esimesi tagasilööke, üks kuu on aega nl2 jõuda.
                          http://i.imgur.com/tZ77co7.gifv
                          3 kuud aega NL200sse jõuda.

                          Comment

                          • fl0p
                            Jube Noob
                            • Jun 2016
                            • 143

                            #14
                            Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                            Palju rolli kogutud juba freekatega?

                            Comment

                            • ivar866
                              Grinder
                              • Oct 2012
                              • 776

                              #15
                              Re: Ibise päevik, Ibise seiklused

                              jh Flop mangis miljon kätt ja oli tonniga miinuses, siis algas hiiter ja nüüd plussis, kõuts aitas teda samas

                              Comment

                              Working...