Atheya FR päevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fl0p
    Jube Noob
    • Jun 2016
    • 143

    #31
    Re: Atheya FR päevik

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    sa tydruk? respekt ja glglglglgl!!!!
    Sünnitunnistuse järgi küll
    TY!

    Comment

    • fl0p
      Jube Noob
      • Jun 2016
      • 143

      #32
      Re: Atheya FR päevik

      Foorum tundub olevat väga vaikne. Sähkat, kassipilte teile. Minu hommiku tegi igal juhul mõnusaks.

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #33
        Re: Atheya FR päevik

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        sa tydruk? respekt ja glglglglgl!!!!
        Ega muud moodi pastilaa respekti ja x5 gl ei saa

        Comment

        • fl0p
          Jube Noob
          • Jun 2016
          • 143

          #34
          Re: Atheya FR päevik

          Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
          Ega muud moodi pastilaa respekti ja x5 gl ei saa
          Iseenesest Su avatar toimiks.. :)

          Comment

          • fl0p
            Jube Noob
            • Jun 2016
            • 143

            #35
            Re: Atheya FR päevik

            Sean endale eesmärgi. NL100-200 5bb/100 aasta 2016 lõpuks!

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #36
              Re: Atheya FR päevik

              Algselt postitas fl0p Vaata postitust
              Sean endale eesmärgi. NL100-200 5bb/100 aasta 2016 lõpuks!
              surnud on need limiidid selleks ajaks.

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #37
                Re: Atheya FR päevik

                Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                surnud on need limiidid selleks ajaks.
                Seda juttu räägivad pigem need BE grinderid kes õppimisele aega ei viitsi pühendada. Reaalsuses on asi pigem nii, et kui solveriga veidi korrektsel viisil vaeva näha ja tulemusi praktilisel viisil interpreteerida, oled juba suure osa populatsiooni vastu +EV.

                Comment

                • fl0p
                  Jube Noob
                  • Jun 2016
                  • 143

                  #38
                  Re: Atheya FR päevik

                  Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                  surnud on need limiidid selleks ajaks.
                  Ahah, ma nüüd lõpetan õppimise kohe, eksole :'D
                  Elu näitab, mind väga need pokkeri tuleviku jutud ei morjenda. Mis tuleb, tuleb. Ja 50sse ma paigale ei jää - liiga palju vaeva selleks nähtud.

                  Comment

                  • fl0p
                    Jube Noob
                    • Jun 2016
                    • 143

                    #39
                    Re: Atheya FR päevik

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Seda juttu räägivad pigem need BE grinderid kes õppimisele aega ei viitsi pühendada. Reaalsuses on asi pigem nii, et kui solveriga veidi korrektsel viisil vaeva näha ja tulemusi praktilisel viisil interpreteerida, oled juba suure osa populatsiooni vastu +EV.
                    (Y) ei tea, kui vajalik solver hetkel veel on tho. Ise pole kasutanud, aga kõrgemal would be nice to have ilmselt.
                    Last edited by fl0p; 06.08.16, 20:52.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #40
                      Re: Atheya FR päevik

                      Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                      (Y) ei tea, kui vajalik solver hetkel veel on tho. Ise pole kasutanud, aga kõrgemal would be nice to have ilmselt.
                      Arendab strateegilist mõtlemist kindlasti ja hakkad rangesid selgemalt nägema.

                      Comment

                      • ropka11
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1008

                        #41
                        Re: Atheya FR päevik

                        Kas alustuseks sobib flopzilla ka.Milline versioon teil muidu PioSOLVER-ist on.Kas basic on norm või tasub kohe pro ja edge poole vaadata.

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #42
                          Re: Atheya FR päevik

                          Algselt postitas fl0p Vaata postitust
                          (Y) ei tea, kui vajalik solver hetkel veel on tho. Ise pole kasutanud, aga kõrgemal would be nice to have ilmselt.
                          Ega mööda külge maha ei jookse. Mingeid täpseid strateegiaid mis see välja arvutab on suhteliselt võimatu meelde jätta, aga vähemalt mina läheneksin asjale pigem nii, et koondaksin kõikvõimalikud flopid/turnid/riverid väiksemaks arvuks alamhulkadeks ja vaataksin tulemustest kuidas mingid kätegrupid erinevatel juhtudel ja levinumate betsizede puhul mängivad. See lähenemine eeldab päris palju üldistamist, aga mingi idee saab kätte.

                          Comment

                          • fl0p
                            Jube Noob
                            • Jun 2016
                            • 143

                            #43
                            Re: Atheya FR päevik

                            Hüva nõu, aitäh!

                            Comment

                            • fl0p
                              Jube Noob
                              • Jun 2016
                              • 143

                              #44
                              Re: Atheya FR päevik

                              Kuu on taaskord kenasti alanud.


                              Huvitavaid käsi ka.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Last edited by fl0p; 07.08.16, 21:25.

                              Comment

                              • fl0p
                                Jube Noob
                                • Jun 2016
                                • 143

                                #45
                                Re: Atheya FR päevik

                                Nv installisin Steami. Esimene ost Rocket League'i näol tehtud ka juba . Bad idea või mitte - näitab aeg (kui seda enam üldse on :D ).

                                Comment

                                Working...