Ibise päevik, Ibise seiklused
Collapse
X
-
Re: Ibise päevik, Ibise seiklused
Meil läheb siis rebimiseks.Algselt postitas ivar866 Vaata postitustOsakuid ei sheeri oma turniiridele?
Comment
-
Re: Ibise päevik, Ibise seiklused
Ma võin su olybetis 50€ GTD freerollidele stakeda , aga pool profitist mulle kk?
Comment
-
Comment
-
-
Re: Ibise päevik, Ibise seiklused
3 kuud aega NL200sse jõuda.Algselt postitas IbisKindlasti ei anna alla peale esimesi tagasilööke, üks kuu on aega nl2 jõuda.
http://i.imgur.com/tZ77co7.gifv
Comment
Comment